xblitz x5 wifi  – fullhd – test – opinie – cena – ceneo – recenzja

0
4/5 - (2 votes)

Przy stale zwiększającym się natężeniu ruchu drogowego, rośnie również częstotliwość różnego rodzaju kolizji oraz wypadków. Niezwykle rzadko wynikają one z przyczyn losowych i niemal za każdym razem jest to wina jakiegoś uczestnika ruchu.

Jeśli w wyniku zdarzenia doznaliśmy jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu lub mieniu, to oczywiście należy nam się zadośćuczynienie i często przysługuje odszkodowanie.

Jest jednak jeden szkopuł – musimy udowodnić winę.

Nie jest to wbrew pozorom sprawa prosta. Co bowiem zrobić w sytuacji, w której nie mamy świadków? Dlatego też ciągle zyskującym na popularności rozwiązaniem jest kamerka samochodowa, rejestrująca zdarzenia wątpliwe. Video nagrane w ten sposób jest dobrym dowodem na drodze postępowania sądowego.

Dziś przyjrzyjmy się xblitz x5 wifi – jednemu z popularniejszych w ostatnim czasie modeli. Szczegółowa specyfikacja techniczna dostępna jest na stronie www.domena.pl, my zaś zapraszamy na szybki przegląd tego rozwiązania.

xblitz x5 wifi  test – fullhd

Test przeprowadzony na xblitz x5 wifi wykazał, że fullhd, jako jakość nagrywanych materiałów, nie jest jedyną zaletą omawianego rozwiązania. Tego rodzaju sprawdziany są cyklicznie przeprowadzane na wszystkich sprzętach i mają za zadanie ustalić główne parametry techniczne danego rozwiązania, jeszcze przed jego dopuszczeniem do szerszej dystrybucji.

xblitz x5 wifi  test - fullhdPrzyjrzyjmy się zatem, co udało się ustalić w przypadku omawianego rozwiązania. Okazuje się, że wykazuje ono następujące parametry:

 1. Jakość nagrywania filmów to Full HD przy prędkości 30 klatek na sekundę, obiektywem o rozdzielczości 12 Mpix.
 2. Duży kąt nagrywania obrazu, sięgający 140 stopni.
 3. Specjalny moduł pozwalający na połączenie kamery z siecią Wi-Fi i dzięki temu – z telefonem. Możliwe jest sterowanie kamerą za pomocą smartfona oraz podgląd na żywo rejestrowanego materiału.
 4. Technologia nagrywania obrazu WDR, która poprawia jego jakość poprzez wyostrzanie i usuwanie pobłysków z video.
 5. Czytnik karta pamięci do 128 GB.
 6. Specjalny tryb parkingowy, który uruchamia nagrywanie w przypadku nietypowego zdarzenia jak na przykład uderzenie.

Przyglądając się temu, co ustalił test xblitz x5 wifi, prócz jakości fullhd, możemy dojść do słusznego wniosku, że mamy do czynienia z bardzo ciekawym i oryginalnym rozwiązaniem. Wysoka jakość nagrań jest jego główną zaletą. Szerzej temat poruszymy w kolejnym akapicie, a po szczegóły techniczne zapraszamy na stronę www.domena.pl.

xblitz x5 wifi  opinie – forum

Mając dokładnie przeanalizowane aspekty techniczne, zawsze warto nieco poszerzyć swoją znajomość danego rozwiązania. Aspekty techniczne bowiem, choć mogą nam sporo powiedzieć o samym produkcie, ustalane są w ściśle kontrolowanych warunkach. Rzadko mają pełne przełożenie na codzienne funkcjonowanie i warunki mu odpowiadające. Żeby zatem poznać zachowania sprzętu w czasie codziennego stosowania, trzeba poznać wypowiedzi jego użytkowników.

Poniżej prezentujemy zatem opinie o xblitz x5 wifi z forum poświęconego tematyce tego rodzaju sprzętu. zapraszamy do zapoznania się z tymi wypowiedziami.

Ocena: 5/5

Fajna kamerka, cenię ją za małe rozmiary, nie rozprasza podczas jazdy, i jest łatwa w montażu, to też plus. Jakość w porządku, nagrania jak dla mnie wystarczające, ogólnie polecam. – vinoll5

Ocena: 5/5

Fajnie że kamera ma wbudowane wifi przez co można kontrolować podgląd na smartfonie. Dobrze nagrywa, małe rozmiary są najlepsze do auta. Cena w stosunku do jakości wypada dobrze. – osilej48xblitz x5 wifi  opinie - forum

Ocena: 5/5

fajny , zgrabny wideorejestrator, nie jest widoczny za bardzo więc można go spokojnie nawet na noc mieć zamontowanego, wifi więc można od razu przesłać filmik. – majka

Dokonując przeglądu tego, jakie są opinie o xblitz x5 wifi na forum, możemy dojść do słusznego wniosku, że praktycznie wszystkie są niezwykle pozytywne. Użytkownicy wskazują praktycznie na same zalety, nie wspominając o żadnych wadach. Postanowiliśmy w oparciu o te wypowiedzi oraz o własne doświadczenia, przygotować stosowny zestaw zalet i wad, mających na celu ułatwienie porównania tego rozwiązania z innymi. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

