Eken H6S test – opinie – cena – recenzja

0
3/5 - (22 votes)

Eken H6S należy do bardziej zaawansowanych kamer sportowych dostępnych na rynku. Posiada wiele dodatkowych funkcji, w tym bardzo przydatną elektroniczną stabilizację obrazu.

Dodatkowo ma elektroniczny system redukcji drgań, co pozwala na uzyskanie bardzo płynnego obrazu, niezależnie od tego w jak ekstremalnych warunkach nagrywamy. Przy tej technologii obraz nie zacina się, dlatego uzyskujemy dobrej jakości filmy.

Eken H6S test

Test Eken H6S da nam bardzo dobry obraz, zwłaszcza że kamera nagrywa aż w 4K. Obraz w tej jakości nie jest interpolowany, czyli przekształcany cyfrowo. W pełni oddana jakość 4K jest widoczna nawet przy nagraniach ze słabszym światłem. Urządzenie posiada nowy procesor Ambarella A12S75 oraz bardzo czuły sensor Panasonic MN34110.

Kamera Eken H6S nagrywa w jakościach:

  • 4K 30 fps
  • 4K 25fps
  • 2,7K 30 fps
  • 1080p
  • 60 fps
  • 30 fps

Filmy można zapisywać na karcie pamięci aż do 32 G.

Nie musimy obawiać się także o wytrzymałość baterii. W zestawie urządzenie posiada baterię  PG1050mAh, która pozwala na ciągłą pracę przez aż 90 min. Im niższa jakość nagrania, tym większa wytrzymałość baterii.Eken H6S test

Urządzenie Eken H6S przeszło test pod wodą. Można z jego pomocą nagrywać i robić zdjęcia do 30 m głębokości. Obudowa kamery jest nie tylko wodoodporna, ale i bryzgoszczelna, co pozwala na nagrywanie w trakcie jazdy quadem, czy motorem. Wysoka odporność na pył i kurz tworzy sprzęt idealny do naprawdę ekstremalnych nagrań.

Kamerę można kupić z wygodnym zestawem mocowań oraz teleskopowym uchwytem do ujęć z góry oraz tworzenia zdjęć panoramicznych. Do zestawu dołączony jest również pilot WiFi, pozwalający na zdalne sterowanie kamerą, o zasięgu aż 15 metrów.

Eken H6S opinie

Opinie na temat tej kamery sportowej są bardzo pozytywne. Klienci przede wszystkim cenią ją za niezawodność, jakość wykonania oraz dobrą stabilizację obrazu. Chwalą także fakt, że urządzenie działa bez zarzutu nawet przy bardzo niskich temperaturach. Opinie uwzględniają również bardzo wytrzymałą baterię. Opinia poniżej pochodzi ze strony ceneo.pl

Ocena: 4,5/5 Wystawiono 3 miesiące temu

Eken H6S opiniePosiadałem h9 (2lata) jak na nisko budżetową kam było ok ale brak stabilizacji wymusił zakup nowej którą była h6s, w h6s po kilku miesiącach użytkow.uważam że cena do jakości jest idealnie wyważona. Brakuje brakuje ustawienia 720p 120fps które jest prawie w każdym ekenie. Maks.fps60 przy 1080p nie jest źle ale jednach brakuje ustawienia umożliwającego 120fps.

Filmy na przyzwoitym poziomie oddania kolorów, dźwięk nagrywa bez zarzutów (bez obudowy wodoodpornej) i stabilizacja obrazu która testowałem na desce, basenie i rowerze. Ogólnie kamera do -25stopni zachowuje się ok. Na rowerze przyczepiona do ramy również jest ok. Bateria w h6s pada dużo szybciej niż h9.

Ogólnie daje 8.5/10 kamera godna polecenia.

Zalety:

  • jakość wykonania
  • ostrość

Cena na Allegro, Amazon i Ceneo

Kamera  Eken H6S jest dostępna w cenie 539 zł. Cena urządzenia jest porównywalna do cen innych kamer sportowych w tej klasie.

