DJI Mavic AIR recenzja – forum – test- cena – opinie

0
2.3/5 - (20 votes)

DJI Mavic AIR to inteligentny i zaawansowany dron, który idealnie sprawdzi się w trakcie podróży.

Dron charakteryzuje się zaawansowaną technologią składania, ale również jest niezwykle mobilny. Jest wyjątkowo zwrotny i dobrze się nim steruje dzięki aż trzyosiowemu gimbalowi.

Najlepsze chwile oraz piękne widoki zarejestrujemy kamerą 4K, idealnie oddającą kolory oraz szczegóły.

DJI Mavic AIR test

Dodatkowo dron DJI Mavic AIR ma minimalizację drgań kątowych do jedynie 0,005 stopnia, co pozwala na piękny i płynny obraz podczas nagrywania. Wysoki bitrate w kamerze – 1 MPX daje wysoką jakość nagrań. Nasze nagrania możemy obejrzeć na dużej matrycy – 1/2,3” o rozdzielczości aż 12 MPX. Zastosowany obiektyw f/2,8 pozwoli na wykonanie wysokiej jakości nagrań i zdjęć jednym urządzeniem.

Jeśli zależy nam na wysokiej rozdzielczości zdjęć, to na pewno ucieszy nas fakt, że test

DJI Mavic AIR pod względem zdjęć wypadł znakomicie. Funkcja panoram sferycznych znacznie poprawia jakość wykonywanych zdjęć oraz filmów, sprawiając że urządzenie jest w stanie wykonać fotografie w rozdzielczości 32 MPX. Możemy wykonać za pomocą tej funkcji aż 25 fotografii, tworząc ogromną panoramę. DJI Mavic AIR test

Świetną funkcją, którą pokazał test DJI Mavic AIR jest również możliwość nagrywania w zwolnionym tempie. 120 klatek na sekundę pozwala zarejestrować świetnie nasze ewolucje, ale również krajobraz.

Bardzo pomocną opcją jest automatyczne dostosowywanie ostrości nagrań oraz doświetlenia. Wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnych algorytmów HDR, które gwarantują idealne doświetlenie zdjęć.

Na zdjęciach elementy doświetlone oraz cienie przechodzą bardzo płynnie, co daje naturalny efekt.

Urządzenie posiada swoją wbudowaną pamięć o wielkości 8GB, którą można powiększyć za pomocą dodatkowej karty graficznej. Port USB 3.0 pozwala za to na znacznie szybsze przesyłanie i kopiowanie danych.

Wielkim plusem drona DJI Mavic Air jest ergonomiczna, aerodynamiczna i niskoprofilowana obudowa, która jest niezwykle wytrzymała. Wzmocnienia obudowy wykonane jest ze stopu magnezu, co jest wielką różnicą konstrukcyjną między tańszymi odpowiednikami, wykonanymi z plastiku. Mocne trzymanie smartfona sprawia, że urządzenie jest bardzo stabilne i bezpieczne dla naszego telefonu. Nawet przy upadku dron uchroni go przed uszkodzeniem.

Ogromnym zaskoczeniem jest technologia SmartCapture, która zapewnia nam wygodne sterowanie za pomocą gestów. Jednym dotknięciem możemy uruchomić drona, a gestami kierować nim na różne kierunki. Sterowanie jest niezwykle intuicyjne, a przy tym bardzo wygodne, ponieważ dron wykrywa również przeszkody, przez co bezpiecznie może poruszać się i lądować.

Jeśli zależy nam na długich filmach, to dron  DJI Mavic Air jest idealnym do tego narzędziem. Bateria w nim wytrzyma nawet kilka godzin nagrywania oraz robienia zdjęć. Bateria w urządzeniu może być ładowana za pomocą kabla, nawet w samochodzie.

DJI Mavic Air opinie-forum

Opinie na temat DJI Mavic Air są bardzo pozytywne. Użytkownicy przede wszystkim cenią wytrzymałość drona, jego mocną konstrukcję, wielość funkcji oraz czujniki wykrywające przeszkody. Wielkim plusem okazują się być wysokiej jakości nagrania.

DJI Mavic Air opinie ma bardzo pozytywne, a forum o dronach pełne jest pozytywnych opinii. Na forum można również przeczytać, że dron jest bardzo profesjonalnym sprzętem wykonującym świetne zdjęcia.

