blaupunkt bp 2.1 fhd  – fullhd – opinie – cena – recenzja – test – ceneo

0
Rate this post

W dzisiejszych czasach kamera samochodowa coraz rzadziej jest ciekawą nowinką techniczną, zaś coraz częściej staje się koniecznością. Często bowiem dochodzi do sytuacji kolizyjnych lub wręcz konfliktowych podczas zwykłego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Jeśli ponieśliśmy szkodę w wyniku takiej sytuacji, mamy pełne prawo dochodzić swoich należności i żądać od winnego zadośćuczynienia. O ile oczywiście udowodnimy mu winę.

Ponieważ nie zawsze jesteśmy otoczeni świadkami danego zdarzenia musimy się zabezpieczyć w inny sposób. I w takim celu warto rozważyć zaopatrzenie się w stosowne urządzenie rejestrujące. Dziś dokonamy analizy blaupunkt bp 2.1 fhd, jednego z topowych modeli obecnych na rynku. Wierzymy, że tego rodzaju przegląd zdecydowanie uprości podjęcie decyzji o zakupie. Zobacz też https://elektryczne-rankingi.pl/wideorejestratory/

blaupunkt bp 2.1 fhd  test – fullhd

Każdy produkt, będący sprzętem elektroniki, przed dopuszczeniem do pełnej dystrybucji, musi przejść swoistego rodzaju sprawdzian jakości. W jego wyniku ustalane są najważniejsze parametry techniczne, ale również wszystkie elementy wyróżniające dane rozwiązanie spośród rozwiązań konkurencyjnych. blaupunkt bp 2.1 fhd  przeszedł stosowny test, a jakość fullhd kwalifikuje go do dalszego omawiania (gdyż kamer oferujących gorszą jakość nie warto rozpatrywać w dzisiejszych czasach).

Możliwości omawianego rozwiązania prezentują się następująco:

 1. Specjalny G-sensor wychwytujący wszystkie zdarzenia kolizyjne, takie jak zatrzymanie nagłe lub uderzenie.
 2. Szeroki kąt nagrywania, sięgający 120 stopni.blaupunkt bp 2.1 fhd  test - fullhd
 3. Jakość nagrywania filmów – Full HD.
 4. Nagrywanie w pętlach, po 30 sekund, 1 lub dwie minuty.
 5. Czytnik kart pamięci do 32 GB.
 6. specjalny detektor ruchu wraz z szeregiem dostępnych ustawień umożliwia zautomatyzowanie nagrywania.

Analizując dokładnie tego, jak blaupunkt bp 2.1 fhd  przeszedł test, biorąc pod uwagę obecność fullhd jako jakości nagrywania, możemy dojść do wniosku, że mamy do czynienia z bardzo dobrym sprzętem, oferującym wiele funkcjonalności, ale będący równocześnie rozwiązaniem bardzo przystępnym cenowo (aspekt ten będzie jeszcze poruszony w dalszej części artykułu). Z pełną specyfikacją techniczną zapoznać można się na stronie www.domena.pl.

blaupunkt bp 2.1 fhd  opinie – forum

Żeby ocenić funkcjonalność danego sprzętu, trzeba dokonać częstokroć bardzo pogłębionych analiz. Przegląd wszystkich aspektów technicznych jest tutaj niezmiernie ważny. Jednakże jak wiadomo, aspekty te podawane są przez producenta i ustalane w wyniku testów laboratoryjnych w ściśle kontrolowanych warunkach. Nie są więc w stanie oddać w pełni funkcjonalności danego sprzętu.

By zrozumieć, czego można spodziewać się kupując ten produkt, należy pójść nieco dalej. Dobrym krokiem jest poddanie analizie wypowiedzi użytkowników na temat tego rozwiązania. To właśnie oni mają do czynienia na codzień z tym sprzętem i powiedzą nam o nim zdecydowanie najwięcej.

Jakie są więc opinie o blaupunkt bp 2.1 fhd  na forum, wśród użytkowników tego rozwiązania? Przyjrzyjmy się kilku tego typu wypowiedziom.

Ocena: 5/5

Towar zgodny z opisem i działa bez zarzutu jakość obrazu bardzo dobra. – Jacek

Ocena: 5/5

Super cena! Polecam! – lol

Jak można zauważyć, powyższe opinie o blaupunkt bp 2.1 fhd z forum choć są dość skromne, bez wątpienia wskazują na dużą jakość omawianego rozwiązania i ogólne zadowolenie z jego stosowania. Żeby jednakże pogłębić zawarte w nich informacje, dokonaliśmy przeglądu podobnych wypowiedzi również w innych źródłach. W oparciu o nie, oraz własne doświadczenia, udało nam się opracować zestaw zalet i wad. Wierzymy, że taki przegląd zdecydowanie ułatwi podjęcie odpowiedniej decyzji zakupowej. Zapraszamy zatem do zapoznania się z nim.

