Koowheel D3M ONYX G3 – test – opinie – cena – recenzja

0
4/5 - (5 votes)

Firma Koowhel stworzyła nowy model elektrycznego longboarda jakim jest Koowheel D3M ONYX G3. To nowocześniejsza wersja elektrycznego longboarda, który będzie świetnym gadżetem nie tylko dla młodszych użytkowników.

Model ten posiada bardzo wygodny pilot do sterowania o ergonomicznym kształcie, który świetnie leży w dłoni. Wyposażony jest również w ergonomiczny silnik przy kołach, który napędza je w optymalny sposób.

Koowheel D3M ONYX G3 test

Test Koowheel D3M ONYX G3 pokazał, że w tym aktualnym modelu silnik przy kołach nie przegrzewa się, a wszystko to dzięki zastosowaniu lepszego odprowadzania ciepła. Nowa konstrukcja silnika pozwala na jego znacznie szybsze chłodzenie się. Wielu użytkowników narzekało na brak możliwości wymiany opon przy kołach koło silnika. Na szczęście w Koowheel D3M ONYX G3 możliwa jest wymiana opon, co sprawia, że longboard można używać znacznie dłużej niż dotychczas.

Test Koowheel D3M ONYX G3 wykazał również, że nowe opony mocowane na sześciu śrubach do silnika są nie tylko łatwiejsze do wymiany, ale także dają znacznie lepszą stabilność podczas jazdy. Jest znacznie mniejsze prawdopodobieństwo, że podczas jazdy koła nie wytrzymają obciążenia osoby, która korzysta z tej elektrycznej deskorolki. Dodatkowo koła w deskorolce są znacznie większe, co pozwala nie tylko na jazdę po trudniejszym terenie, takim jak żwir, czy kostka brukowa, ale również poprawia to komfort jazdy oraz zwiększa wytrzymałość sprzętu.

Nie odczujemy tak mocno drgań, a także sterowanie deską będzie znacznie łatwiejsze. Co do napędu deski można stwierdzić, że został on znacznie lepiej skonstruowany i jest lepiej przemyślany. Silnik ma specjalne żebrowanie, które umożliwia jego ustawiczne chłodzenie. Daje to pewność, że nie przegrzejemy silnika, ale również nie obciążymy go zbyt mocno. Koowheel D3M ONYX G3 test

Do deskorolki można dokupić osobno oświetlenie – grip tape. W zestawie oprócz pilota oraz kabla zasilającego znajdziemy również klucz służący do regulacji twardości deskorolki.

To gadżet dla bardziej wymagających fanów jazdy na longboardzie. Przede wszystkim zastosowano tutaj aż dwa silniki o maksymalnej mocy 350W.

Daje nam to zasięg aż 30 km oraz maksymalną prędkość 40 km/h. To świetne osiągi jak na niepozorną elektryczną deskorolkę, zwłaszcza że podobne urządzenia mają maksymalną prędkość dochodzącą jedynie do 20-30 km/h.

Dla początkujących projektanci wbudowali specjalny układ zabezpieczający przed nieoczekiwanym przyspieszeniem, czy hamowaniem. Ma to zagwarantować bezpieczeństwo, a system zniweluje efekt „szarpnięcia” podczas hamowania.

Deskorolka obsługuje baterie 5,5Ah lub 4,3Ah Li-ion Samsung UL2271. Ma również specjalne zabezpieczenie przed całkowitym rozładowaniem baterii, ale też przeładowaniem baterii, dzięki czemu mogą one znacznie dłużej posłużyć.

Można jeździć na niej w różnych warunkach pogodowych przez wodoodporną obudowę IPX4. Do urządzenia dołączony jest prosty w obsłudze i ergonomiczny pilot do sterowania. W opcji możemy dokupić pokrowiec oraz oświetlenie LED, które pozwoli na jazdę wieczorem. Napięcie wyjściowe to DC 42V 2A, a wejściowe to AC 110-240V. Za niewielkie pieniądze otrzymujemy urządzenie o dobrych parametrach i bardzo wytrzymałej baterii.

Koowheel D3M ONYX G3 opinie

Opinie na temat deskorolki elektrycznej Koowheel D3M ONYX G3 są bardzo pozytywne. Użytkownicy przede wszystkim zwracają uwagę na bardzo łatwe sterowanie oraz bezpieczeństwo. Wydajny tryb eco, na którym zużywane jest znacznie mniej energii oraz duża odporność deski na przeciążenia. Opinie o Koowheel D3M ONYX G3 są tak pozytywne, ponieważ producent znacznie ulepszył chłodzenie silnika, w porównaniu ze wcześniejszym modelem.

