Deskorolka elektryczna – ranking – opinie – test | Elektryczne Rankingi

Deskorolka elektryczna – ranking – opinie – test

Najlepszy produkt

SKYMASTER Wheels 11 Dual Smart

Zalety

 • mocna konstrukcja
 • wytrzymała bateria

Wady

 • produkt nie posiada większych wad

Podsumowanie

Jest to solidnie wykonany sprzęt o mocnej baterii. Idealna dla dzieci i dorosłych. Łatwa w obsłudze. Doskonały pomysł na prezent urodzinowy bądź pod choinkę. Brak większych wad zdecydowanie zachęca do zakupu.

 

Drugi wybór

S LINE 10 SB205K

Zalety

 • krótki czas ładowania
 • wytrzymała bateria

Wady

 • zatyczka ładowarki słabo się trzyma

Podsumowanie

Mocny i wydajny sprzęt bardzo chwalony przez użytkowników. Prosty w obsłudze dający masę radości. Bardzo lubiany przez dzieci ze względu na szybkie ładowanie i wytrzymała baterię co pozwala na dłuższą zabawę. Jedyną wadą jest to że zaślepka od wejścia USB słabo się trzyma.

Najlepsza cena

 

 SKYMASTER Wheels Opticum 6

Zalety

 • cena 
 • wytrzymałość

Wady

 • minimalna zalecana waga 35 kg

Podsumowanie

Solidny sprzęt w konkurencyjnej cenie. Chwalony przez użytkowników za łatwość w obsłudze i estetykę wykonania. Należy jednak pamiętać o kalibracji żyroskopu by deskorolka działała prawidłowo. Zalecana waga sprawia, że sprzęt nie nadaje się dla małych dzieci. 

Elektryfikacja w naszym codziennym życiu postępuje dosłownie skokowo. Sprzęty codziennego użytku, które jeszcze jakiś czas temu wymagały sporych nakładów pracy manualnej, dziś spełniają swoją rolę w zupełnym oderwaniu od tego, wykorzystując napęd elektryczny.

Tak powstały maszynki elektryczne, pralki, suszarki i wiele innych sprzętów. Dziś coraz częściej elektronika wkracza również w obszary zabawy i rozrywki. Dostarczane są sprzęty, dawniej kojarzone właśnie z rozrywką wymagającą wysiłku. Dziś otrzymujemy rozwiązanie elektryczne.

Jednym z ostatnio, najbardziej popularnych sprzętów są deskorolki napędzane energią elektryczną. Są widoczne niemal na każdym kroku. Jak dokładnie działają? Jakie modele można wśród nich wyróżnić? Jak dobrać odpowiedni sprzęt, gdzie go poznać i kupić? Zapraszamy do krótkiego przeglądu rynku, który znajduje się w poniższym artykule.

Zobacz też Longboard elektryczny

deskorolka – deska elektryczna na akumulator

Deski elektryczne, znane często jako jeździk elektryczny, są w ostatnich czasach bardzo popularne. Jest to swego rodzaju deska samojezdna – możemy nią prosto sterować, a ona sama podąża w wyznaczonym kierunku, nie wymagając od nas najmniejszej ingerencji. Wszystko odbywa się w oparciu o wbudowany napęd elektryczny. Deskorolka elektryczna jest na akumulator – ładujemy go w trakcie wypoczynku, podłączając do prąd. Do deskorolki elektrycznej dołączona jest stosowna ładowarka, która pozwala na jej naładowanie w ciągu nocy.

deskorolka - deska elektryczna na akumulatorNajpopularniejsze obecnie modele przypominają nieco rolki elektryczne. Jest to poprzeczna deska, z dwoma kołami na końcach.

Jakość wykonania całości, w tym wielkość kół pozwala zakwalifikować dany model jako deskorolkę elektryczną, terenową, lub zwykłą. Jeśli chcesz się poruszać poza drogami, to należy to uwzględnić. Na rynku występuje również coś takiego, jak deskorolka elektryczna z rączką. Oczywiście jest to sprzęt stabilniejszy dla użytkownika, jednakże tylko z grubsza przypomina prawdziwą deskorolkę.

Ponieważ w większości przypadków, sprzęt ten jest produkowany przez topowych producentów sprzętu elektronicznego, naprawa deskorolek elektrycznych nie jest obecnie już problemem – wystarczy udać się do odpowiedniego serwisu.