ZALETY:

 1. Najwyższa dostępna na rynku jakość nagrywanych materiałów – Full HD, przy 30 klatkach na sekundę oraz obiektywie o rozdzielczości 12 Mpix.
 2. Duży kąt nagrywania, sięgający 140 stopni.
 3. Rewolucyjny moduł połączenia z Wi-Fi, umożliwiający podgląd nagrywania na smartfonie w czasie rzeczywistym oraz sterowanie urządzeniem przez aplikację mobilną.
 4. System nagrywania WDR, który wyostrza obraz i usuwa wszystkie elementy pogarszające jego jakość.
 5. System detekcji ruchu oparty o G-sensor, który reaguje na nagłe zdarzenia jak na przykład uderzenie i z tego momentu nagrany materiał zabezpiecza na przyszłość.
 6. Czytnik kart pamięci aż do 128 GB jest jednym z najlepszych, dostępnych na rynku.

WADY:

 1. Montaż kamerki oparty o taśmę ze zdejmowanym uchwytem.

Jedyna wada, która została wymieniona, stanowi raczej drobną niedogodność w obsłudze urządzenia. Montaż w oparciu o bardzo silną taśmę wykonany jest w wysokiej jakości, jednakże oznacza to, że kamerkę montuje się na stałe tylko do jednego pojazdu. Jest więc to niedogodność mocno subiektywna, zwłaszcza, że w zestawie znajduje się kilka taśm.

xblitz x5 wifi cena – ceneo – allegro

W naszym przeglądzie pozostaje jeszcze do wyjaśnienia parę kwestii. Jedną z nich jest wybór źródła nabycia omawianego sprzętu. Dlatego też sprawdźmy, czy opłaca się kupić xblitz x5 wifi  na allegro lub ceneo i jaka jest ewentualna cena kamerki w tych miejscach. Zakup xblitz x5 wifi  na allegro jest raczej złym pomysłem.

Profesjonalni dostawcy rzadko korzystają z tej platformy, preferując własne witryny.

Dlatego kupując w tym miejscu, trafisz raczej na sprzedawców okazyjnych, szukających prostego zarobku przy obecnie panującym trendzie. Oznacza to dla Ciebie, że możesz często od nich kupić raczej podróbkę, produkt niepełnowartościowy, bez dostępu do serwisu czy z problemami z gwarancja. Dlatego lepiej unikać allegro przy takich zakupach.

Cena xblitz x5 wifi  na ceneo może być bardzo kusząca, gdyż ten portal zbiera oferty zakupu z sieci i prezentuje je w formie zestawienia uwzględniającego właśnie koszty zakupu. Jednakże dalej zachodzi możliwość zetknięcia z nieuczciwym sprzedawcą, co każe nam ocenić te rozwiązanie jako wybór neutralny.

xblitz x5 wifi cena - ceneo - allegro

Jedyną słuszną opcją jest postawienie na profesjonalistę i kupienie omawianego sprzętu na stronie www.domena.pl. Masz wtedy gwarancję niskiej ceny (zaledwie 339,00 zł), dostępu do serwisu i świadczeń gwarancyjnych, ale przede wszystkim – fachowej obsługi. Warto zatem postawić na specjalistę.

xblitz x5 wifi instrukcja – ustawienia

Jak do każdego sprzętu, tak i do xblitz x5 wifi dołączona jest instrukcja, omawiająca wszystkie ustawienia. Okazuje się, że z jej pomocą obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna i dzięki dołączonej dokumentacji, nie powinna nikomu nastręczać większych problemów. Zwłaszcza, że wszystkie ustawienia w xblitz x5 wifi , jak wskazuje instrukcja, są łatwo dostępne z przejrzystego menu i nawet aplikacja sterująca kamerką jest dość intuicyjna w obsłudze. tak prezentują się najlepsze wideorejestratory

Dokumentację można również pobrać ze strony www.domena.pl.

xblitz x5 wifi recenzja

Powyżej zaprezentowana recenzja xblitz x5 wifi dość dokładnie omawia te rozwiązanie, poruszając wszystkie ważne aspekty. Okazuje się, że mamy do czynienia z bardzo ciekawym sprzętem o szerokiej funkcjonalności, ale przede wszystkim wysokiej jakości wykonania samej kamerki i realizowanych przez nią nagrań.xblitz x5 wifi recenzja  Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie https://elektryczne-rankingi.pl/wideorejestratory/mio-mivue-751/

DLatego też nasza recenzja xblitz x5 wifi ma tak pozytywny wydźwięk, a nam pozostaje jedynie zachęcić do zakupów, gdyż jest to oferta godna polecenia. Zapraszamy też do zapoznania się z innymi modelami na stronie https://elektryczne-rankingi.pl/wideorejestratory/mio-mivue-752/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here