Na co zwrócić uwagę przy zakupie deskorolki elektrycznej

0
5/5 - (1 vote)

Deskorolki elektryczne zyskują w Polsce coraz większą popularność. Ten niepozorny elektryczny pojazd o kosmicznym wręcz wyglądzie przyciąga wzrok postronnych i podbija serca dzieci i młodzieży. Pojawia się jednak pytanie czy jest to sprzęt bezpieczny? Oprócz kwestii oczywistych jak ochraniacze na ciele użytkownika i to czy posiada on odpowiednie umiejętności do kierowania hoverboardem, należy też zwrócić uwagę na awaryjność deski. Jak w każdym urządzeniu elektronicznym, także i w tym jakiś element może nie zadziałać prawidłowo lub może dojść do zwarcia. Dziś podpowiemy wam na co zwracać uwagę by mieć pewność by zakupiony przez nas gadżet był źródłem dobrej zabawy, a nie smutku i rozczarowania. 

Pożar deskorolki elektrycznej – przyczyny 

Pożar deskorolki elektrycznej przyczyny 
Zaczynamy od kwestii naprawdę poważnej. Pożar deskorolki elektrycznej był niestety bardzo częstym zjawiskiem na początku ich istnienia. Pierwsze modele zmieniały się w widowiskową kulę ognia, a filmy z tego typu zdarzeń podbijały 
internetJakie były przyczyny pożaru? Otóż deskorolki elektryczne zasilane są przez specjalne ogniwa litowo  – jonowe w formie baterii. Takie zasilanie bateriami i jego ładowanie muszą być ściśle kontrolowane przez specjalny układ nadzorujący przepływ energii. I właśnie tego układu pierwsze modele albo nie posiadały wcale, albo był on prototypem, który wymagał sporo pracy. Z radością donosimy, że dziś najlepsi producenci są w pełni świadomi zagrożenia pożarowego i przywiązują dużą wagę do montażu skutecznych zabezpieczeń. Jeżeli więc kupujemy markowy produkt opatrzony odpowiednimi certyfikatami to absolutnie nie mamy się czego obawiać. W dalszej części opowiemy wam na co zwracać uwagę kupując swój własny hoverboard. 

Na co zwrócić uwagę kupując elektryczną deskorolkę

Na co zwrócić uwagę kupując elektryczną deskorolkę

Jak wspomnieliśmy wcześniej solidnie wykonana i bezpieczna deskorolka elektryczna powinna być opatrzona odpowiednimi certyfikatami. Zgodnie z unijnym prawem każdy produkt oddany do użytku konsumentów musi spełniać wyznaczone normy bezpieczeństwa. W tym celu poddaje się go serii specjalistycznych testów. Sprawdzają one wytrzymałość układów elektronicznych oraz konstrukcji całego urządzenia, a także to jak radzi sobie ono w terenie. Jeżeli wynik takiego testu będzie pozytywny produkt otrzymuje znak CE będący gwarantem jakości. Może być wam on dobrze znany gdyż, znajdziecie go na opakowaniu każdego sprzętu zasilanego energia elektryczna w waszym domu. Nie inaczej jest w przypadku deskorolek. Znak CE to absolutny must have jeżeli chcecie być spokojni o zdrowie i życie własne lub osoby której ją podarowaliście. Niestety wiele osób kusi tania deskorolka elektryczna pochodząca z niewiadomego źródła co skutkuje nieszczęściem. Jeśli chcielibyście przekonać się na własnej skórze jak to jest pędzić na elektrycznej desce i zależy wam na najwyższej jakości wejdźcie na nasza stronę Deskorolka elektryczna – ranking – opinie – test. Znajdziecie tam szczegółowe informacje na temat czołowych producentów i najpopularniejszych modeli. Nie ważne czy masz już doświadczenie z tymi pojazdami, czy jesteś nowy w świecie hoverboardów u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

Podsumowanie – jaka deskorolkę elektryczną wybrać? 

Podsumowanie jaka deskorolkę elektryczną wybraćPowiedzieliśmy wam już na co zwracać uwagę i wierzymy, że od teraz będziecie dokonywać świadomych zakupów, ale ponieważ jak głosi stare porzekadło ,,lepiej zapobiegać niż leczyć” powtórzymy po raz kolejny  i poprosimy was byście nabywali tylko gadżety znanych marek i tylko te które posiadają odpowiednie atesty. Deskorolka elektryczna nie jest urządzeniem tanim, ale szukaniem budżetowych zamienników i kupowaniem z niepewnych źródeł szkodzimy wyłącznie sobie. Cierpliwość jest cnotą, a ci którzy ją pielęgnują są hojnie wynagradzani. Radzimy więc wstrzymać się z zakupem i odłożyć większą sumę pieniędzy by potem bez skrepowania przebierać wśród najlepszych modeli zastanawiając się jedynie jaką deskorolkę elektryczną wybrać. Sprawdźcie również inne materiały które pomogą wam wybrać deskorolkę elektryczną

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here