mio mivue 752  – cena – opinie – test – fullhd – recenzja – ceneo

0
Rate this post

Możliwości na rynku kamer samochodowych z roku na rok są coraz większe. Kolejne generacje sprzętów oferują parametry na tyle przyzwoite, że z powodzeniem nie tylko spełniają najwyższe normy jakości i nawet najbardziej skomplikowane wymagania klientów, ale również oferują sporą wszechstronność.

Dziś przyjrzymy się jednemu z modeli kamery z grupy, którą możemy określić jako premium. Jest to bowiem rozwiązanie oferujące niezwykle rzadko spotykaną funkcjonalność i rozwiązania w postaci usprawnień na bardzo wysokim poziomie. Tym modelem jest kamera mio mivue 752. Jak się prezentuje? Na te pytanie postaramy się udzielić odpowiedzi w poniższym artykule. Pełna specyfikacja techniczna dostępna jest również na stronie www.domena.pl.

mio mivue 752  test – fullhd

W dzisiejszych czasach jakość nagrywanych filmów w formacie fullhd jest standardem. Czy mio mivue 752 oferuje coś jeszcze? Jak pokazał test tego produktu, okazuje się, że tak. Przeprowadzono swoistego rodzaju przegląd tego rozwiązania, w wyniku którego ustalono jego najważniejsze cechy wyróżniające i podstawowe parametry.

Prezentują się one następująco:

 1. Nagrywanie w jakości QHD przy prędkości 30 klatek na sekundę to poziom wyżej od jakości Full HD.
 2. Nagrywanie z szerokością sięgającą 140 stopni.
 3. System GPS zsynchronizowany z systemem Map Google.
 4. Czytnika kart microSD do 128 GB. mio mivue 752  test - fullhd
 5. Wbudowany moduł Wi-Fi, pozwalający na połączenie się ze smarfonem.
 6. Specjalny system wspomagania prowadzenia ADAS.
 7. Dodatkowa kamera tylnia, wspomagająca cofanie i nagrywająca obraz za samochodem.

Jak wykazał test mio mivue 752, fullhd to powoli przeżytek, jeśli chodzi o oferowaną jakość nagrywania. Nowy format Quad HD to swoistego rodzaju nowinka technologiczna i rewolucja, znacząco podnosząca standard tego urządzenia. Z pełną specyfikacją zapoznać można się na stronie www.domena.pl.

mio mivue 752  opinie – forum

Przegląd parametrów technicznych stanowił dopiero pierwszy krok w naszej analizie tego rozwiązania.Tak naprawdę ich ustalanie zawsze odbywa się w drodze testów w kontrolowanym środowisku. Dlatego, żeby poznać faktycznie jakość danego urządzenia, musimy testy te znacznie poszerzyć. Przeanalizujemy zatem jakie są opinie o mio mivue 752 na forum, wśród użytkowników na codzień używających produktu. Poniżej zamieszczono kilka tego typu wypowiedzi – zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Ocena: 5/5

Świetne nagrywanie z przodu, tak jak i z tyłu, zadawalająca jakość. Moim zdaniem taki zestaw genialnie odwzorowuje rzeczywistość nawet w nocy lub w trudnych warunkach pogodowych. Nie stresuję się, że na dworze pada deszcz a ja mam do przejechenia długą trasę, która nagra się w złej jakości. Wszystko nagrywa się w bardzo dobrej jakości! – laihgt

Ocena: 5/5

Według mnie w dziejszych czasach jedna kamera nie jest wystarczająca, dlatego zakupiłem mio 752 dual, tylna kamera to wielki plus, bo przeważnie wypadki dzieją się z tyłu samochodu. Dlatego brakowało mi dwóch kamer, bo co mi to da, że mam przednią kamerę skoro ktoś uderzył we mnie od tyłu? Super urządzenie – polecam 😉 – ananasik78

Ocena: 4,5/5 Wystawiono 4 miesiące temu

Ta wbudowana baza fotoradarów jest wybitna. Do tego jeszcze kamerka inteligentnie informuje o radarze do którego się zbliżam. Jak jade szybko bardzo to kamerka da mi sygnał na tyle wcześnie żebym wyhamował. Baza aktualna więc wszystko jak trzeba – konichiwa

Poznając zaprezentowane powyżej opinie o mio mivue 752, możemy dojść do słusznego wniosku, że mamy do czynienia z rozwiązaniem niezwykle skuteczny, prezentującym bardzo wysoką jakość i cieszącym się z tego powodu ogromnym uznaniem użytkowników.

mio mivue 752  opinie - forumWykorzystując tego rodzaju wypowiedzi, wspierając je dodatkowo własnymi analizami, dokonaliśmy specjalnej oceny w formie opracowania zestawienia zalet i wad danego sprzętu. Zachęcamy do jego przejrzenia i wierzymy, że znacznie uprości on podjęcie decyzji o zakupie.

