Boosted board test – opinie – cena – recenzja

0
Rate this post

Boosted board to kolejna bardzo nowoczesna i wygodna w użytkowaniu deskorolka elektryczna dla fanów szybkiej jazdy po mieście. Przede wszystkim warto wspomnieć, że jest to najnowsza generacja tej deskorolki, w której producenci wprowadzili wiele pozytywnych zmian.

Boosted board test

Test Boosted board pokazuje, że deskorolka ma wiele pozytywnych zmian w konstrukcji. Przede wszystkim w nowszej jej wersji mamy możliwość bezproblemowego demontażu akumulatora, co w przypadku jego awarii, czy chęci wymiany na silniejszy model jest bardzo pozytywną zmianą.

Sam akumulator również został wymieniony na znacznie lepszy, o większej mocy – jest aż o 340 g większy od swojego poprzednika, a przede wszystkim warto podkreślić, że jego zwiększona waga nie wpływa w żaden sposób na jakość jazdy.

Obecnie Boosted board ma zasięg aż 24 km na jednym załadowaniu.

Został również usprawniony układ napędowy, dzięki czemu odczujemy podczas jazdy nią większy moment obrotowy. Nowy akumulator dał także znacznie niższe temperatury pracy, co przeciwdziała przegrzewaniu się silnika.

Na pewno na komfort jazdy wpływają znacznie większe koła – aż 80 mm, dzięki czemu jazda nawet w trudniejszych warunkach, nie tylko po asfalcie, będzie znacznie przyjemniejsza. Jeśli chodzi o jazdę, to może być naprawdę ciekawa, zważywszy na to, że wmontowany silnik może osiągnąć maksymalnie 35 km/h.

Boosted board test

Deskorolka jest w stanie wjechać na wzniesienie o nachyleniu 25 stopni, dzięki czemu będziemy mogli jeździć nie tylko po różnej nawierzchni, ale również po niewielkich wzniesieniach.

Dobrym pomysłem było również umieszczenie elektroniki oraz baterii pod spodem deski. Jak pokazuje test Boosted Board ona te elementy są w pełni chronione przed wilgocią. Deskorolka ma również możliwość połączenia się za pomocą Bluethoot z pilotem, dołączonym do deskorolki.

Obecnie dodano drugi moduł Bluethoot, zapewniający znacznie lepszą komunikację deskorolki z pilotem i silniejszy sygnał, dzięki czemu deskorolka może być również połączona ze smartfonami Apple lub inteligentnym zegarkiem, który można dokupić do Boosted board.

Boosted board opinie

Opinie o Boosted board są bardzo pozytywne. Użytkownicy przede wszystkim bardzo chwalą sobie moc silnika, która jest zaskakująca jak na tak niewielką deskorolkę. Napęd jest mocny, ale stworzenie dodatkowego chłodzenia sprawia, że silnik nie zatrze się, nawet przy podjeździe na górkę.

Boosted board opinieW nowej Boosted board zastosowano też znacznie silniejszy sygnał Bluethoot, dzięki czemu sterowanie deskorolką za pomocą pilota jest wręcz intuicyjne. Opinie o Boosted board pokazują również, że klienci, którzy ją kupili są zachwyceni nowymi, większymi kołami, które pozwalają na jazdę po nierównym terenie.

Opinie o Boosted board możemy przeczytać na stronie producenta.

Joseph S. 5 na 5 gwiazdek

Jak na longboard Boosted v2 Dual+ jest bardzo dobrej jakości. Deska ma rozsądną wagę oraz świetną kontrolę za pomocą pilota, daje uczucie bezpieczeństwa przy wyższej prędkości, a oprogramowanie jest dobrze zaprojektowane i łatwe w użyciu. Można powiedzieć, że każdy aspekt jazdy na desce został wzięty pod uwagę i widać, że twórcy deski kochają na niej jeździć. Deskorolka rozwiązuje tyle moich problemów, że może być środkiem komunikacji i zastępuje samochód.

Nikhil S. 5 na5 gwiazdek

Słowa nie potrafią opisać całej radości jaką mam z codziennej jazdy deskorolką. Jeżdżę do pracy i spędzam weekendy jeżdżąc praktycznie wszędzie. Przestałem korzystać z pociągu w Nowym Jorku i dostaję się na miejsce szybciej, niż transportem publicznym. To jest perfekcyjny jednomilowy pojazd.

