DJI Tello test – instrukcja – recenzja – opinie – cena

0
Rate this post

Dji Tello jest bardzo nowoczesnym dronem, idealnym dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tymi gadżetami. Dron ten jest niewielkiej wielkości – jego wymiary to 98mm x 92,5 mm x 41 mm.

Waga 80 g pozwala na jego bardzo łatwy transport oraz sprawia, że ma on niezwykłą zwrotność podczas lotu.

Ma wbudowane wiele przydatnych funkcji, w tym połączenie za pomocą WiFi. Pozwala to na łatwiejszą kontrolę drona w powietrzu oraz bezpośredni podgląd nagrywanych widoków

DJI Tello test

Możemy nim sterować w prosty sposób, a wbudowany barometr nam to ułatwia. Dzięki niemu dron utrzymuje się na stałej wysokości. Zapobiegnie to utraty kontroli nad urządzeniem. Jest to ważne, ponieważ test Dji Tello pokazały, że dron łatwiej wraca do nas oraz lepiej można go kontrolować. Dodatkowo dron ma wyjątkowo stabilny lot, dzięki czemu wykonane przez niego filmy oraz zdjęcia są jeszcze lepszej jakości. Jeśli mowa już o jakości zdjęć, to ten dron może pochwalić się zdjęciami w rozdzielczości 2592×1936. Zarówno nagrania jak i filmy są tak dobrej jakości dzięki szerokiemu kątowi kamery – ponad 80 stopni. DJI Tello test

Test Dji Tello wykazał, że urządzenie nagrywa w jakości HD 720P, oddając przy tym wiele szczegółów oraz piękne kolory. Jeśli martwi nas zasięg drona, to na pewno ucieszy nas fakt, że zasięg drona to aż 100 metrów.

Dron jest w pełni kompatybilny ze smartfonami, dzięki czemu będziemy mogli udostępniać wykonane przez nas filmy i zdjęcia.

DJI Tello opinie

Opinie na temat Dji Tello są bardzo pozytywne. Użytkownicy drona przede wszystkim cenią sobie jego połączenie dobrej zabawy z nauką, bowiem urządzenie uczy nas podstaw programowania. Możemy sami zaprogramować lot drona i zmieniać jego ustawienia. Opinie uwzględniają również fakt, że dron wykonuje bardzo dobrej jakości zdjęcia i ma stabilny i pewny lot.

5/5 Wystawiono 3 tygodnie temu, po 2 tygodniach użytkowania

świetny do nauki i zabawy

5/5 Wystawiono 2 miesiące temu

Fajne cacko. Polecam.

DJI Tello opinieWięcej opinii można przeczytać na stronie domena.pl

DJI Tello cena

Cena Dji Tello mieści się w przedziale od 420 do 500 zł. To niewielka kwota, zważywszy na to, że dron ma możliwość nagrywania w jakości HD. Dji Tello można kupić na ceneo.pl, allegro.pl albo amazon.com. Jeśli chodzi o ceneo.pl to możemy tam natknąć się na niuczciwych sprzedawców, podobnie jak na allegro.pl.

Na amazon.com z kolei musimy liczyć się z długim czasem dostawy, ponieważ sprzęt elektroniczny jest sprowadzany z USA. Są to też często tańsze zamienniki oryginalnych marek, które nie dorównują jakością wykonania oryginałom. Rozwiązaniem jest zakup przez domena.pl Mamy tym samym gwarancję wysokiej jakości, ale również szybkiej dostawy i możliwość odesłania sprzętu, kiedy przyjdzie do nas w złym stanie.

Więcej na temat ceny Dji Tello można przeczytać na stronie domena.pl

Dji Tello instrukcja

Instrukcja Dji Tello jest niezwykle prosta. Kierowanie dronem odbywa się na dwóch obszarach ekranu prawej i lewej dolnej części ekranu. Na górze po lewej stronie znajdziemy 3 ikony, które oznaczają start drona, tryb lotu oraz ustawienia aplikacji. Znajdziemy w nich między innymi ustawienia nagrywania oraz sterowanie kamerą, czy obsługę rozdzielczości wykonywanych zdjęć. Dji Tello instrukcja

Dodatkowo na ekranie znajdziemy takie informacje jak aktualny stan baterii, połączenia Bluethoot i WiFi, prędkość lotu oraz wysokość. Ikony po prawej stronie odpowiadają za wykonywanie zdjęć oraz rozpoczęcie nagrywania.

