garett fit 11  – recenzja – test – cena – ceneo – opinie

0
2.7/5 - (10 votes)

Opaska typu smartwatch to z jednej strony bardzo dobry sprzęt dla wszystkich osób chcących pozostać aktywnymi i uprawiać sport zarówno amatorsko jak i profesjonalnie. Szereg rozwiązań wspierających działanie smartfona, takich jak krokomierz czy pulsometr wydatnie ułatwiają prowadzenie zdrowego stylu życia.

Z drugiej jednak strony smartwatch to bardzo elegancki i profesjonalnie prezentujący się zegarek, który dobrze wygląda zarówno w trakcie codziennego funkcjonowania jak i spotkań okazjonalnych czy biznesowych.

Sprawdź aktualną cenę

Warto zatem zaopatrzyć się w tego rodzaju rozwiązanie, jednakże równocześnie zwracając uwagę na fakt, iż ilość rozwiązań dostępnych na rynku jest bardzo duża i różnią się one nie tylko ceną. Jak zatem dobrać odpowiedni sprzęt do swoich potrzeb? Chcąc nieco ułatwić te zadanie, przygotowaliśmy niniejszy przegląd jednego z popularniejszych rozwiązań, jakim jest garett fit 11. Z jego specyfikacją techniczną zapoznać można się na stronie www.domena.pl, my zaś zapraszamy do zapoznania się z treścią niniejszego przeglądu.

garett fit 11  test

Pora na krótką analizę techniczną omawianego sprzętu. Taka analiza pozwoli nam na szersze poznanie możliwości tego produktu oraz pozwoli nam na określenie, czego możemy po nim oczekiwać. Jak w pozostałych przypadkach, tak i w przypadku garett fit 11 ich ustalenie odbyło się w oparciu o test produktu.

W oparciu o niego opracowano zestawienie podstawowych parametrów technicznych, z którym to zestawieniem zapraszam do zapoznania się poniżej:

 1. Moduł Bluethoth w wersji 4.0, umożliwiający połączenie się zarówno ze smartfonem na systemie Android jak i iOS. garett fit 11  test
 2. Wodoszczelność i pyłoszczelność spełniające normę IP67.
 3. System monitorujący aktualną pogodę i przekazujący informację o niej.
 4. Wbudowany moduł GPS, zapisujący na mapie pokonany dystans oraz drogę.
 5. Pulsometr, ciśnieniomierz i krokomierz monitorujące na bieżąco poziom aktywności fizycznej.
 6. System monitorowania aktywności podczas snu oraz jego jakości, umożliwiający jego poprawę.
 7. Zdalne wykonywanie zdjęć aparatem w smartfonie.
 8. Przypomnienia w formie alarmu o braku aktywności.
 9. Powiadomienia o przychodzących wiadomościach oraz połączeniach.
 10. Wbudowany stoper.
 11. Czujnik ruchu wybudzający opaskę po poruszeniu ręką.

Kup Teraz

Z przeglądu powyższych parametrów technicznych wyłania się obraz rozwiązania niezwykle rozbudowanego, wyposażonego w szereg ciekawych funkcji oraz opcji, znacznie rozszerzających jego funkcjonalność. Równocześnie nie jest to rozwiązanie drogie, o czym przekonamy się w dalszej części artykułu, co tym samym czyni z tej opaski bardzo atrakcyjny wybór. Pełna specyfikacja techniczna dostępna jest na stronie www.domena.pl.

garett fit 11  opinie

Kolejnym krokiem po analizie aspektów technicznych danego sprzętu, jest dokładna analiza wystawionych mu recenzji użytkowników. Tego rodzaju opinie o garett fit 11 pozwalają na znacznie szersze poznanie omawianego rozwiązania. Użytkownicy bowiem wypowiadają się w oparciu o własne doświadczenia ze stosowania danego rozwiązania na codzień. W przeciwieństwie do testów laboratoryjnych, które mają na celu ustalenie parametrów technicznych, używanie następuje w warunkach normalnych, do funkcjonowania w których produkt został stworzony. Dlatego też poniżej cytujemy różne wypowiedzi użytkowników – wierzymy, że dzięki nim poznanie tego rozwiązania będzie zdecydowanie pełniejsze. 

