Longboard elektryczny – ranking – opinie – test | Elektryczne Rankingi

Longboard elektryczny – ranking – opinie – test

NAJLEPSZY PRODUKT

Koowheel D3M ONYX G3

Zalety

 • Duży zasięg na trybie eco
 • Produkt bardzo dobry dla początkującego
 • Wymienna bateria (możliwość ładowania samej baterii)
 • Wystarczająca prędkość na trybie eco

Wady

 • Brak

Podsumowanie

Koowheel D3M ONYX G3 to ultralekka i bardzo zwrotna deskorolka elektryczna, a jednocześnie niezwykle trwała na obciążenia. Wielkim plusem jest układ zabezpieczający przed nagłym hamowaniem i przyspieszeniem oraz wymienna bateria. Brak większych wad, naszym zdaniem zdecydowanie warto kupić ten sprzęt.

DRUGI WYBÓR

Boosted board

Zalety

 • Deska ma rozsądną wagę oraz świetną kontrolę za pomocą pilota
 • Sprawny i kompetentny serwis
 • Niezwykle wygodna
 • Łatwa w obsłudze (nawet dla początkujących osób)

Wady

 • Brak

Podsumowanie

Boosted board to bardzo nowoczesna i wygodna w użytkowaniu deskorolka elektryczna dla fanów szybkiej jazdy po mieście. W najnowszej wersji istnieje możliwość demontażu akumulatora. Drugi moduł Bluethoot, zapewniający znacznie lepszą komunikację deskorolki z pilotem. Brak wad.

ATRAKCYJNA CENA

Manta MSB9020

Zalety

 • Bardzo dobra cena produktu
 • Jakość wykonania na wysokim poziomie
 • Trwałość w użytkowaniu 
 • Wygoda podczas jazdy 
 • Silnik 900W, który pozwala na rozpędzenie się do 24 km/h

Wady

 • Brak

Podsumowanie

MSB9020 to bardzo nowoczesna, a jednocześnie wyjątkowo zwrotna deskorolka elektryczna. Przede wszystkim idealnie sprawdzi się do poruszania się po mieście, dzięki zasięgowi aż 25 km. Dodatkowo posiada szybko ładujący się akumulator. Naszym zdaniem deskorolka jest świetnym wyborem. Produkt bez większych wad.

Całkiem sporo ciekawych rozwiązań oraz urządzeń ułatwiających życie czy też pozwalających się dobrze bawić, przyszło do nas z zachodu. Nic dziwnego – amerykańska myśl techniczna jest bardzo kreatywna. To właśnie w Kalifornii w latach 50-tych XX wieku wymyślono rozwiązanie nazywane deskorolką. Jest to deska z doczepionymi kółkami, która pozwala na poruszanie się po drogach, imitując nieco surfowanie, gdyż takie było jej zadanie.

Od tego czasu sprzęt ten mocno wyewoluował, doprowadzając do powstania całego szeregu odmian, z których każda nadaje się do innego typu zadań. Jedną z nich jest tak zwany longboard – sprzęt służący do osiągania jak największych, możliwych prędkości kosztem manewrowości. Jest to deska cięższa i dłuższa, dlatego niemożliwe jest za jej pomocą wykonywanie wielu z popularnych sztuczek. Jednakże możliwe jest bardzo szybkie pokonywanie dystansów. Obecnie jednakże i te rozwiązanie przechodzi ewolucję. W jej wyniku powstał longboard elektryczny.

longboard elektryczny

Longboard elektryczny to nic innego, jak typowy longboard wyposażony w akumulator oraz napęd. Akumulator umożliwia na pokonywanie sporych odległości bez ingerencji człowieka i bez dostarczania zewnętrznego napędu w formie popychu.

Dzięki temu jest to rozwiązanie znacznie usprawniające przemierzanie dystansów na desce. W momencie bowiem braku sił, wystarczy przejść na sterowanie elektryczne i akumulator będzie pracować za nas. Opinie, jakie ma longboard elektryczny wskazują, że jest to bardzo popularne rozwiązanie.

longboard elektrycznyNic dziwnego – wygoda korzystania z niego jest nieporównywalna z żadnym innym modelem. Możemy w prosty sposób pokonywać ogromne odległości, rozwijając prędkość często nawet ponad 20 kilometrów na godzinę, co jest prędkością całkiem sporą. Warto uwzględnić to, przy doborze odpowiedniego rozwiązania, by nie narazić się na potencjalne niebezpieczeństwa.

Z kolei longboard elektryczny terenowy, różni się nieco konstrukcją od rozwiązania standardowego. W zależności od oczekiwań, może mieć inny rozstaw kółek lub wręcz ich konstrukcję – większe, mniejsze i wiele innych różnic. Pozwala to na dostosowanie funkcjonowania danego sprzętu do pokonywania konkretnych tras w terenie – jazdy po asfalcie, po drogach osiedlowych i wiele innych.

Przed wyborem odpowiedniego rozwiązania dla siebie zatem należy dokonać bardzo szczegółowych analiz dostępnego sprzętu oraz funkcjonalności. Pierwszym krokiem będzie sprawdzenie, jakie opinie ma dany longboard elektryczny. Jak tego dokonać w prosty sposób, przy okazji analizując wiele dodatkowych szczegółów? Zapraszamy po odpowiedzi do kolejnego akapitu.

longboard elektryczny ranking

Żeby odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki longboard elektryczny wybrać, należy wcześniej skorzystać z odpowiedniego źródła informacji. Bogactwo dostępnych na rynku modeli jest bowiem ogromne, więc wybór wcale nie jest prosty. Jednakże powinien być łatwiejszy, dzięki poniższemu zestawieniu.