DJI Mavic Air opinie-forum5 na 5 gwiazdek

W końcu coś idealnego na podróże. Kontroler ma chowane drążki, w końcu więcej czujników. Szkoda, że zasięg wifi, ale nie jest źle. Zawsze można dokupić extender

Więcej opinii można przeczytać na domena.pl

DJI Mavic Air cena – ceneo – sklep

DJI Mavic Air dostępny jest w cenie 3999 zł. Cena może wydawać się wysoka, jednak stoi za nią bardzo nowoczesna technologia i świetna konstrukcja drona. Jest to cena z ceneo.pl. Na ceneo.pl można zakupić drona, jednak ze względu na nieuczciwych sprzedawców najlepiej wybrać profesjonalny sklep.

Sklep domena.pl to idealny wybór, ponieważ mamy gwarancję szybkiej dostawy oraz dobrej jakości urządzeń w atrakcyjnych cenach. Sklep gwarantuje również zwrot pieniędzy w razie uszkodzenia przesyłki oraz problemów z urządzeniem.

Więcej na temat ceny drona można znaleźć na stronie domena.pl

DJI Mavic Air recenzja – instrukcja

Recenzja DJI Mavic Air jest bardzo pozytywna. Za dość przystępną cenę jak na tak profesjonalny sprzęt otrzymujemy świetny dron z wieloma funkcjami. Przede wszystkim możemy za jego pomocą wykonywać zdjęcia oraz filmy.DJI Mavic Air recenzja - instrukcja

Sterowanie jest zdalne za pomocą łącza wi-fi, co pozwala na łatwe sterowanie sprzętem.

Dron jest wyposażony w nowoczesne rozwiązania, w tym czujniki wykrywające przeszkody oraz posiada funkcję SmartCapture, która pozwala na sterowanie nim za pomocą jedynie gestów. Konstrukcja drona jest niezwykle stabilna dzięki wykorzystaniu do jej produkcji stopu magnezu.

Jednocześnie ta sama konstrukcja daje niezwykłą odporność na wiatr wiejący nawet do 38 km/h. Mimo wielu czujników jest niewielki – waży jedynie 480 g. Składany w sposób kompaktowy, co pozwala na łatwe przenoszenie go w trakcie wypraw.

Łatwe ładowanie oraz nowoczesne wejście USB 3.0 top ogromny atut drona. Takie wejście USB pozwala na bardzo szybkie przesyłanie danych na inne urządzenia.

Dron DJI Mavic Air mimo niewielkich gabarytów spełnia wymogi stabilnego urządzenia do nagrywania i wykonywania zdjęć z powietrza. Funkcja nagrywania w slow motion to ogromny atut. Możliwe jest także wykonywanie bardzo dobrej jakości panoram – aż 25 klatek. Przy tym zdjęcia idealnie oddają barwy oraz są niezwykle ostre.

Automatyczne doświetlanie zdjęć sprawia, że na zdjęciach nie powstają niedoświetlone miejsca, czy cienie. To również jeden z niewielu dronów, który nagrywa w prawdziwej jakości 4K Ultra HD.  To idealne urządzenie do nagrywania tak dobrych filmów, oddających świetnie szczegóły oraz kolory.

Dostępne jakości nagrywania to:

  • 4K Ultra HD: 3840×2160 24/25/30p
  • 2.7K: 2720×1530 24/25/30/48/50/60p
  • FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/120p
  • HD: 1280×720 24/25/30/48/50/60/120p

Do zestawu dołączone są: nadajnik, akumulator, ładowarka, para śmigieł, osłony śmigieł, zapasowe drążki nadajnika, futerał, kable do nadajnika.

DJI Mavic AirDron posiada instrukcję obsługi. Pokazuje ona jak ustawiać tryby nagrywania oraz jak sterować urządzeniem. Sprzęt nie wymaga ogromnej wiedzy. Jest bardzo intuicyjny i może być świetnym i przydatnym gadżetem dla fanów fotografii oraz filmowania. Może być naszym pierwszym sprzętem do takich nagrań. Instrukcja pozwala nam na skonfigurowanie urządzenia pod nasze wymagania oraz warunki, czyli porę dnia i nasłonecznienie. Do zapoznania się z innymi modelami zapraszamy na stronę https://elektryczne-rankingi.pl/drony/dji-tello/

Dzięki prostej instrukcji dron polecany jest nawet osobom, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z takimi urządzeniami. Jeśli ten model was zainteresował zapraszamy też na stronę https://elektryczne-rankingi.pl/drony/syma-x8-pro/

Recenzja DJI Mavic Air  dostępna jest również na stronie domena.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here