MyKronoz ZeFit 4 HR opinie – cena – recenzja – test

MyKronoz ZeFit 4 HR

0
4.7/5 - (29 votes)

My Kronoz Ze Fit 4 HR to nowoczesny pulsometr, z wieloma ciekawymi opcjami. Nowoczesna opaska My Kronoz Ze Fit 4 HR ma wiele przydatnych funkcji, idealnych dla osób aktywnych, w tym czujnik pulsu.

Pozwala on na pomiar pulsu i wybór idealnego tempa ćwiczeń, by były dopasowane do naszej wytrzymałości, a przede wszystkim skuteczne.

Testy pokazują, że My Kronoz Ze Fit 4 HR ma w sobie krokomierz. Pokazuje ilość wykonanych przez nas kroków.

My Kronoz Ze Fit 4 HR test

Dzięki niezawodnej łączności z naszym smartphonem My Kronoz Ze Fit 4 HR jest kompatybilny z aplikacjami fitnessowymi. Dzięki nim i urządzeniu możemy wyznaczać sobie cele treningowe i się ich trzymać. Daje nam to nie tylko możliwość monitorowania postępów, ale też tworzenia statystyk aktywności na nasz użytek. Wielkim plusem urządzenia jest jego wodooporność, dzięki której można w nim pływać. Specjalna obudowa IP67 sprawia, że jest dodatkowo odporne również na pyły. Jest przez to znacznie bardziej odporne, np. przy trudnych biegach w terenie.

Dla osób chcących uprawiać sporty outdoorowe ta opaska sportowa wyjątkowo przypadnie do gustu ze względu na dostępną stację pogodową, pokazującą aktualną temperaturę i szanse na opady.

Z nią nie zaskoczy nas nagła burza np. podczas jazdy na rowerze. My Kronoz Ze Fit 4 HR według testów jest w pełni kompatybilne z systemami Android, co pozwala na połączenie tego smartwatcha z naszym telefonem. Pozwala to na zapisywanie naszych statystyk, zapisywanie wykonanych kroków, czy nawet ustawienie samowyzwalacza aparatu za pomocą tej elektronicznej opaski. Można również łatwo zmienić piosenkę bez potrzeby wyjmowania telefonu. To bardzo wygodne rozwiązanie dla osób lubiących słuchać muzyki w trakcie aktywności i korzystających z opasek na telefon albo etui, które utrudniają do nich dostęp.

My Kronoz Ze Fit 4 HR testZ urządzenia można korzystać wygodnie przez całą dobę, co pokazuje test My Kronoz Ze Fit 4 HR. W trakcie snu urządzenie monitoruje jego jakość, co również zapiszemy z pomocą aplikacji mobilnej. Dla osób aktywnych i odchudzających się ten smartwatch może być idealnym wsparciem w zdrowym stylu życia, ponieważ z jego pomocą zmierzymy przebyty dystans, ale również ilość zjedzonych kalorii w ciągu dnia. Możemy również ustawić automatyczne powiadomienie, które zawiadomi nas o braku aktywności.

Jest to nieoceniona motywacja do ćwiczeń, ale również bardzo przydatne przypomnienie.

Kiedy wielokrotnie chowamy nasz telefon do plecaka albo w opaskę na rękę i nie mamy jak monitorować powiadomień na smartphonie, to ta opaska elektroniczna bardzo nam pomoże. Jeśli połączymy ją przez Bluetooth z telefonem, to będziemy mogli sprawdzić na bieżąco wszystkie przychodzące do nas powiadomienia, zarówno o połączeniach, jak i wiadomościach sms.

O różnych funkcjach My Kronoz Ze Fit 4 HR przeczytamy także na stronie domena.pl

My Kronoz Ze Fit 4 HR opinie

My Kronoz Ze Fit 4 HR ma świetne opinie wśród użytkowników. Przede wszystkim chwala jego wszechstronność. Podoba im się, że urządzenie ma wiele funkcji i jest możliwe jego połączenie z telefonem za pomocą Bluetooth. Cenią sobie także to urządzenie za jego wytrzymałość na wodę oraz pyły.

Opinie pochodzą ze strony ceneo.pl

Ocena:

4,5/5 Wystawiono 3 miesiące temu

polecam, stylowy i funkcjonalny, uważać na baterię!

