garett fit 23 gps  cena – test – recenzja – ceneo – opinie

0
5/5 - (1 vote)

Urządzenia typu smartwatch szturmem zdobyły rynek, sprawiając, że funkcjonalność typowego smartfona zdecydowanie wzrosła. W dobie dzisiejszej mody na zdrowy tryb życia oraz szczupłą sylwetkę, funkcjonalność tego typu opaski, wspomagającej aktywność fizyczną oraz zdrowy tryb życia jest nie do przecenienia. Dlatego też jeśli jesteś człowiekiem aktywnym, powinieneś rozważyć zainwestowanie w dobrej jakości smartwatch.

Rynek tego typu urządzeń jest jednak niezwykle szeroki, oferując różne modele o różnych możliwościach i funkcjonalności. Część modeli oferuje bardzo ciekawe podejście do aktywności, część z kolei próbuje przyciągnąć do siebie klientów mało znaczącymi funkcjami będącymi w zasadzie tylko ciekawostką.

Sprawdź aktualną cenę

Dlatego też dziś zaprezentujemy garett fit 23 gps – rozwiązanie będące jedny z lepszych modeli dostępnych na rynku. Przyjrzymy się mu dość dokładnie w poniższym przeglądzie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z treścią artykułu. Dane techniczne znaleźć można na stronie www.domena.pl.

garett fit 23 gps  test

Każde rozwiązanie obecne na rynku, w tym garett fit 23 gps, musiało przejść test jakości, określający podstawowe parametry oraz zakładane z korzystania ze sprzętu rezultaty. Tego rodzaju przegląd pozwala również na określenie konkurencyjnych cech, którymi dany przedmiot ma zdobyć rynek.

Jakie więc cechy wykazał test garett fit 23 gps? Zapraszamy do zapoznania się z krótkim zestawieniem umieszczonym poniżej:

 1. Pełna kompatybilność z systemem Android oraz iOS zwiększa funkcjonalność omawianego sprzętu.
 2. Spełniająca normą IP54 wodoszczelna obudowa.
 3. Specjalna, dedykowana aplikacja Garett Sport, pozwalająca na konstrukcję raportów oraz analiz z aktywności fizycznej i jakości snu.
 4. System monitoringu jakości snu. garett fit 23 gps  test
 5. Wbudowany moduł GPS, pozwalający na dokładne umiejscowienie miejsca oraz czasu aktywności fizycznej.
 6. System wybieralnych trybów sportowych, takich jak bieganie, wspinaczka, jazda na rowerze, pływanie.
 7. Kolorowy wyświetlacz.
 8. System powiadomień o wiadomościach oraz połączeniach.
 9. Szereg wbudowanych czujników i mierników, takich jak pulsometr, pulsoksymetr, ciśnieniomierz, barometr, termometr czy czujnik ruchu.
 10. Tryb przypominania o aktywności fizycznej oparty o zestaw powiadomień.
 11. Wyświetlacz wyświetlający godzinę, datę oraz dzień tygodnia.

Z powyższego zestawienia parametrów technicznych wyłania się obraz urządzenia, które jest raczej sprzętem ze zdecydowanie wyższej półki, jeśli mówimy o jego jakości. Otrzymujemy bowiem smartwatch o zdecydowanie poszerzonej funkcjonalności, poprawiający wiele aspektów naszego codziennego funkcjonowania. 

Kup Teraz

garett fit 23 gps  opinie

Analiza parametrów technicznych każdorazowo powinna zostać uzupełniona dodatkowym przeglądem. Nie są one w stanie nam przekazać wszystkich informacji odnośnie funkcjonowania danego produktu, z uwagi na fakt iż ich ustalanie odbywa się w drodze prób i testów w warunkach kontrolowanych. Dopiero jednakże życie weryfikuje użyteczność danych funkcji i rozwiązań.

Dlatego też powinniśmy przejść do analizy praktycznej omawianego smartwatcha. Przeprowadzimy ją, przyglądając się temu, jakie opinie o garett fit 23 gps obecne są na forum, wśród użytkowników tego rozwiązania. Tym samym zauważymy stronę praktyczną funkcjonowania opaski. Kilka takich wypowiedzi zostało zamieszczonych poniżej – zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Ocena: 5/5

Analityka aktywności na ręku. Dużo fajnych informacji podanych w skondensowanej formie. Wygodny, bezproblemowy technicznie, bardzo intuicyjny. Bateria na kilka dni przy obecnie ładowanych w telefonach sprawia wrażenie luksusu 😀 – Truszczyk

Ocena: 5/5

Baterie trzymają długo i nic się nie zawiesza. Korzystam z niej głównie do biegania, ale sprawdzi się tak samo dobrze przy innych sportach. Może da się znaleźć tańsze modele, ale za taką jakość naprawdę jest to tego warte. – Rumcajs44

