Redakcja

Redakcja

Mariusz Karżyński

Redaktor

Świat idzie naprzód, a wraz z nim postęp technologiczny. Rynek elektroniki zalewają nowe ciekawe gadżety i nie wiadomo co wybrać. Serwis twoja-elektronika.pl powstał po to by pomóc odnaleźć się w świecie nowych urządzeń i jak najwięcej skorzystać na nowych wynalazkach.

Na naszej stronie znajdziecie porady na temat sprzętów takich jak kamery samochodowe, które stają się koniecznością dla dzisiejszych kierowców, aż po drony zyskujące popularność wśród nie tylko pasjonatów, ale profesjonalistów poszukujących jak najlepszych ujęć. Zajmujemy się również testami pojazdów elektrycznych przyjaznych środowisku i osobom w każdym wieku.

Nie ważne czego szukacie – prezentu dla swojej pociechy, nowego hobby dla siebie lub też czegoś co ułatwi wam wykonywanie waszej pracy, znajdziecie to na naszej stronie.

Serdecznie Zapraszamy:)

 

Janusz Tarkowski

Dziennikarz, tester, recenzent

Liczy się dobre ujęcie. Wie to każdy kto starał się przygotować satysfakcjonujący materiał. Całe szczęście żyjemy w czasach gdy kamera nie jest już masywnym urządzeniem wymagającym silnych ramion. Dziś kamera mieści się w naszej kieszeni i w każdej chwili możemy po nią sięgnąć by uwiecznić dowolną sytuację.

Zajmuję się testowaniem i recenzją kamer sportowych, samochodowych i dronów. Wszystkich urządzeń dzięki którym istotne dla was zdarzenia zostaną z wami na dłużej. Do czego może się przydać dron? Czy nadaje się on do czegoś więcej niż zabawy? Czy można nakręcić ciekawy film mając do dyspozycji pojedynczą kamerę gopro i czy musimy kupować najdroższy wideorejestrator? Na te wszystkie pytania pomogę wam znaleźć odpowiedź.

Przeczytajcie koniecznie:)

 

Damian Wójcicki

Tester, specjalista, pasjonat

Po co iść kiedy można jechać? Transport stale się rozwija, nie tylko na rynku samochodów osobistych i komunikacji miejskiej, ale również bardziej poręcznych wehikułów. Pamiętacie czasy jazdy na desce lub hulajnodze? Tradycja ta przetrwała, ale w nieco zmienionej formie.

Na rynek trafiły elektryczne odpowiedniki wymienionych wyżej sprzętów i przebojem zdobyły rynek. Nie sposób się ruszyć by o nich nie usłyszeć. Coraz częściej trafiają na listę marzeń dzieci i są już niemal standardem wśród prezentów na komunię. Co jednak wybrać? Czy to bezpieczne?

Na te pytania pomogę wam znaleźć odpowiedź. Hulajnoga, deskorolka, longboard, rower czy wreszcie monocykl. Przetestuję każde z nich by upewnić się, że nadają się do wyruszenia w miasto. Pomogę wam również odnaleźć się w ciągle niejasnych przepisach dotyczących tych pojazdów.

Zapraszam:)