My Kronoz Ze Fit 4 HR opinieZalety:

  • funkcjonalność
  • kb

Polecam

Ocena: 4,5/5 Wystawiono 3 miesiące temu

serdecznie polecam, wygodny i funkcjonalny sprzęt

Zalety:

  • czas pracy na baterii
  • funkcjonalność

Więcej opinii znajdziemy na stronie domena.pl

My Kronoz Ze Fit 4 HR cena ceneo-amazon-allegro

My Kronoz Ze Fit 4 HR jest dostępny w cenie 258 zł. Można dostać go na allegro.pl, jednak ten sklep nie jest polecany. Można natknąć się w nim na nieuczciwego sprzedawcę, co zdarza się coraz częściej, mimo ogromnych starań administratorów.

My Kronoz Ze Fit 4 HR cena ceneo-amazon-allegro

Rozwiązaniem jest ceneo.pl, gdzie oferty są sprawdzane pod kątem oceny sprzedawcy, ale i tam możemy nie otrzymać towaru na czas. Amazon.com jest lubianym i polecanym miejscem na takie zakupy internetowe, jednak sprzęt elektroniczny jest sprowadzany z USA, dlatego czas wysyłki może być znacznie dłuższy.

Ponadto amazon.com ma wiele zamienników oryginalnych sprzętów, co nie daje nam gwarancji jakości.

Rozwiązaniem są zakupy na domena.pl Nie tylko mamy pewność szybkiej wysyłki, ale również gwarancję jakości, ponieważ nie domena.pl nie posiada zamienników, a jedynie oryginalne sprzęty.

My Kronoz Ze Fit 4 HR recenzja rewiev

Recenzja My Kronoz Ze Fit 4 HR jest wyjątkowo pozytywna. Przede wszystkim to urządzenie może być łączone z naszym telefonem w celu przekazywania informacji o naszej aktywności w ciągu dnia, ale również średniego pulsu oraz ilości wykonanych kroków. Wszystkie te dane przechowamy na naszym urządzeniu. Pozwoli to na lepsze monitorowanie aktywności.

Krokomierz pokaże ile kroków robimy, a także ustalimy czy taka ilość jest wystarczająca do utrzymania lepszej kondycji. Możemy z pomocą aplikacji wyznaczyć sobie cele treningowe, co pozwoli nam na używanie urządzenia nie tylko podczas biegania, ale także sprawdzi się w takich sportach jak pływanie, czy nordic walking. Zamontowany stoper pozwoli na szybkie mierzenie czasu. Wystarczy jeden przycisk, by włączyć stoper i odmierzać czas. To idealne urządzenie przystosowane do różnych warunków.

My Kronoz Ze Fit 4 HR recenzja rewievRecenzja My Kronoz Ze Fit 4 HR pokazuje, że ten smatrwatch pozwoli nam bez przeszkód korzystać z niego w trakcie deszczu, czy przy trudnych biegach terenowych. Pyłoszczelna oraz wodoorpona obudowa IP 67 zwiększy żywotność urządzenia. Jeśli ten model was zainteresował wypróbujcie również opaskę garett fit 13

Oprócz niej My Kronoz Ze Fit 4 HR posiada bardzo nowoczesny, gumowy pasek, który można bardzo łatwo wymienić na inny. Wystarczy nam jedynie wizyta u zegarmistrza,  by zmienić pasek na nowy. Urządzenie jest przy tym bardzo niewielkie i wygodne. Można nosić go przez całą dobę, do czego zachęca funkcja monitorująca nasz sen i jego jakość. Na nie otrzymamy również najnowsze powiadomienia pogodowe, co jest wyjątkowo przydatne w momencie, kiedy wolimy aktywność na zewnątrz. Recenzja My Kronoz Ze Fit 4 HR jest pozytywna, ponieważ za niewielką cenę otrzymujemy urządzenie, które nam długo posłuży, jest łatwe w obsłudze i ma wiele funkcji, do których można się łatwo przekonać. Więcej na stronie https://elektryczne-rankingi.pl/opaska-fitness/

Na pewno wiele pomoże nam zintegrowanie My Kronoz Ze Fit 4 HR z telefonem. Może zaskoczyć nas masa możliwości, jakie daje ten smartwatch i dać wiele satysfakcji z tworzenia swoich statystyk aktywności, czy nowych celów treningowych. Można powiedzieć, że  My Kronoz Ze Fit 4 HR jest naszym osobistym trenerem i motywatorem, a przede wszystkim bardzo dobrym pulsometrem. Więcej o My Kronoz Ze Fit 4 HR można znaleźć na stronie domena.pl. Polecamy również model garett fit 23

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here