Ocena: 5/5

Wszystko czego potrzebuje do biegania, a do tego łatwo można zobaczyć kto dzwoni i czy trzeba się zatrzymać żeby pogadać. Plus za porządną baterie, wystarczy ładowanie raz w

tygodniu garett fit 23 gps  opinie

ZALETY:

 • czas pracy na baterii
 • funkcjonalność

Marooo111

Kup Teraz

Analizując to, jakie o garett fit 23 gps są opinie wśród jego użytkowników, zauważymy, że mamy do czynienia z rozwiązaniem cieszącym się samymi pozytywnymi wypowiedziami. Przeglądając wypowiedzi z różnych źródeł, zauważyć można, że nie ma praktycznie użytkownika, który wypowiadał by się w negatywnym tonie o tym rozwiązaniu. Jest to bardzo pozytywna oznaka, jednakże dla nas niewystarczająca. Dlatego w oparciu o tego rodzaju wypowiedzi oraz własne doświadczenia, opracowaliśmy podstawowy przegląd zalet i wad tego rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z tym zestawieniem.

ZALETY:

 • monitorowanie jakości snu oraz zdrowia organizmu,
 • cały zestaw czujników oraz mierników, na bieżąco monitorujących aktywność fizyczną,
 • integracja i synchronizacja niemal z każdym telefonem, monitorująca przychodzące wiadomości, nieodebrane połączenia
 • inteligentny moduł GPS, pozwalający na obserwację trasy po współrzędnych,
 • duża liczba informacji na ekranie.

WADY:

 • brak znaczących.

Analizując poprzednie modele, jedną z niewielu wad, jakie można było dostrzec był brak modułu GPS. W obecnym modelu moduł ten został zaimplementowany. Oznacza to, że naprawdę trudno doszukać się jakiejś większej wady. Oznacza to, że otrzymujemy rozwiązanie naprawdę dobre, którego konstrukcja jest bardzo przemyślana.

garett fit 23 gps cena – ceneo

Sprawdź aktualną cenę

Pora na zastanowienie się nad źródłem nabycia omawianego rozwiązania. Sprawa jest tym bardziej warta poruszenia, gdyż nie prezentuje się tak oczywiście, jak moglibyśmy tego oczekiwać. Najczęściej bowiem sprawdzamy, jaka jest cena na przykład garett fit 23 gps na ceneo. Jest to bowiem portal specjalizujący się w szeregowaniu poszczególnych ofert zakupu zgodnie z ich kosztami nabycia, co pozwala na znalezienie najlepszej oferty dopasowanej do siebie.

Z zakupem garett fit 23 gps na ceneo należy być jednak bardzo ostrożny. Cena opaski faktycznie może być w tym miejscu bardzo korzystna, co zdecydowanie działa na plus dla tego portalu. Jednocześnie jednak oferty wystawiane są na nim przez niezweryfikowanych dostawców. Oznacza to, że możemy zrobić zakupy u nieprofesjonalnego sprzedawcy lub nieuczciwego. Grozi to nabyciem podróbki oryginalnego produktu, lub towaru wybrakowanego (na przykład bez gwarancji lub dostępu do serwisu). Dlatego zakupy w tym miejscu to raczej neutralny pomysł, uwzględniając wszystkie za i przeciw danego rozwiązania.

garett fit 23 gps cena - ceneoLepiej od razu zdecydować się na transakcję z wysokiej jakości dostawcą, jakim jest operator www.domena.pl. Jest to profesjonalny dostawca sprzętu tego rodzaju, który nie tylko oferuje obsługę zakupu stojącą na najwyższym poziomie czy gwarancję dostawy oryginalnego produktu. Nawet cena garett fit 23 gps jest w tym miejscu atrakcyjna, wynosząca zaledwie 402,67 zł. jeśli ten model was zainteresował polecamy sprawdzić inne nasze opaski sportowe

garett fit 23 gps recenzja

Zaprezentowana recenzja garett fit 23 gps poruszyła naszym zdaniem wszystkie najważniejsze aspekty funkcjonowania danego sprzętu. Jak można się przekonać, mamy do czynienia z bardzo profesjonalnym rozwiązaniem, będącym produktem ze zdecydowanie wyższej półki i oferującym szereg naprawdę rozbudowanych funkcji, równocześnie za stosunkowo niewielką kwotę. Tak oto prezentuje się opaska sportowagarett fit 23 gps recenzja

Dlatego też nasza recenzja garett fit 23 gps kończy się równocześnie rekomendacją zakupu tego rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Znajdziecie w niej również inne opaski firmy garett

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here