soehnle fit connect 200 hr  – recenzja – test – ceneo – cena – opinie

0
Rate this post

Smartwatch’e w ostatnich czasach zdobywają coraz większy udział w rynku. Wynika to z faktu, iż z jednej strony są bardzo ciekawym gadżetem, który efektownie wygląda na ręce, z drugiej zaś stanowią znacznie bardziej funkcjonalną wersję zegarką, który i tak wielu z nas nosi na co dzień. Zwłaszcza, że nowoczesne smartwatch’e wyglądają często zdecydowanie bardziej profesjonalnie

Dlatego konieczność dokonania wyboru może budzić pewien niepokój, gdyż nie zawsze jesteśmy w stanie przeanalizować wszystkie propozycje, zwłaszcza, że często różnice są bardzo subtelne. Chcąc zatem wyjść naprzeciw temu problemowi, opracowaliśmy przegląd jednego z popularniejszych w ostatnich czasach modelu, znanego jako soehnle fit connect 200 hr. Jak te urządzenie sprawuje się wobec innych modeli na rynku? Jakimi parametrami technicznymi się wykazuje? Z urządzeniem można się zapoznać na stronie www.domena.pl, zaś my zapraszamy do jego krótkiej analizy.

soehnle fit connect 200 hr  test

Soehnle fit connect 200 hr, jak każdy sprzęt, przeszedł stosowny test jakości. Każdorazowo ma on na celu ustalenie podstawowych parametrów technicznych danego sprzętu oraz jego cech wyróżniających, którymi będzie on konkurować na rynku. Tym samym udaje się zawsze na samą premierę ustalić podstawowe znaki szczególne. Jak można się domyśleć, soehnle fit connect 200 hr przeszedł stosowny test.

Dopuszczono go do szerokiej dystrybucji, a w samym toku tego sprawdzianu, udało się ustalić następujące aspekty:

 1. Specjalna aplikacja pozwala na pełną kompatybilność zegarka ze smartfonem, zarówno w systemie Android jak i iOS, dzięki czemu możliwe jest połączenie niemal z każdym topowym rozwiązaniem, dostępnym na rynku.
 2. Czujnik pulsu, który mierzy na bieżąco rytm bicia naszego serca.
 3. Monitoring aktywności, pozwalający na liczenie spalanych kalorii, ilości kroków oraz wykrywający początek i koniec aktywności.
 4. Innowacyjny system monitoringu jakości snu, który pozwala na jego poprawę i dostosowywanie.
 5. Zestaw powiadomień o wiadomościach i połączeniach.
 6. System delikatnego budzenia w oparciu o zestaw wibracji.
 7. Wysoka odporność na wilgoć pozwala na korzystanie z zegarką niezależnie od intensywności treningu.
 8. Naładowana bateria wytrzymuje nawet do 5 dni.
 9. Specjalnie skonstruowana opaska pozwala na bardzo intensywne ruchy, nie powodując rozpięcia czy zsunięcia.

Dokonując przeglądu wyżej przedstawionych parametrów technicznych możemy dojść do wniosku, że urządzenie prezentuje sobą najwyższą klasę jakości, oferując bardzo szeroką funkcjonalność.

soehnle fit connect 200 hr  testJeśli dołączymy do tego atrakcyjny wygląd, otrzymujemy rozwiązanie zarówno świetnie sprawujące się jako zwykły zegarek na spotkania biznesowe, jak i profesjonalny pomocnik w trakcie aktywności fizycznej. Jak się można przekonać, zestawiając parametry tego urządzenia że standardami rynkowym, jego jakość również wypada bardzo korzystnie. Oczywiście pełny przegląd parametrów technicznych dostępny jest na stronie www.domena.pl.

soehnle fit connect 200 hr  opinie

Parametry techniczne pozwalają na konkurowanie pomiędzy poszczególnymi rozwiązaniami. To one bowiem mają w teorii wskazywać sprzęt lepszy lub gorszy. W praktyce jednakże nie stanowią zbyt dobrego źródła informacji o danym rozwiązaniu. Owszem – należy je dokładnie przejrzeć, ale mieć równocześnie na uwadze, że parametry określa się w drodze testów laboratoryjnych, przeprowadzanych w warunkach kontrolowanych. 

O tym, czy dany sprzęt funkcjonuje tak, jak można tego po nim oczekiwać, dowiemy się dopiero przeglądając o tym produkcie stosowne opinie jego użytkowników. Soehnle fit connect 200 hr nie jest w tej mierze żadnym wyjątkiem. Przyjrzyjmy się zatem, jakie są opinie o soehnle fit connect 200 hr wśród jego użytkowników.

