Opaska Garett Fit 13 recenzja – cena – test – opinie

0
Rate this post

Smartwatch Garett Fit 13 to nie tylko połączenie nowoczesnego zegarka z pulsometrem i wieloma innymi funkcjami, ale także niezwykle wygodna opaska sportowa dla aktywnych osób.

Dzięki przydatnym funkcjom, które ułatwią nam aktywność fizyczną możemy kontrolować swoje ciśnienie i puls.

Opaska Garett Fit 13 test

Garett Fit 13 według testów jest jednym z nowocześniejszych osobistych trenerów w formie sportowej opaski, monitorujący funkcje życiowe. Ma w sobie bardzo dużo potrzebnych funkcji, w tym podstawowe, takie jak pokazywanie godziny i daty, ale także pokazuje pokonany dystans, ilość kroków oraz monitoruje puls. Dodatkowo możemy całodobowo monitorować nasz sen.

Garett Fit 13 monitoruje również puls oraz natlenienie krwi oraz ciśnienie. To nowoczesny sprzęt świetny dla ludzi uprawiających sporty aerobowe, czyli takie, w trakcie których zużywamy dużo tlenu. W Garett Fit 13 można znaleźć również GPS, który pokazuje nasze położenie i dystans, ale także zapisuje go, co pozwala nam na sprawdzanie czy podczas treningów robimy postępy.

Ponieważ z takiej opaski sportowej mogą korzystać nie tylko biegacze, ale także fani nordic walking oraz pływacy, dlatego producent Garett Fit 13 wykonał test, dzięki któremu sprawdzono, czy smartwatch Garett Fit 13 wytrzyma pod wodą:

  • Jego wodoszczelność sprawia, że można z nim pływać, nawet na większych głębokościach.
  • Wszystko dzięki nowoczesnej obudowie IP67,dająca również pyłoszczelność, co bardzo przydaje się podczas bardziej wymagających biegów.
  • Dla osób chcących zadbać o swoją sylwetkę ważna będzie także funkcja liczenia kalorii podczas ćwiczeń.Opaska Garett Fit 13 test
  • Motywująco działa również licznik kroków.
  • Dzięki nowoczesnej funkcji Bluetooth opaska Garett Fit 13 opaska może być łączona z urządzeniami takimi jak smartphone, co pozwala na odbieranie wiadomości sms, a opaska pokazuje nam, kiedy mamy połączenie telefoniczne.
  • To wielka wygoda podczas aktywności fizycznej, kiedy nasz telefon często jest na opasce i nie jesteśmy w stanie ciągle na niego spoglądać.
  • Kompatybilność z systemem Android nie tylko daje nam możliwość sprawdzania nowych wiadomości z telefonu, ale również pozwala dzięki darmowej aplikacji prowadzenie całej statystyki  naszej aktywności, w tym dystansu oraz ilości kroków.

Jeśli obawiamy się, czy Garett Fit 13 będzie pasował do naszych stylizacji, to na pewno ucieszy nas fakt, że w urządzeniu bardzo łatwo można zmienić paski oraz moduł z wyświetlaczem. Nie tylko oszczędzimy pieniądze na wymianie całego urządzenia w momencie, kiedy pasek się zużyje, ale również dopasujemy go do naszych potrzeb.

Oprócz tak dużej ilości różnych funkcji możemy także zmierzyć czas stoperem, ale również sprawdzić aktualną pogodę. Budzik pozwoli nam przypomnieć o ważnym spotkaniu,czy o treningu. Testy w terenie oraz podczas aktywności pokazują, że opaska Garett Fit 13 jest idealna do stosowania nie tylko podczas treningów, a przy tym jest wyjątkowo wygodna.

Opaska Garett  Fit 13 ma nowoczesny wygląd i bardzo dobrze wykonany wyświetlacz, który pozwala na bardzo dokładny odczyt danych w szybki sposób. To jedyny taki w swoim rodzaju smartwatch, który łączy w sobie tak wiele funkcji, a przy tym jest nadal wyjątkowo wygodny. Mocny gumowy pasek jest dla nas prawie niezauważalny, a przy tym niezwykle stylowy.