Jest to odpowiedni ranking i jeśli jakiś longboard elektryczny się w nim znajduje, to jest to sprzęt godny uwagi i polecany. Dzięki temu zestawieniu, uda nam się ustalić jaki longboard elektryczny jest tani, na przykład do 1500, jak wybrać rozwiązanie dla siebie i wiele innych. By nie przedłużać – zapraszamy do zapoznania się ze stosownym zestawieniem, które zamieszczamy poniżej.

Jak już wspomnieliśmy, jeśli jakiś longboard elektryczny znalazł się w tym rankingu, to z całą pewnością jest to sprzęt warty uwagi.

Warto również nadmienić nieco o samej konstrukcji niniejszego zestawienia. Każdy model w rankingu ma bowiem przypisaną mu podstronę, która dość szczegółowo go omawia. Dana podstrona porusza takie tematy, jak parametry techniczne, wypowiedzi na temat tego sprzętu wśród jego użytkowników i wiele innych.

Dzięki temu możliwa jest ocena, czy dany longboard elektryczny jest tani, do kwoty 1500, 2000 lub innej, oraz wiele dodatkowych analiz. Warto zatem dokładnie zapoznać się z powyższym zestawieniem i przeanalizować je w pełni. Dzięki temu dokonanie wyboru powinno być znacznie prostsze. My przejdziemy teraz do analiz najpopularniejszych, dostępnych na rynku modeli.

 • Longboard elektryczny firmy manta to zdecydowanie jedno z najprostszych rozwiązań. Jest to typowa deska wyposażona dodatkowo w napęd elektryczny.
  manta
  Jest to cała grupa modeli, które są dość atrakcyjne cenowo. Longboard elektryczny firmy manta to jedno z najtańszych, dostępnych na rynku rozwiązań, choć to akurat zależy od wybranego modelu. Jest to model jak najbardziej standardowy, choć spełniający wszystkie, podstawowe wymagania.
 • Longboard elektryczny koowheel to sprzęt zdecydowanie silniejszy od poprzednika. Widać to choćby w maksymalnej rozwijanej szybkości. W poprzedniej rodzinie modelowej było to 27 kilometrów na godzinę. Longboard elektryczny koowheel
  Longboard elektryczny koowheel może osiągnąć prędkość nawet 42 kilometry na godzinę, co czyni z tego sprzętu już bardziej profesjonalną zabawkę. Większy jest również kąt podjazdu pod górę (25 stopni wobec 15 stopni).
 • Longboard elektryczny evolve to sprzęt zdecydowanie wyższej klasy, w stosunku do rodzin omawianych powyżej. Choć jego prędkość i kąt podjazdu nie różni się niczym w stosunku do poprzedniego modelu, to jednak elektryczny longboard evolve to wyższa jakość wykonania.  Elektryczny longboard evolveMamy tutaj do dyspozycji lepsze kółka, różnego rodzaju udogodnienia w sterowaniu oraz wiele innych. To zdecydowanie klasa supreme wśród lonboardów.
 • Longboard elektryczny evolve to rozwiązanie ze średniej półki. Jest ono droższe od rozwiązań firmy manta i oferuje dodatkowe funkcjonalności.  Longboard elektryczny wild wheelsLongboard elektryczny wild wheels jest również szybszy, choć nie tak szybki jak sprzęt koowheel lub evolve. Jest to model dla osób o zasobniejszych portfelach, lecz niekoniecznie sporych wymaganiach.

longboard elektryczny allegro – olx – ceneo – cena – sklep – forum

Przeanalizujmy teraz wypowiedzi na forum, by wybrać sklep, w którym cena za longboard elektryczny będzie najlepsza. Czy to będzie allego, olx czy ceneo? Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej.

Jak się okazuje, zakup longboardu’u elektrycznego na allegro, olx lub ceneo, to kiepski pomysł. Cena za longboard elektryczny, jaką oferuje sklep wystawiający ofertę na tych portalach jest dość zawyżona, z uwagi na dodatkowe marże oraz prowizje. Nie warto więc korzystać z takich ofert na zakup tego rodzaju sprzętu.

Gdzie zatem dokonać zakupu danego modelu?

Sprawdziliśmy na forum, gdzie nabyć dany longboard elektryczny. Do każdego modelu w rankingu, na zamieszczonej i przypisanej mu podstronie, wskazujemy najlepsze źródło zakupu. Sugerujemy właśnie w taki sposób wybrać odpowiednie źródło nabycia.

longboard elektryczny diy – części – elektroda – jak zrobić – jaki silnik

Istnieje jeszcze jedno rozwiązanie. Można stosowny sprzęt wykonać samodzielnie. Jak zrobić longboard elektryczny? Elektroda – serwis o różnego rodzaju sprzęcie traktował również o tym. Jest to longboard elektryczny diy – zestaw części, które pozwalają na samodzielne zbudowanie elektrycznej deski.

Części, jakie oferuje longboard elektryczny diy pozwalają na dowolną przeróbkę.

longboard elektryczny diy

Elektroda wskazuje, jaki silnik powinien mieć dany longboard elektryczny, ale również w wielu innych źródłach można znaleźć stosowne poradniki – jeśli zależy Ci na rozwiązaniu ekonomicznym, lub lubisz majsterkowanie, to powinieneś rozważyć takie podejście do tematu.

Wierzymy, że powyższy artykuł ułatwi nieco wybór odpowiedniego rozwiązania dla siebie. Jest to oczywiście jedynie wstępny przegląd – warto dokładnie przeanalizować ranking zamieszczony powyżej, by uzupełnić informacje.