ZALETY:

 1. Bezkonkurencyjna jakość nagrań, będąca najwyższym standardem na rynku – QHD.
 2. Bardzo sprawny i szybko działający moduł Wi-Fi, pozwalający na szybkie przesłanie nagrań na smartfona.
 3. System wspomagający prowadzenie ADAS znacznie zwiększa bezpieczeństwo na drodze.
 4. Obecność kamery tylnej pozwala na nagrywanie tego często niedostępnego obrazu.
 5. System wykrywania i ostrzegania o fotoradarach.
 6. Moduł GPS sprzężony z Mapami Google łatwo identyfikuje miejsce zdarzenia oraz pozwala na określenie prędkości samochodu.
 7. Prosty i przejrzysty system obsługi oparty o swoistego rodzaju HUD.

WADY:

 1. Brak.

Naprawdę dokonaliśmy bardzo dokładnych przeglądów oraz analiz i praktycznie żaden użytkownik nie wskazał wady lub niedogodności, która byłaby obiektywna i zmniejszająca funkcjonalność lub pogarszająca jakość produktu. Możemy więc wysnuć wniosek, że trafiliśmy na rozwiązanie bardzo bliskie ideałowi i jedyne co może zaszkodzić pozycji tego sprzętu to zwyczajny tryb starzenia się urządzeń AGD i RTV.

mio mivue 752 cena – ceneo – allegro

Poruszmy teraz kwestie zakupowe, poszukując najlepszego źródła zakupu owego sprzętu. W celu przygotowania tego zestawienia sprawdziliśmy, jaka jest cena mio mivue 752 na allegro oraz ceneo, a także jak sprawdzają się tego typu portale.

mio mivue 752 cena - ceneo - allegroZakup na allegro mio mivue 752 to zawsze zły pomysł. Profesjonaliści mają swoje platformy sprzedażowe, dlatego na allegro znajdują się oferty tylko sprzedawców sezonowych, wykorzystujących chwilowy trend na rynku. Nie znają oni często danego sprzętu i nieświadomie częstokroć dystrybuują sprzęt o mniejszej wartości, nieoryginalny lub bez dostępu do serwisu i świadczeń gwarancyjnych.

“Ta platforma to zawsze zły wybór.”

Choć cena mio mivue 752 na ceneo może być bardzo korzystna, to tutaj również zachodzi ryzyko natrafienia na sprzedawcę takiej samej kategorii, jak na allegro. Jest więc to wybór klasyfikowany przez nas jako neutralny.

Żeby uniknąć problemów, lepiej od razu postawić na profesjonalistę, jakim jest operator strony www.domena.pl. Profesjonalna obsługa i atrakcyjna cena wynosząca 1099,00 zł to nic, w porównaniu z oferowanym bezpieczeństwem transakcji.

mio mivue 752 instrukcja – ustawienia

Ustawienia obecne w mio mivue 752, jak wskazuje instrukcja, są bardzo proste do zaprogramowania i powielania. Możemy bowiem zdecydować się na tryb automatyczny, oznaczający uruchomienie nagrywania po uruchomieniu samochodu i na tym się nasza znajomość opcji kamerki może się zakończyć, gdyż zupełnie to wystarczy.

mio mivue 752 instrukcja - ustawieniaMożna oczywiście zmieniać ustawienia mio mivue 752 do woli, a instrukcja czytelnie wykazuje wszystkie możliwe i dostępne warianty. Możemy więc wysyłać nagrania w różnej formie, uruchamiać poszczególne opcje, ale przede wszystkim dostosowywać pracę pod własne, indywidualne wymagania. Możliwości jest naprawdę dużo. Zainteresowanym polecamy również wypróbować inny wideorejestrator firmy mio

mio mivue 752 recenzja

Recenzja mio mivue 752 była bardzo przyjemnym zajęciem, gdyż prezentowany sprzęt jest naprawdę ciekawym rozwiązaniem i oferuje niezwykle wysoką jakość zarówno wykonania jak i przygotowywania stosownych materiałów.  By uzyskać dodatkowe informacje kliknij w ten link 

Dlatego też tak pozytywna recenzja mio mivue 752 musi się zakończyć rekomendacją do zakupu, bo takiej jakości i osiągów nie doświadczysz z żadnym innym sprzętem. Polecamy również kamerę samochodową xblitz x5 wifi

Przed podjęciem ostatecznej decyzji zobacz też testy innych modeli Wideorejestratory (rejestratory jazdy, kamery samochodowe) – test – forum – opinie – cena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here