Ocena: 5/5

Właśnie zacząłem biegać i potrzebowałem sprzetu, który mi w tym pomoże. Nie chciałem kupować nic przesadnie drogiego, znajomy mi właśnie doradził sprzęt Garett. Kupiłem, używam, jestem zadowolony. Ocena 5 – Ireneusz

Ocena: 5/5

Świetny produkt na prezent urodzinowy dla osoby, która prowadzi b aktywny tryb życia. Sam sprzet estetycznie wykonany, prosty w obsłudze, bezawaryjny. Czyli wszystko to, co jest potrzebne. – Klarka

Ocena: 5/5

Prosta. Tania. Skuteczna. Mam już kilka ich produktów i w każdym przypadku jestem zadowolony. Fajna rzecz na prezent i dla własnego użytku. – Marczel

Kup Teraz

Co o garett fit 11 mówią opinie na jego temat, wystawiane przez użytkowników tego produktu? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na całkowity brak wątpliwości wśród użytkowników – wszyscy bezwzględnie wskazują na wysoką jakość tego rozwiązania, dając mu najwyższe możliwe noty oraz nie wskazując praktycznie żadnych wad tego rozwiązania. Warto na to szczególnie zwrócić uwagę, gdyż świadczy to o bardzo wysokiej jakości.

garett fit 11  opinieChcąc jednak jeszcze bardziej podnieść merytoryczność tego rodzaju wypowiedzi, postanowiliśmy w oparciu o nie przeprowadzić jeszcze jedno, dodatkowe wnioskowanie. Dokonaliśmy bowiem przeglądu opinii i w połączeniu z własnymi przemyśleniami oraz testami, stworzyliśmy zestawienie najważniejszych zalet i wad tego rozwiązania. Wierzymy, że zapoznanie się z nim znacznie ułatwi podjęcie decyzji o potencjalnym zakupie.

ZALETY:

 • kompleksowy system monitoringu zdrowia i jakości snu pozwala na długotrwałe dbanie o zdrowie i monitorowanie jego stanu
 • moduł GPS ułatwiający planowanie i sprawdzanie trasy,
 • bardzo intuicyjne połączenie z telefonem za pomocą modułu Bluetooth 4.0 (zarówno z systemem Android jak i iOS),
 • aplikacja monitorująca pogodę,
 • atrakcyjna cena.

WADY:

 • brak niektórych mierników (jak pulsoksymetr).

Kwestia monitoringu w oparciu o między innymi pulsoksymetr czy barometr, której brak w omawianym sprzęcie została wymieniona jako wada. Tak naprawdę jednak ich brak nie obniża funkcjonalności urządzenia, gdyż tego typu mierniki są raczej formą uatrakcyjnienia danego sprzętu poprzez rozszerzenie jego funkcji. Jest więc to raczej niewielka niedogodność, jednak chcąc być transparentnymi osobami wobec czytelników, zdecydowaliśmy się na dokonanie pewnej adnotacji.

garett fit 11 cena – ceneo

Sprawdź aktualną cenę

Nasz przegląd nie byłby pełny, gdyby zabrakło jeszcze jednej, istotnej analizy. Chodzi o przegląd najlepszych opcji na zakup danego rozwiązania. Przegląd ten jest o tyle istotny, że pozwoli nam na wybranie opcji najlepszej, przy jednoczesnym odrzuceniu opcji, których w ogóle nie powinniśmy rozważać.

Jak zatem kształtuje się cena garett fit 11 na ceneo na przykład? Okazuje się, że nie powinniśmy rozważać tej opcji nabycia praktycznie w ogóle. Z jednej strony bowiem cena garett fit 11 na ceneo jest faktycznie bardzo atrakcyjna, gdyż portal ten prezentuje stosowne oferty nabycia właśnie w oparciu o cenę, z drugiej jednak strony w żaden sposób nie weryfikuje sprzedawców. Oznacza to, że korzystając z tego portalu, możemy natrafić na sprzedawcę nieuczciwego lub nieprofesjonalnego.

garett fit 11 cena - ceneoMoże on nam nawet nieświadomie sprzedać podróbkę oryginalnego produktu lub wybrakowany sprzęt, często nawet bez gwarancji. To czyni wybór ceneo wyborem neutralnym. Znacznie lepiej jest zdecydować się na profesjonalnego dostawcę, który gwarantuje nie tylko oryginalność produktu, ale również jego pełnowartościowość, szybką i fachową obsługę oraz dostęp do serwisu i świadczeń gwarancyjnych.

Takim dostawcą jest operator witryny www.domena.pl. Co ciekawe, nawet koszt zakupu opaski na tym portalu jest bardzo atrakcyjny i wynosi zaledwie 260,00 zł, co stanowi dodatkową zaletę zakupów w tym miejscu. Będąc tam wypróbujcie również garett fit 23

garett fit 11 recenzja

Nasza recenzja garett fit 11 bardzo dokładnie analizuje wszystkie najważniejsze elementy tego rozwiązania. Tym samym stanowi bardzo ciekawą prezentację. Wynika z niej przede wszystkim to, że mamy do czynienia z produktem uniwersalnym, o sporej funkcjonalności i bardzo szerokim zestawie ciekawych rozwiązań. A jeśli poszukujesz dodatkowych informacji zobacz więcej

 

garett fit 11 recenzjaJednocześnie jest to produkt bardzo atrakcyjny cenowo. Mając to na względzie, nasza recenzja garett fit 11 jest więc również zachętą do zaopatrzenia się w te rozwiązanie, gdyż będzie to dobry wybór. Jeśli was zainteresowaliśmy polecamy również opaskę fit connect 200 hr

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here