Kamerę można kupić na ceneo.pl, jednak nie zawsze jest to dobre rozwiązanie, ponieważ można natknąć się na nieuczciwego sprzedawcę. Podobnie na innych sklepach internetowych, takich jak allegro.pl i amazon.com Dodatkowo sprzęt kupowany przez amazon idzie do nas bardzo długo i jest często zamiennikiem oryginalnych urządzeń. Ma więc niższą jakość wykonania. Rozwiązaniem zamiast ceneo.pl jest domena.pl. Nie tylko mamy gwarancję szybkiej wysyłki, ale również bezpieczeństwa transakcji.

Eken H6S cena ceneo - amazon - allegroWięcej na temat kupowania kamery  Eken H6S oraz jej ceny dowiesz się na domena.pl

Eken H6S recenzja-review

Recenzja  Eken H6S jest bardzo pozytywna. Za niewielką sumę otrzymujemy dobrej jakości kamerę sportową z wieloma dodatkowymi mocowaniami oraz bateriami, które gwarantują jej bardzo długie działanie. Kamera  Eken H6S sprawdza się w różnych warunkach, przede wszystkim jest idealna do nagrywania w trakcie deszczu, czy pod wodą. Urządzenie działa doskonale nie tylko podczas opadów, ale też przy niskich temperaturach. Recenzja  Eken H6S pokazuje, że jest to kamera szczególnie polecana dla osób, które lubią wykonywać również zdjęcia podwodne oraz nagrania podczas nurkowania. Kamera jest wodoszczelna aż do 30 metrów pod powierzchnią wody. Mimo, że jej cena nie jest bardzo wysoka, kamera nagrywa w bardzo dobrej jakości REAL 4K.Eken H6S recenzja-review

Oznacza to, że obraz nie jest cyfrowo dopasowywany do jakości 4K, ale urządzenie faktycznie obsługuje taką jakość. Daje to dobry obraz, bez rozmycia i widocznych pikseli. Wiele ustawień jakości obrazu sprawia, że samodzielnie możemy wybrać odpowiadającą nam jakość i ją zmienić w każdym momencie, kiedy np. zauważymy, że kończy nam się naładowanie baterii lub miejsce na karcie pamięci.

Review zwraca naszą uwagę na fakt, że kamera obsługuje karty pamięci aż do 32 G, co daje wiele godzin nagrań na jednej karcie.

Dzięki takiej pojemności nie musimy zgrywać tak często nagrań na inne nośniki danych, co jest wygodne podczas długich wypraw. Kamera posiada również w zestawie pilot WiFi, umożliwiający jej zdalne sterowanie przez tablet albo smartfon. Wystarczy pobrać darmową aplikację, dostępną w App Store, by cieszyć się wygodnym sterowaniem kamery. A inny model z naszej oferty znajdziecie na stronie https://elektryczne-rankingi.pl/kamera-sportowa/eken-h9r-plus/

Pilot posiada zasięg aż 15 metrów, co daje możliwość nagrywania w szerokim kadrze. Review bierze pod uwagę również fakt, że kamera  Eken H6S ma wbudowaną elektroniczną stabilizację obrazu. To bardzo przydatna opcja, ponieważ podczas jazdy np. na snowboardzie, czy przy dużych wstrząsach jadąc na quadzie obraz może być niewyraźny. Taka stabilizacja sprawia, że obraz jest wysokiej jakości. Kamera posiada też funkcję wykonywania zdjęć pojedynczych, seryjnych i poklatkowych. Zdjęcia wykonywane są w rozdzielczości 14 MP i zapisywane w formacie JPG. Koniecznie obejrzyjcie też opinie o kamerach sportowych

Szeroki i czytelny wyświetlacz 2″ daje nam idealną możliwość podglądu wykonanych przez nas nagrań.

Eken H6S recenzja-reviewTo sprzęt, który na pewno posłuży nam przez długi czas. Spełnia wymagania wielu fanów ekstremalnych nagrań. Pozwoli na wykonanie nagrań w różnych warunkach. Review zwraca też uwagę na fakt, że kamera sportowa Eken H6S wyróżnia się na tle innych sprzętów w tym przedziale cenowym. Łączy niezawodność z dobrą ceną. Więcej informacji odnośnie kamery Eken H6S oraz jej funkcji można znaleźć na stronie domena.pl Zapraszamy również na naszą stronę https://elektryczne-rankingi.pl/kamera-sportowa/quelima-sq12/ po więcej informacji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here