Oprócz wygody oraz szybkości deskorolki użytkownicy zachwalali również jak szybko można nauczyć się na niej jeździć. Dodatkowo opinie o Boosted Board obejmują również niezwykle sprawny i kompetentny serwis tego longboarda, co niezwykle cieszy, gdyż jak wiemy szybko można się przyzwyczaić do takiego środka transportu, a dłuższy jego brak może irytować i smucić.

Boosted board cena-ceneo-allegro-sklep

Jeśli interesuje nas cena Boosted board, to niestety będziemy musieli znaleźć zagraniczny sklep. Na allegro nie dostaniemy tego modelu deskorolki, podobnie jak na ceneo. Cena Boosted Board mieści się w granicach 1399 dolarów.

W tej cenie otrzymujemy lonboarda, instrukcję obsługi oraz pilot, dzięki któremu będziemy mogli sterować deskorolką.

Boosted board cena-ceneo-allegro-sklepDodatkowo możemy dokupić wygodny inteligentny zegarek, dzięki któremu również możemy sterować deskorolką w trakcie jazdy. Jeśli jesteśmy za to zainteresowani kupnem oraz poznaniem recenzji na temat Boosted board, to warto wejść na domena.pl

Na tej stronie znajduje się nie tylko recenzja, ale bardzo dokładna specyfikacja deskorolki, dzięki czemu poznamy wszystkie jej dane techniczne.

Boosted board recenzja

Boosted board to bardzo nowoczesna deskorolka, która na pewno sprawi wiele radości zarówno młodym jak i starszym użytkownikom. Daje wiele radości z jazdy, dzięki bardzo dobrze chłodzonemu silnikowi, który jest w stanie rozpędzić ją do prędkości aż 35 km/h. Cała elektronika oraz sam silnik są schowane pod plastikową osłonę, umożliwiającą korzystanie z deski w trakcie deszczu.

W ten sposób chroni także silnik przed kurzem i pyłem z drogi. W nowym typie Boosted board producenci zastosowali nowoczesne koła o zwiększonej średnicy.

Koła o 80 mm średnicy pozwalają znacząco poprawić jakość jazdy.

Możemy korzystać z deskorolki na nierównej powierzchni, a nawet nierównej kostce brukowej. Recenzja Boosted board jest bardzo pozytywna, ponieważ po poprzednim modelu tej deskorolki użytkownicy nie zawiedli się i bardzo doceniają zmiany, jakie nastąpiły w technologii tego urządzenia. Bardzo cieszy fakt, o czym również wspomina recenzja Boosted Board, że wzmocniono praktycznie dwukrotnie siłę sygnału Buethoot, dzięki czemu znacznie łatwiej można sterować deskorolką z pomocą pilota.

Boosted board recenzja To ogromna zmiana, która pozwoli na lepszą komunikację z pomocą smartfona.

Dodatkowo do deskorolki można dokupić elektroniczną opaskę, która działa podobnie jak smartfon. Ma wbudowany Bluethoot i możliwość sterowania deskorolką. To inteligentny zegarek w formie bransoletki, który wskazuje czas, ma wbudowany stoper oraz można połączyć go z aplikacją w telefonie.

Jeśli będziemy mieli zamiar jeździć po różnej powierzchni ucieszy nas fakt, że deskorolka Boosted board ma na tyle mocny silnik, że jest w stanie podwieźć nas na wzniesienie o kącie nachylenia 25 stopni. To ogromna frajda z jazdy, nawet pod górkę! Boosted board mimo zastosowań nowych osłon na silnik oraz elektronikę jest lekka, dzięki czemu łatwo nam będzie ją przetransportować np. podjeżdżając gdzieś autobusem.

Warto zwrócić uwagę również na sam wierzch deskorolki wykonany z bardzo elastycznego, ale jednocześnie trwałego materiału. Dzięki temu czujemy się stabilnie stojąc na desce, a jednocześnie dostosowuje się ona do naszego ciężaru ciała. Daje to ogromną radość  z jazdy oraz ogromny komfort.

Elastyczna deska sprawia również, że mniej odczujemy nierówności terenu, przez co jazda będzie prawdziwą przyjemnością, bez niepotrzebnych wstrząsów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here