Najpopularniejszym obecnie modelem, który jest najczęściej wyszukiwanym, jest deska elektryczna 10 cali na akumulator. Taki zapis mówi nam o średnicy kół danego sprzętu. Warto przyjrzeć się dokładnie temu, jeśli szukamy deskorolki o konkretnych możliwościach.

deskorolka elektryczna sklep – cena

Zanim przejdziemy do głębszych analiz, już na wstępie warto rozważyć kwestie związane z zakupem danego sprzętu. Warto to zrobić od razu, gdyż zaraz będziemy do tej kwestii nawiązywać.

Deska elektryczna jest najczęściej szukana na olx, allegro czy media expert.

Wydaje się to wyborem logicznym, jednakże jak się okazuje – wcale takim nie jest. Na allegro, ceneo, czy olx, praktycznie każda deskorolka elektryczna może być podróbką oryginalnego sprzętu – nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować i w efekcie, możemy narazić się na spore straty. Czasem podróbki sprzedawane są świadomie, a czasem nieświadomie – zależy od uczciwości sprzedawcy i znajomości tematu. Przy zakupach na olx trzeba uważać jeszcze bardziej, gdyż nie ma na tym portalu praktycznie żadnej ochrony konsumenta.

deskorolka elektryczna sklepCzy deskorolka elektryczna występuje w sklepach typu media expert, media markt, saturn czy neonet? Oczywiście, że tak. Jednakże tego rodzaju sklepy zawsze dysponują ograniczoną powierzchnią sprzedaży i nie specjalizują się w tego typu sprzęcie. Dlatego wybór jest dość skromny i ogranicza się do modeli, na których są największe marże sprzedawcy.

Lepiej się zdecydować na profesjonalny sklep z deskorolkami. Warszawa czy Wrocław lub inne, większe miasta, z pewnością posiadają sklep, specjalizujący się tylko w tego typu asortymencie. A ile kosztuje deska elektryczna? Cena, jaką ma elektryczna deskorolka, zależy od tego, jaką sprzedaż prowadzi sklep. Stacjonarne sklepy to zawsze większa koszta związane z obsługą i wyższymi czynszami, co ma wpływ na koszty nabycia.

Wydaje się zatem, że nie ma dobrego wyboru. Czy aby napewno? Pogłębimy ten temat nieco w kolejnym artykule.

deskorolka elektryczna opinie – ranking – forum

Jaka jest najlepsza deskorolka elektryczna na rynku? Na pierwszy rzut oka, odpowiedź na te pytanie wydaje się bardzo trudna. Nic dziwnego – rynek jest bardzo duży i oferuje ogromną rozmaitość. Niemniej postaraliśmy się dokonać pewnego uszeregowania. Jeśli zastanawiasz się, jaka deskorolka elektryczna będzie dla Ciebie idealna – zostań z nami.

Poniżej prezentujemy stosowne zestawienie najważniejszych modeli. Jeśli jakaś deskorolka elektryczna znajduje się w tym rankingu, to jest ona warta uwagi. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z poniżej zamieszczonym zestawieniem.

Czy ten ranking informuje, która deskorolka elektryczna jest najlepsza? Z pewnością wskazuje, który sprzęt cieszy się największym uznaniem. To bowiem opinie, jakie ma dana deskorolka elektryczna, są w głównej mierze odpowiedzialne za pozycję w zestawieniu. Pora na krótkie omówienie i poinstruowanie, jak kierować się podczas czytania tego zestawienia.

Każdy model, obecny w zestawieniu, ma swoją podstronę, przekierowującą do pełnej specyfikacji. Możesz się na niej zapoznać z tym, jakie dana deskorolka elektryczna ma opinie na forum, wśród użytkowników danego sprzętu. Znajdują się tu również wszystkie parametry techniczne.

deskorolka elektryczna opinie - ranking - forumMożesz sprawdzić, które deskorolki elektryczne są tanie czy też jaka deskorolka elektryczna jest odpowiednia pod kątem Twoich wymagań. Jest to istotne, zwłaszcza, jeśli chcesz kupić tanio deskorolkę elektryczną, to możesz sprawdzić, które deski elektryczne są tanie, a które nie, odwiedzając właśnie stosowną podstronę. Jest tam umieszczony link również do najlepszego miejsca, w którym można nabyć dany model. Dzięki temu dobierzemy najlepsze miejsce nabycia, gwarantujące wysoką jakość i atrakcyjną cenę.

deskorolka na dwóch kółkach

Najpopularniejszym modelem, o którym już wspominaliśmy, jest deskorolka na dwóch kółkach. Jednakże deska na dwóch kółkach jest często mylona z rozwiązaniem tradycyjnym. Deska dwukołowa to bowiem zwyczajna deskorolka, przeznaczona do wykonywania różnego rodzaju tricków i sztuczek.

