samsung gear fit 2 pro – test – opinie – cena – ceneo – recenzja

0
5/5 - (1 vote)

Zegarek w formie tak zwanego smartwatch’a jest coraz popularniejszym produktem wybieranym już nie tylko jako gadżet, ale przede wszystkim jako rozwiązanie wydatnie usprawniające codzienne funkcjonowanie. Bowiem zegarek zawsze był oznaką elegancji, a jego połączenie z telefonem znacznie poszerza dostępne funkcje.

Wybór odpowiedniego rozwiązania jednakże nie jest wcale taki prosty.Liczba opcji dostępnych na rynku może wywoływać mały zawrót głowy, zwłaszcza, jeśli rozważamy ich przeanalizowanie w pełni. Dlatego też jak zawsze, wychodzimy z pomocną dłonią, oferując szybki przegląd jednego z modeli, żeby nieco przybliżyć jego sylwetkę. Dziś przeanalizujemy samsung gear fit 2 pro. Z parametrami technicznymi tego rozwiązania zapoznać się można bliżej na stronie www.domena.pl, zaś my w poniższym artykule dokonamy przeglądu tego modelu.

Samsung gear fit 2 pro test

Na początek należy zauważyć, że samsung gear fit 2 pro przeszedł stosowny test jakości. Tego rodzaju sprawdzianom poddawane są każdorazowo nowe produkty wchodzące na rynek, a ma on za zadanie ocenić ich funkcjonalność oraz wszystkie cechy charakterystyczne. Co wykazał test przeprowadzony na samsung gear fit 2 pro?

Samsung gear fit 2 pro test

Przyjrzyjmy się podstawowym, wskazanym w wyniku tego sprawdzianu aspektom:

 1. Zegarek jest w pełni kompatybilny zarówno z systemem Android jak i iOS, co pozwala na jego połączenie praktycznie z każdym topowym urządzeniem dostępnym na rynku.
 2. Wysoka odporność zarówno na kurz i wodę (IP68) pozwala na jego wykorzystywanie w różnych warunkach, nawet tych zdecydowanie cięższych.
 3. Rozbudowany system GPS zdecydowanie ułatwi Ci monitorowanie swojej aktywności.
 4. Czujnik sensoryczny niemal natychmiast wyczuwa początek i koniec aktywności, bardzo dokładnie monitorując nasz ruch.
 5. Specjalny system wspomagający monitoring aktywności pozwala na pełną kontrolę nad swoim trybem życia nawet poza standardowym czasem intensywnych ćwiczeń. System ten liczy kalorie oraz kroki, co znacznie ułatwia pozostanie w formie.
 6. 4 gb wbudowanej pamięci pozwala na nagranie całej ścieżki dźwiękowej.
 7. Możliwość sprawdzania wiadomości z telefonu oraz sterowanie muzyką na nim.
 8. Bezprzewodowe ładowanie.

Analizując powyższe zestawienie aspektów technicznych, okazuje się, że w formie omawianego rozwiązania otrzymujemy produkt bardzo wysokiej klasy, w pełni spełniajacy swoją rolę, ale również oferujący wiele ciekawych opcji dodatkowych. Pełen przegląd parametrów technicznych dostępny jest na stronie www.domena.pl.

Samsung gear fit 2 pro opinie

Samsung gear fit 2 pro opiniePrzegląd kwestii technicznych to ważna część analizy danego rozwiązania. Jednakże jest zestaw informacji, niosących o wiele więcej danych i o wyższej wartości. parametry techniczne bowiem ustalane są często w wyniku testów laboratoryjnych. A jak samsung gear fit 2 pro sprawuje się na co dzień? To właśnie opinie o tym rozwiązaniu udzielą nam informacji na ten temat. Są to bowiem wypowiedzi realnych użytkowników tego produktu, korzystających z niego w normalnych warunkach. Zapraszamy zatem do zapoznania się z tymi wypowiedziami.

Ocena: 5/5

Opaska spisuje się rewelacyjnie , większy ekran w stosunku do poprzedniej opaski oraz nowy sposób montowania paska to niby niewiele a sprawiło , że przesiadłem się z fit 1 generacji ma obecną , dodatkowo gps – teraz jak idę biegać telefon zostaje w domu 🙂 Nowy sposób ładowania , nie trzeba myśleć o przystawce do ładowania , ładowarka jest magnetyczna , po zamontowaniu na biurku jest bardzo wygodna , wystarczy położyć na nią opaskę ta zaskakuje na magnesiki i ładuje się .Spotkałem się z opiniami , że FIT 2 spada, jakoś mi się to nie przytrafiło.Oprócz funkcjonalności jej zaletą jest to jak się prezentuje ,śmiało można nosić ją na codzień , super spisuje się jako zegarek oraz monitor podstawowych powiadomień .