Ocena:  5/5 Wystawiono 4 miesiące temu

Jestem zadowolony z zakupu deski. Tak samo z obsługi jak z samego produktu.
Deskę zakupiłem w grudniu przed samymi świętami, na drugi dzień była już u mnie. Pierwsze dni nauka jazdy, następnie po kilku dniach mogłem jeździć po całym mieście. Deska na trybie eco i przy wadze 115kg(moja+druga bateria+plecak+kask) przejechała ze mną ponad 7km, do zapalenia się czerwonej diody na pilocie(40% baterii). Jak na niskie temperatury bardzo dobry wynik. 

Po około miesiącu deska odmówiła posłuszeństwa. Następnie po kontakcie ze sprzedającym został wysłany kurier i deska “poszła” na serwis w Niemczech. Minęły około 3tygodnie i deska wróciła do mnie z serwisu. Serwis nie wywiązał się z obowiązku i nie naprawił deskę tak, by nie było żadnych zastrzeżeń.
Nie będę opisywał dokładnie jak serwis podszedł do naprawy, jednym słowem porażka!
Zadzwoniłem do sprzedawcy, poinformowałem o zastrzeżeniach co do wykonanej naprawy, wysłałem zdjęcia.

Koowheel D3M ONYX G3 opinieSprzedawca również zdenerwował się na takie podejście do naprawy sprzętu.
Nie musiałem długo czekać na rozwiązanie tej sytuacji, tego samego dnia została wysłana do mnie nowa deska. Starą wysłałem do sprzedawcy.

Bardzo podoba się mi podejście sklepu do klienta. Kontakt wzorowy, zawsze mogłem się dodzwonić i otrzymać informacje. Brak problemów z reklamowaniem sprzętu i jego wymianą. Druga deska do dziś działa jak nowa, brak jakichkolwiek usterek czy problemów.
Polecam wszystkim zakup deski jak również innych produktów.

Zalety:

  • duży zasięg na trybie eco, bardzo dobra dla początkującego, wymienna bateria, możliwość ładowania samej baterii, wystarczająca prędkość na trybie eco

Koowheel D3M ONYX G3 cena – ceneo – allegro – sklep

Sklep allegro, ale także ceneo ma podobną cenę jeśli chodzi o Koowheel D3M ONYX G3. Cena Koowheel D3M ONYX G3 to 2199 zł. Można kupić ją na allegro, ale możemy natknąć się w tym sklepie na nieuczciwych sprzedawców.

Koowheel D3M ONYX G3 cena - ceneo - allegro - sklepRównież sklep ceneo nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ czas oczekiwania na paczkę może znacznie się wydłużyć. Dobrym wyborem będzie domena.pl. To sklep, który gwarantuje szybką wysyłkę oraz bezpieczeństwo transakcji.

Mamy także pewność gwarancji. W razie jakichkolwiek uszkodzeń deskorolka może być odesłana i przejdzie test w serwisie. Jeśli usterka jest możliwa do naprawienia, na pewno serwisanci będą w stanie odesłać działające urządzenie do klienta.

Koowheel D3M ONYX G3 recenzja

Recenzja  Koowheel D3M ONYX G3 jak można się spodziewać będzie pozytywna. Mimo wcześniejszych problemów z poprzednim modelem, ta konkretna elektryczna deskorolka na pewno spełni nasze oczekiwania. Wielkim plusem jest układ zabezpieczający przed nagłym hamowaniem i przyspieszeniem, wymienna bateria, która da nam możliwość przejechania dodatkowych 30 km, mocny silnik, który jest w stanie rozpędzić nas do 40 km/h oraz możliwość wymiany kół, które wcześniej nie było możliwe. Koowheel D3M ONYX G3 recenzja

To ultralekka i bardzo zwrotna deskorolka elektryczna, a jednocześnie niezwykle trwała na obciążenia. Ma elastyczną strukturę, która dostosowuje się do ciężaru ciała oraz chroni elektronikę. Posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa: UL2272 oraz ASTM. Dzięki weryfikacji temperatury silnika mamy pewność, że nie zostanie przegrzany, nawet w trakcie długiej jazdy.

Recenzja Koowheel D3M ONYX G3 powinna przekonać nas do zakupu tej nowoczesnej elektrycznej deskorolki oraz jej częstego użytkowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here