Oczywiście w wersji elektrycznej, deskorolka jest również na dwóch kółkach. Różnica między nimi jest jednak dość znaczna. Deska dwukołowa bez napędu elektrycznego ma koła w pełni obrotowe, zamocowane pod samą platformą.

Deskorolka dwukołowa elektryczna, ma koła zamocowane na końcach platformy. Są one większe, ale również mniej ruchome. Taka deskorolka na 2 kółkach elektryczna jest jednak znacznie stabilniejsza, gdyż same koła są większe i najczęściej wyposażone dodatkowo opony. Warto o tym pamiętać, gdy następnym razem wyświetli Ci się deskorolka na dwóch kółkach. Możesz bowiem zakupić sprzęt, którego w ogóle nie miałeś zamiaru nabywać.

Przejdźmy teraz do bardziej szczegółowych analiz tego sprzętu. Zaprezentujemy kilka konkretnych modeli.

 • deska elektryczna manta (hoverboard) opinie

Deskorolka elektryczna firmy manta, to jedno z popularniejszych modeli, jak wskazują opinie o tej rodzinie. Deskorolka elektryczna z rodziny manta, która święci triumfy na ceneo, to hoverboard. Jest to specjalny cykl modeli, dostępny w stosunkowo szerokiej dystrybucji. Hoverboard można kupić na allegro (wersja 10 cali) czy w media expert. Ta deskorolka elektryczna firmy manta oferuje w sobie wszystko to, czego można oczekiwać od tego rodzaju rozwiązania. Przeczytajcie nasz tekst i przekonajcie się dlaczego hoverboard manta jest tak wyjątkowy deska elektryczna manta

Manta wypuściła deskę elektryczną, osiągającą prędkość nawet 18 km na godzinę przy maksymalnym dystansie nawet 20 km na jednym ładowaniu, co jest czasem bardzo dobrym. 
Warto nadmienić również, że hulajnoga elektryczna firmy manta to jednak zupełnie inne rozwiązanie, którego nie należy mylić.

 • deskorolka elektryczna skymaster opinie

Deskorolka skymaster to drugi, najpopularniejszy sprzęt omawianego typu. Deska elektryczna skymaster jest dostępna w znacznie większej ilości kolorów od poprzedniej wersji. Oferuje również różne średnice kółek.

Jak wskazują opinie, deskorolka elektryczna skymaster to bardzo solidne rozwiązanie. Jest one nieco droższe od poprzedniczki, ale to wynika również z faktu, że deska skymaster jest już rozwiązaniem terenowym. Skymaster deskorolka ma bowiem znacznie większe kółka, dostosowane do jazdy po terenie nierównym oraz wyboistym. deskorolka elektryczna skymaster opinie

Najpopularniejszym modelem z tej całej grupy jest rozwiązanie znane jako skymaster wheels 10. Ma ono nawet specjalnie, większy o 5 stopni kąt nachylenia, po którym potrafi wjechać. Widać więc, że jest to rozwiązanie do zadań specjalnych.

 • yesdzik

Yesdzik to innowacyjny model, którego głównym założeniem jest pomoc w nauce jazdy na tego typu deskach. Posiada w tym celu specjalny system balansu. Ponadto sterowanie deską odbywa się poprzez prostą aplikację na smartfona, pozwalających zmieniać tryby prędkości, nagrywać aktywność i udostępniać ją na portalach społecznościowych. yesdzik

Ponadto model yesdzik oferuje bardzo duże koła, co dodatkowo zwiększa komfort jazdy. Jest to jednak rozwiązanie droższe od pozostałych modeli, o bardzo ściśle określonej i mocno ograniczonej dystrybucji.

 • deskorolka elektryczna kawasaki

Deskorolka elektryczna kawasaki to produkt produkcji znanego wytwórcy motocykli. Ostatnio wszedł on na rynek desek i hulajnog elektrycznych, oferując bardzo dobry sprzęt z wyższej półki jakościowej i cenowej. Deska elektryczna kawasaki to rozwiązanie przystosowane do wyjątkowych warunków. deskorolka elektryczna kawasaki

Ma największy kąt nachylenia spośród wszystkich, prezentowanych powyżej modeli, co pozwala również na jazdę w cięższych i bardziej wymagających warunkach. Wspomaga to również zestaw dużych kół. Jest więc to zdecydowanie wymaganie dla nieco bardziej wymagających użytkowników.