Więcej o funkcjach Garett Fit 13 można znaleźć na stronie domena.pl

Garett Fit 13 cena-ceneo-allegro-amazon

Opaskę sportową Garett Fit 13 można dostać już za 209 zł. Jest to cena jaką można znaleźć m.in. na ceneo.pl Zakup jednak na tej stronie jest dość ryzykowny. Można natknąć się na nieucziciwego sprzedawcę, podobnie jak na allegro.pl, skąd możemy otrzymać towar niezgodny z naszymi oczekiwaniami. Garett Fit 13 cena-ceneo-allegro-amazonStrona amazon.com oferuje niskie ceny, ale niestety często zdarza się, że wysyłany do nas towar jest zamiennikiem oryginalnego, firmowego sprzętu. Sklep ten zamawia urządzenia z USA, dlatego wysyłka zajmuje znacznie więcej czasu. Rozwiązaniem jest  kupowanie na stronie domena.pl Nie tylko na towar nie będziemy musieli długo czekać, ale także mamy gwarancję, że sprzedający jest uczciwy i otrzymamy to, co zamówiliśmy. Na domena.pl cena Garett Fit 13 nadal będzie zadowalająca, a my będziemy mieć pewność, że nasze zakupy będą szybko wysłane.

Opaska Garett Fit 13 opinie ceneo

Opinie o Garett Fit 13 pochodzą ze strony ceneo.pl Opinie są pozytywne. Klienci zwłaszcza chwalili niezawodność urządzenia oraz jego wielozadaniowość. Podkreślali jego wiele funkcji za przyzwoitą cenę. Podobało im się także to, że zamontowana jest na gumowym pasku, który jest niezwykle komfortowy w noszeniu.

5/5 Wystawiono miesiąc temu

Podoba mi się. Gumowy pasek sprawia, że nawet po wielu godzinach nie męczy się ręka. Opaskę można więc zabierać do pracy. Z praktycznych rzeczy: liczy kroki, spalone kalorie, mierzy puls. tak więc spoko. W tej cenie to udany zakup

5/5 Wystawiono miesiąc temu

Mam dwa produkty tej firmy, tę opaskę oraz google VR. Jeżeli chodzi o opaskę to naprawdę jest przydatna i to jej największa zaleta. Czasem się coś kupuje po to, aby leżało na półce. W tym przypadku tak nie jest.Opaska Garett Fit 13 opinie ceneo

5/5 Wystawiono 2 miesiące temu

100% udany zakup. Polecam, jak ktoś chce mieć naprawdę fajną opaskę w normalnej cenie

Więcej opinii można przeczytać na stronie domena.pl

Garett Fit 13 recenzja

Garett Fit 13 to nowoczesna opaska sportowa z wbudowanym Bluetooth, dzięki któremu możemy połączyć się z takimi urządzeniami jak smartphone. Po ściągnięciu darmowej aplikacji mamy możliwość prowadzenia pełnej statystki naszej aktywności, w tym sprawdzania jak często ćwiczymy i na jak długie dystanse chodzimy.

Oprócz tego, że Garett Fit 13 mierzy nasz dystans,  to ma jeszcze możliwość badania naszego pulsu oraz ciśnienia, a także natlenienia krwi. Wszystkie te dane są niezbędne do dobrego i zdrowego treningu, zwłaszcza aerobowego. Urządzenie to w recenzjach wypadało bardzo dobrze także dlatego, że Garett Fit 13 to jedna z niewielu opasek w takim przedziale cenowym, która ma tak wiele funkcji. Recenzja Garett Fit 13 podkreśla również to, że opaska ta jest idealna dla osób, które pływają, czy uprawiają sporty wyczynowe.Po więcej informacji kliknij tutaj

 

Wszystko dzięki pyłoodpornej i wodoszczelnej obudowie IP67, która chroni elektronikę przed skutkami zalania wodą, czy przed pyłem.

Garett Fit 13 recenzjaGarett Fit 13 to opaska sportowa bardzo dobrej jakości. Łatwa wymiana pasków sprawia, że urządzenie posłuży nam przez długi czas. Garett Fit 13 jest wyjątkowo lekką opaską, dzięki czemu nie poczujemy jej, nawet nosząc ją całą dobę. Wielość funkcji, która mieści się na urządzeniu będzie świetnie widoczna dzięki dobrze zbudowanemu i czytelnemu wyświetlaczowi. Polecamy również opaskę fitness mykronoz zefit 4 hr

Więcej o recenzji Garett  Fit 13 można przeczytać na domena.pl. Polecamy również poczytać tam o ofercie na opaski garett

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here