Dokonaliśmy stosownego przeglądu tego typu wypowiedzi w różnych miejscach. Zasadniczo na ich podstawie należy stwierdzić, że produkt cieszy się raczej dość pozytywnymi ocenami. Użytkownicy jednak wskazują na kilka cech szczególnie wyróżniających ten zegarek z szeregu dostępnych na rynku rozwiązań. Na podstawie tych cech, w konfrontacji z własnymi obserwacjami, opracowaliśmy zestaw zalet i wad tego rozwiązania, który ułatwi nam jego ocenę. Zapraszamy do zapoznania się z tym zestawieniem.

ZALETY:

 • dobry mechanizm opaski uniemożliwia zsuwanie się, jednocześnie pozwalając na dopasowanie do dłonisoehnle fit connect 200 hr  opinie
 • niewielka waga
 • bardzo dobra komunikacja z telefonem w dwóch najpopularniejszych systemach
 • dobrze funkcjonujący system GPS
 • System wykrywania treningu i mierzenia aktywności 
 • bardzo atrakcyjny wygląd
 • System wspomagający poprawę jakości snu
 • Łatwe zarządzanie wiadomościami i połączeniami.

WADY:

 • wyświetlacz oparty o powszechnie dostępną technologię może się rysować

Jak widać, jedyną wartą odnotowania niedogodnością jest kwestia jakości wyświetlacza. Warto tu jednak zaznaczyć, że dalej jest to technologia OLED Amoled, czyli jedne z topowych rozwiązań dostępnych na rynku. Jako takiemu wyświetlaczowi nic nie brakuje i prezentuje bardzo wysoki poziom, jest to jednak kwestia techniki, którą producenci powinni zweryfikować i wdrożyć innowację w procesie wytwarzania.

Warto również zapoznać się z innymi podobnymi zestawieniami, dostępnymi na stronie www.domena.pl.

soehnle fit connect 200 hr cena – ceneo

Pora zastanowić się nad tym, jakie jest najlepsze źródło nabycia sprzętu tego rodzaju. Wybór dystrybutora jest o tyle ważny, że obok topowych rozwiązań, bardzo swobodnie funkcjonują na rynku ich podróbki. Oznacza to, że można za cenę pełnowartościowego produktu kupić sprzęt o pogorszonych parametrach i mniejszej funkcjonalności.

Jednym z najpopularniejszych źródeł do zakupu sprzętu jest ceneo.

Jaka jest cena soehnle fit connect 200 hr w tym miejscu?

Zanim zdecydujesz się sprawdzić, pozwolimy sobie najpierw na poruszenie pewnej niezwykle ważnej kwestii. Na Ceneo faktycznie można znaleźć oferty na zakup soehnle fit connect 200 hr, a jego cena może wydawać się niezwykle atrakcyjna. Takie jest w końcu zadanie tego portalu – ma on zbierać z całej sieci oferty sprzedaży danego produktu i udostępniać je w formie zestawienia. Idea szczytna, lecz nie pozwala wyeliminować ryzyka natrafienia na sprzedawcę nieuczciwego.

soehnle fit connect 200 hr cena - ceneoSprzedaż podróbki to jedna sprawa. Druga, jaka nam grozi przez skorzystanie z takiej oferty to zakup produktu od osoby, która nie spełnia wymagań technicznych sprzedaży, co prowadzi do sytuacji, w której kupujemy sprzęt bez gwarancji lub bez dostępu do serwisu. Skorzystanie więc z ceneo to raczej wybór neutralny.

To, co byśmy sugerowali, to skorzystanie z portalu prowadzonego przez specjalistę od danego sprzętu. Jest to gwarancja dobrej obsługi i dostępu do wszystkich świadczeń. Takie specjalistami są niewątpliwie operatorzy www.domena.pl. A że cena na tym portalu jest dodatkowo atrakcyjna i wynosi zaledwie 299,00 zł, to tylko dodatkowa zaletą zakupów w tym miejscu.

soehnle fit connect 200 hr recenzja

Dokonując tak obszernego przeglądu soehnle fit connect 200 hr, pora sprawdzić jaka jest nasza recenzja tego produktu. Inne nasze opaski znajdziecie tutaj

Dokonując więc podsumowania, należy stwierdzić dość jednoznacznie, że jest to produkt naprawdę wysokiej klasy. Świadczy o tym szereg dostępnych funkcjonalności oraz często innowacyjne podejście do kwestii dostępnych rozwiązań jak na przykład czujnik jakości snu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie soehnle fit connect 200 hr recenzja

Połączenie tych opcji z korzystną ceną oraz ciekawym wyglądem daje nam produkt naprawdę godny polecenia, dlatego też nasza recenzja soehnle fit connect 200 hr jest również rekomendacją do zakupu tego sprzętu, gdyż jest on więcej niż godny uwagi. Inną opaskę z naszej oferty znajdziecie na tej stronie 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here