 • deskorolka elektryczna decathlon

Jak się okazuje, sklep decathlon nie ma w ofercie takiego produktu, jak deskorolka elektryczna. Jest to bowiem sklep ze sprzętem sportowym, nie zaś elektronicznym. Dlatego też występują tam głównie takie rozwiązania, jak zwykłe deskorolki, longboardy, kaski, elementy zamienne czy też plecaki. Ale deskorolka elektryczna w decathlon nie występuje w ogóle – nie ma sensu marnować czasu na jej poszukiwania w tym miejscu i lepiej zdecydować się na inne źródło nabycia. deskorolka elektryczna decathlon

Powyższy przegląd miał za zadanie przybliżenie przynajmniej odrobinę rynku deskorolek elektrycznych. Jak widać, jest to już bardzo dobrze rozbudowany rynek, pełen rozmaitych możliwości oraz z całym szeregiem producentów, dostarczających różnego rodzaju modeli. Warto zwrócić uwagę na fakt, że poszczególne modele są dość zbliżone do siebie parametrami, zaś różnica widoczna jest w szczegółach – większym kącie nachylenia, mniejszej wadze, większej szybkości.

Dlatego tak ważna jest dokładna analiza możliwości rynkowych, przed wyborem rozwiązania odpowiadającego naszym potrzebom. Wierzymy, że powyższy przegląd tego rynku ułatwi poruszanie się po nim. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na ranking dostępnych modeli – z jego pomocą poszukiwania powinny być zdecydowanie łatwiejsze.

Porady

Kupno deskorolki elektrycznej dla dzieci – porady

Kupno deskorolki elektrycznej dla dzieci porady

Rodzice chcą dla swoich dzieci jak najlepiej. Dotyczy to nie tylko ich przyszłości i bezpieczeństwa, ale także wręczania prezentów. Nie ma nic cenniejszego ponad uśmiechniętą buzie naszej latorośli w momencie gdy dostaje to o czym marzyła. Jednak czasy się zmieniają, a wraz z nimi upodobania dzieci. Dziś największe zainteresowanie wzbudzają nowinki techniczne i wszelkie gadżety. Wszystko zmienia się tak szybko, że mama i tata nie są w stanie nadążyć za swoją pociechą dla której dynamiczny rozwój technologi jest już czymś naturalnym. My postaramy się pomóc. W tym artykule doradzimy jak wybrać odpowiednią deskorolkę elektryczną jedno z najpopularniejszych urządzeń wśród małoletnich. Kliknij tutaj aby poznać wszystkie szczegóły

Awarie deskorolki elektrycznej – przyczyny i naprawa

Awarie deskorolki elektrycznej przyczyny i naprawa

Deskorolka elektryczna. Jedni ja podziwiają, inni wyśmiewają. Nie zależnie od tego, czy sprawdza się jako środek lokomocji zainteresowanie nią nie maleje. Nie ważne czy mają 12, 22, czy nawet 32 lata, pasjonaci elektroniki na pewno będą chcieli dostać ją w swoje ręce. Lecz co zrobić w sytuacji gdy wymarzony sprzęt po wyjęciu z pudelka nie działa jak należy? W tym momencie smutek i rozczarowanie kompletnie przysłaniają nam obraz całej sytuacji, a przecież zepsute rzeczy można naprawić. Dziś udzielimy wam kilku porad odnośnie przyczyn awarii deskorolek elektrycznych i i samodzielnej naprawy. Przeczytajcie uważnie, a być może okaże się, że to jedynie drobna niedogodność, którą można szybko usunąć.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie deskorolki elektrycznej

Na co zwrócić uwagę przy zakupie deskorolki elektrycznej

Rynek sprzętów elektronicznych rozwija się w tak dynamicznym tempie, że nadążenie za nim powoli zaczyna przekraczać ludzkie możliwości. Co chwila słyszymy o nowych gadżetach zmieniających sposób postrzegania klasycznych rozwiązań. Jednym z przykładów takich zmian jest deskorolka elektryczna. Różnic między nią, a jej pierwowzorem jest tyle, że nazywanie jej deskorolką budzi pewne wątpliwości. Niezależnie od opinii a temat nazwy nic nie zmienia faktu, że deskorolka elektryczna zyskuje coraz większe grono zwolenników. Nietypowy design i dreszczyk emocji w trakcie jazdy przyciągają ludzi jak magnes. Rosnące zainteresowanie sprawia, że wielu producentów wypuszcza na rynek swoją wersję hoverboardu mając nadzieje, że to właśnie ją wybiorą klienci. Niestety jak to zwykle w takich sytuacjach bywa część twórców poświęca mnóstwo czasu i środków by wypuścić na rynek wysokiej klasy produkt, a inni budują swoje w pośpiechu, kusząc niską ceną. Dziś opowiemy wam o tym na co zwracać uwagę kupując elektryczną deskę i z jakimi niebezpieczeństwami wiąże się nabycie najtańszego możliwego modelu. Koniecznie przeczytajcie nasz tekst.