Oprócz funkcjonalności jej zaletą jest to jak się prezentuje ,śmiało można nosić ją na codzień , super spisuje się jako zegarek oraz monitor podstawowych powiadomień . Dla mnie brak głośnika nie jest minusem , posiadałem gear 2 neo , odebrałem z niego rozmowę dosłownie kilka razy , ludzie chyba nie są jeszcze gotowi na ” kontakt z bazą w stylu power rangers ” trzymanie zegarka przy twarzy podczas spaceru albo w centrum handlowym nie wygląda fajnie ;p

jak ktoś nie ma zestawu bluetooth w aucie to ma sens , poza tym raczej mało przydatne- no jeszcze w sytuacji jak jesteś w domu i telefon leży w drugim pokoju ale w moim przypadku jakoś sporadycznie się to zdarza 🙂

Polecam !!!

Bart

Ocena: 4/5

Zegarek mam już rok. Jestem bardzo zadowolona. Bałam się że opaska będzie się rozpinać co chwile ale dobrze trzyma. Może z 2 razy mi się odpięła jak wyjmowałam rękę z kurtki. Bardzo dobrze działa GPS, nawet za granicą. Muzykę też dobrze słychać. Fajna opcja że sam wykrywa trening.

Jedyny minus to bateria. Trzeba codziennie zegarek ładować.

justys8

Ocena: 4/5

Podstawowy smartwatch z podstawowymi funkcjami. Lekki i w miarę wyglądający. Bateria wystarcza na 3 dni. Bardzo dobra komunikacja z telefonem (możliwe, że przez dopracowane aplikacje). Mało tarcz do indywidualnej personalizacji oraz mało aplikacji z pogodą (mam na myśli aplikacje darmowe). Rozmiar L jest ok nawet dla drobnej męskiej ręki.

Marcin

Jak wskazują powyższe opinie o samsung gear fit 2 pro, produkt cieszy się zasadniczo całkiem pozytywnymi ocenami. Użytkownicy wskazują na szereg zalet tego rozwiązania, rzadko wspominając o wadach. W oparciu o te wypowiedzi oraz o własne doświadczenia, dokonamy teraz stosownego zestawienia zalet i wad tego rozwiązania.

ZALETY:

 • dobry mechanizm opaski uniemożliwia zsuwanie się
 • niewielka waga
 • bardzo dobra komunikacja z telefonem
 • dobrze funkcjonujący system GPS
 • wykrywanie treningu
 • bardzo atrakcyjny wygląd

WADY:

 • krótki czas pracy baterii

Jedyną wadą jest czas pracy baterii. Okazuje się, że jest to raczej niedogodność mocno subiektywna, gdyż wszystko zależy od poziomu eksploatacji urządzenia. Przy zwyczajnym użytku potrafi pracować i kilka dni. Czas pracy spada dopiero przy intensywnej eksploatacji. Nie jest to zatem wada w pełni tego słowa znaczeniu, jednakże transparentność wymaga jej przedstawienia.

Dodatkowe zestawienia dostępne są również na stronie www.domena.pl.

samsung gear fit 2 pro cena – ceneo

Jaka jest cena samsung gear fit 2 pro na ceneo? Czy jest ona atrakcyjna?

Okazuje się, że wybór ceneo na zakup samsung gear fit 2 pro nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Owszem – portal ma za zadanie agregować oferty sprzedaży, udostępniając swoim użytkownikom zestawienie zgodnie ze spadającą atrakcyjnością ceny. Jednakże praktycznie każdy może wystawić swoją ofertę na tym portalu, co sprawia, że zachodzi ryzyko zetknięcia się z nieuczciwym lub nieprofesjonalnym sprzedawcą, sprzedającym produkt bez jego znajomości lub dystrybuujący podróbki. samsung gear fit 2 pro cena - ceneo

Zamiast więc portalu tego rodzaju, sugerujemy wybrać portal www.domena.pl. Profesjonaliści w zakresie dystrybucji tego rodzaju sprzętu zadbają o profesjonalizm transakcji oraz bezpieczeństwo. Cena samsung gear fit 2 pro również jest tu atrakcyjna i wynosi zaledwie 820,56 zł. Jak się zatem okazuje, tego rodzaju transakcja ma same plusy – zapraszamy zatem do skorzystania z oferty. A więcej z naszego asortymentu na stronie https://elektryczne-rankingi.pl/opaska-fitness/garett-fit-15/

Samsung gear fit 2 pro recenzja

Pora sprawdzić, jaka jest nasza recenzja o samsung gear fit 2 pro na podstawie powyższego przeglądu. Okazuje się, że w miarę atrakcyjnej cenie otrzymujemy bardzo funkcjonalne urządzenie, oferujące szereg ciekawych rozwiązań oraz opcji. Intuicyjność obsługi sprawia, że jest to sprzęt przystępny, zaś wygląd pozwala na jego wykorzystanie zarówno na co dzień jak i na szczególne okazje. Tak prezentuje się cena opaski sportowej

Mając na uwadze te wszystkie elementy, oraz pozytywne oceny użytkowników, nasza recenzja samsung gear fit 2 pro również może być tylko rekomendacją do zakupu tego rozwiązania, gdyż z pewnością spełnia one wszystkie pokładane w nim oczekiwania. A jeśli szukacie czegoś innego zapraszamy na stronę https://elektryczne-rankingi.pl/opaska-fitness/opaska-garett-fit-13/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here