Tani nie znaczy gorszy – kupno wideorejestratora do 200 zł

0
1.5/5 - (2 votes)

Wideorejestrator lub inaczej kamera samochodowa to urządzenie które zyskuje coraz większą popularność wśród Polskich kierowców. Posiadanie dowodu w postaci nagrania jest dla nich sporym ułatwieniem w sytuacji gdy przydarzyła się stłuczka i trzeba dowieść swojej niewinności lub uzyskać odszkodowanie. Kamera samochodowa może również pomóc w ujęciu osób stwarzających zagrożenie dla innych kierowców, dzięki czemu na naszych drogach jest choć trochę bezpieczniej. Wszystko to brzmi zachęcająco, ale jak to zwykle bywa w takich sytuacjach problemem jest cena. Wszyscy mamy rachunki do zapłacenia i musimy mieć co jeść, więc nie będzie nas stać na zakup najdroższego modelu wideorejestratora. Pozostaje nam poszukać tańszej alternatywy która równie dobrze spełni swoje zadanie. Gdy słyszymy słowa ,,tańszy model” od razu na myśl przychodzi nam bubel, który rozleci się w kilka minut po wyjęciu z pudełka. Nic bardziej mylnego. W tym artykule pokażemy wam, że za 200 zł można kupić naprawdę solidną kamerę samochodową, która będzie nam wiernie służyć przez długi czas. 

Wideorejestrator do 200 zł – Pierwsze wrażenie

Wideorejestrator za 200zł Pierwsze wrażenie 

Kupując wideorejestrator do 200 zł na początku mamy wrażenie, że właśnie daliśmy się naciągnąć. Ot niepozorna mała skrzyneczka z obiektywem. Tani wideorejestrator  to przede wszystkim świetne rozwiązanie dla kogoś kto z tego typu urządzeniem ma styczność pierwszy raz w życiu. Interfejs jest bardzo prosty i nawet osoby dla których technologia to czarna magia szybko go opanują. Po takich doświadczeniach sami zdecydujemy, czy kamera samochodowa to coś dla nas i zainteresujemy się czymś z wyższej półki, czy też nie bardzo mamy ochotę zgłębiać to zagadnienie i zostaniemy przy naszej małej kamerze. Musimy też pamiętać, że wideorejestrator do 200 zł nie posiada dodatkowych funkcji w postaci GPS lub możliwości nagrywania z przodu i z tyłu pojazdu. Jeśli interesuje nas którakolwiek z nich musimy przeznaczyć na naszą kamerę większą kwotę. Braki te nie powinny jednak zniechęcać, gdyż jak za chwilę pokarzemy tani wideorejestrator również stać na bardzo wiele. Jeżeli chciałbyś zapoznać się z opiniami użytkowników i dostępnymi modelami odwiedź naszą stronę https://elektryczne-rankingi.pl/wideorejestratory/. Tam przeprowadzamy dokładny test tych urządzeń.

Jakie funkcje ma wideorejestrator za 200zł –  Co dostajemy za nasze pieniądze? 

wideorejestrator za 200zł-co dostajemy za nasze pieniądze

Przejdźmy zatem do rzeczy. Jakie funkcje ma wideorejestrator warty 200 zł? Pierwszą i najważniejszą jest funkcja nagrywania w nocy. Jazda samochodem w późnych godzinach należy do najbardziej ryzykownych. Ograniczona widoczność i zmęczeni po całym dniu kierowcy sprawiają, że o wypadek nie trudno. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby wideorejestrator posiadał funkcję nagrywania w nocy. Na szczęście nasz tańszy model również to potrafi, choć trzeba zaznaczyć że jakość takiego nagrania różni się w zależności od producenta. Jakie funkcje ma wideorejestrator za 200 zł oprócz nagrywania w nocy? W standardzie takiego urządzenia znajduje się również czujnik G- Sensor. Co to jest G-Sensor i do czego on w naszym wideorejestratorze? Jest to czujnik wykrywający ruch urządzenia i pozwalający nagrywać w pionie i w poziomie zależnie od tego w jakiej pozycji znajduje się nasza kamera. Dzięki niemu obraz będzie zawsze czytelny i nie trzeba będzie niczego dodatkowo ustawiać, aby obejrzeć nagranie. Jak więc widzicie nawet budżetowe produkty tworzone są tak byśmy mogli czuć się bezpiecznie na drodze. 

Niepozorny, ale skuteczny – na co stać tani wideorejestrator 

Niepozorny ale skuteczny na co stać tani wideorejestrator

Pozostała do omówienia jeszcze kwestia najważniejsza-obraz, w końcu kamerę samochodowa kupuje się po to by na nagraniu wszystko widzieć dokładnie. Ponownie czeka nas tu mile zaskoczenie, ponieważ nawet wideorejestrator za 200 zł nagrywa obraz w rodzielczości Full HD. Obraz z kamery samochodowej jest bardzo wyraźny i bez problemu możemy dostrzec numery rejestracyjne samochodu przed nami. Kamera ta posiada obiektyw o kącie 180 stopni więc jeśli została zamontowana poprawnie to bez najmniejszego problemu nagra wszystko co widzimy patrząc przez przednią szybę. Nagrania takie możemy obejrzeć w domu na telewizorze dzięki specjalnemu kablowi HDMI, który dostajemy w zestawie. W ten sposób będziemy mogli przyjrzeć się wszystkiemu bardzo dokładnie i zyskamy 100% pewność odnośnie zarejestrowanych wydarzeń. Jak więc widzicie tani nie zawsze znaczy gorszy. Wideorejestrator za 200 zł jest solidny i bardzo sprawnie wykona powierzone mu zadanie. Skoro więc można za niewielkie pieniądze zabezpieczyć się na wypadek stłuczki to dlaczego tego nie zrobić? Poczytajcie więcej na temat tego jak wybrać tani wideorejestrator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here