blaupunkt bp 2.1 fhd  opinie - forumZALETY:

 1. Wysoka jakość nagranych materiałów filmowych wynikająca z obiektywu rejestrującego w jakości Full HD.
 2. Duży kąt nagrywania, wynoszący aż 120 stopni.
 3. Wbudowany detektor ruchu, reagujący i załączający rejestrację.
 4. Specjalny akcelerometr oparty o czujnik G-Sensor nie tylko reaguje na nagłe i nietypowe wydarzenia jak uderzenie lub zatrzymanie, ale również zabezpiecza specjalnie nagrania z tego wydarzenia.
 5. Nagrywanie w formie pętli pozwala na samoczynne usuwanie się starych, nieaktualnych i niepotrzebnych nagrań.
 6. Zautomatyzowany proces startu i zakończenia nagrywania ułatwia pracę z urządzeniem.
 7. Bardzo atrakcyjna cena w porównaniu do oferowanej jakości.

WADY:

 1. W pojedynczych modelach zauważyć można spadki płynności.

Nie bardzo wiadomo od czego to zależy, lecz właśnie jedyną wadą są spadki płynności w pojedynczych modelach. Jest to bardzo rzadkie zjawisko, jednakże nie bylibyśmy uczciwi, gdybyśmy pominęli tą drobną niedogodność. Nie utrudnia to bowiem w żadnej mierze korzystania z tego sprzętu, ale może być nieco frustrujące.

blaupunkt bp 2.1 fhd cena – ceneo – allegro

Nasz przegląd nie byłby pełny, gdybyśmy nie dokonali analizy różnych źródeł nabycia omawianego rozwiązania. Dlatego przyjrzyjmy się temu, jaka jest cena blaupunkt bp 2.1 fhd  na allegro lub na ceneo, gdyż to dwa najpopularniejsze źródła nabycia tego rozwiązania.blaupunkt bp 2.1 fhd cena - ceneo - allegro

Zasadniczo jednak ważniejszą kwestią jest sprawa samych zakupów. Okazuje się bowiem, że to, co wydaje się oczywiste, nie jest wcale dobrym wyborem. I tak zakup blaupunkt bp 2.1 fhd  na allegro to zakup obarczony wysokim ryzykiem.

Najczęściej bowiem na tym portalu sprzedaż prowadzą osoby nie znające danego sprzętu, a chcące zarobić na chwilowym trendzie. Pomijając fakt, że często nieświadomie sprzedają podróbki oryginalnego rozwiązania, to jeszcze często w przypadku nawet sprzedaży oryginalnego produktu, dystrybuowany jest on bez gwarancji, bez dostępu do serwisu lub z wadami.

“Zakupy więc na tym portalu aukcyjnym to zły pomysł.”

Z kolei cena blaupunkt bp 2.1 fhd  na ceneo może być bardzo atrakcyjna, gdyż zadaniem tego serwisu jest właśnie szeregować oferty zakupu z jej uwzględnieniem. Jednakże dalej zachodzi ryzyko podobne do tego przy zakupach na allegro, co czyni z platformy ceneo neutralny wybór.

Najlepszą opcją jest postawienie na sprawdzonego dostawcę, z ceną wynoszącą zaledwie 185,48 zł i będącą najlepszą ofertą. Taki dostawca to również gwarancja fachowej obsługi i dostępu do wszystkich świadczeń.

blaupunkt bp 2.1 fhd instrukcja – ustawienia

Do blaupunkt bp 2.1 fhd dołączona jest instrukcja, która opisuje dokładnie wszystkie ustawienia. Jest ona bardzo intuicyjna, dlatego też każdy laik techniczny jest sobie w stanie poradzić z obsługą urządzenia. Ponieważ jednakże ustawienia w blaupunkt bp 2.1 fhd są bardzo łatwe do edycji, instrukcja również jest tylko ułatwieniem, a nie koniecznością. Wszystkie opcje są dostępne z prostego menu, dzięki czemu zarządzanie pracą urządzenia jest bardzo intuicyjne.

blaupunkt bp 2.1 fhd instrukcja - ustawieniaStosowna dokumentacja jest dostępna również na stronie www.domena.pl.

blaupunkt bp 2.1 fhd recenzja

Pozostaje tylko jedna kwestia do poruszenia – jaka jest nasza recenzja blaupunkt bp 2.1 fhd  na podstawie tego przeglądu? Okazuje się, że w bardzo niskiej cenie otrzymujemy niezwykle profesjonalne urządzenie, spełniające najwyższe normy jakości i oferujące wysoki poziom wykonania i nagrań.

blaupunkt bp 2.1 fhd recenzjaDlatego też nasza recenzja blaupunkt bp 2.1 fhd jest pozytywną zachętą do nabycia tego ciekawego sprzętu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here