Sterowanie odbywa się z pomocą strzałek, które pokazują kierunek lotu drona.

Bardzo ciekawą opcją w tym urządzeniu jest funkcja programowania. Scratch pozwala na bardzo łatwe programowanie lotu poprzez ustawienie bloków. System iOS ma wersję mobilną Scratch, nazywaną CodingBlocks. Można więc programować drona zdalnie z pomocą smartfona. Można również programować naszego drona w JavaScript, który wspierany jest przez NodeJS. Intuicyjne programowanie to ogromna zaleta tego lekkiego i łatwego w obsłudze drona.

Dji Tello recenzja

Dron Dji Tello recenzja pokazuje, że w tym przedziale cenowym możemy otrzymać dobrej jakości sprzęt. Dron jest przystosowany nie tylko do wykonywania profesjonalnych zdjęć, ale można nim wykonywać różne ewolucje.

  1. Intuicyjne i proste sterowanie z pomocą darmowej aplikacji jest bardzo przyjemne i nie powinno sprawiać nam trudności. Po kilku lotach będziemy mogli nauczyć się także świetnych trików w powietrzu.
  2. Stabilizacja lotu oraz wbudowany barometr sprawi, że użytkowanie tego urządzenia będzie bezpieczne. Specjalne osłony na śmigła ochronią je przy ewentualnym upadku.
  3. To dron, który może wytrzymać upadek nawet z dużej wysokości, dlatego szczególnie dedykowany jest osobom, które dopiero co zaczynają swoją przygodę z tymi gadżetami.

W przystępnej cenie otrzymamy niewielkiej wielkości drona, nagrywającego dla nas w jakości HD. Dji Tello w recenzji wypada bardzo dobrze, co potwierdzają opinie użytkowników. Posiadacze drona bardzo cenią sobie w nim przede wszystkim wytrzymałość oraz niezawodną łączność za pomocą WiFi.

Zgrywanie zdjęć jest ułatwione dzięki popularnemu wejściu microUSB. Pojemny akumulator pozwoli nam na aż 13 minut ciągłego nagrywania i robienia zdjęć.

Dji Tello recenzjaŁatwo można go podładować mając do dyspozycji jedynie kabel USB, czy ładowarkę samochodową. To więc idealny gadżet na wypady za miasto. Ogromną zaletą tego drona jest możliwość łączenia go z okularami VR, dzięki czemu będziemy w stanie oglądać obraz rejestrowany na żywo przez drona. To również znacznie ułatwi nam sterowanie urządzeniem.

Dji Tello posiada 3 tryby pracy:

  • Throw & Go – po podrzuceniu drona urządzenie zaczyna samodzielny lot
  • 8D Flips – sterowanie za pomocą ekranu pozwala na wykonywanie powietrznych akrobacji
  • Tryb Bounce – dron automatycznie wznosi się i ląduje z naszej ręki!

Dji Tello na pewno zaskoczy nas jakością wykonywanych zdjęć oraz nagrywanych filmów. Ogromną zaletą drona jest jego odporność na upadki. Wszystko dzięki osłonom na śmigła, przez co po pierwszym niefortunnym upadku dron nie zakończy naszej przygody z wykonywanie zdjęć z lotu.

Przez to dron polecany jest dla osób, które zaczynają swoją przygodę z tym urządzeniem jakim jest właśnie Dji Tello. Mogą na nim bez przeszkód uczyć się sterowania oraz wykonywania ewolucji. Sprawdźcie również dron syma x8 pro

Łatwe łączenie z pomocą WiFi i Bluethoot da możliwość szybkiego dzielenia się z przyjaciółmi naszymi pięknymi ujęciami. Obrazy zapisywane są w JPG, dlatego znacznie łatwiej będzie nam je przerobić, czy wstawić na media społecznościowe. Polecamy również model dji mavic air

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here