mio mivue 751  – ceneo – test – fullhd – opinie – recenzja – cena

0
Rate this post

Rynek kamerek internetowych jest bardzo szeroki i oferuje bardzo wiele różnego rodzaju rozwiązań, spełniających pokładane w nich oczekiwania mniej lub bardziej. Jak na każdym rynku, i tu istnieje swoistego rodzaju sekcja “premium”, obejmująca rozwiązania zdecydowanie z wyższej półki, które z kolei pozwalają na nagrywanie zdecydowanie wyższej jakości materiałów.

Jednym z takich rozwiązań jest mio mivue 751. Jak prezentuje się ten sprzęt? Jakiej jakości można oczekiwać po nim? Tego wszystkiego dowiedzieć można się z poniższego przeglądu, z kolei z kwestiami technicznymi zapoznać można się na stronie www.domena.pl.

mio mivue 751  test – fullhd

W dzisiejszych czasach, jakość fullhd nagrywania to podstawa. Co jednak jeszcze wykazał test mio mivue 751? Jakie dodatkowe parametry zostały ustalone w jego wyniku? Każdy sprzęt wypuszczany na rynek musi przejść swego rodzaju sprawdzian możliwości technicznych i cech charakterystycznych.

Ma on na celu ustalić zasady konkurowania na rynku. Poniżej prezentujemy szybki rzut oka na te parametry:

 1. Jakość nagrywania w jakości Quad HD, zdecydowanie wyższej niż nawet Full HD, przy prędkości 30 klatek na sekundę.
 2. Kąt nagrywania – 140 stopni.
 3. Wbudowany system GPS, który rejestruje zdarzenia na mapie opartej o Mapy Google.
 4. Czytnik kart pamięci do 128 GB.
 5. Szeroki system czujników i wskaźników, takich jak monitorowanie fotoradarów, przypomnienia o włączeniu świateł, czujnik wstrząsu i ruchu.
 6. Specjalne tryby pracy – ECO oraz parkingowy.

mio mivue 751  test - fullhdTest mio mivue 751 wykazał, że jakość fullhd dla tej kamerki to zdecydowanie za mało. Mamy rozwiązanie pracujące już na poziomie Quad HD który to oferuje jeszcze większą rozdzielczość. W zestawieniu z pozostałymi udogodnieniami, które nie wszystkie wymieniono w tym miejscu (pełen wykaz dostępny jest na stronie www.domena.pl), otrzymujemy rozwiązanie oferujące jedną z najwyższych jakości na rynku.

mio mivue 751  opinie – forum

Do oceny pełnej funkcjonalności danego sprzętu należy przede wszystkim podejść od dwóch stron. Pierwszego działania już dokonaliśmy – przejrzeliśmy wszystkie parametry techniczne i poszczególne cechy szczególne. Pora przejść do kolejnego punktu, czyli przeanalizować opinie o mio mivue 751 na forum, wśród użytkowników tego produktu. tego rodzaju wypowiedzi stanowią świetne źródło informacji, gdyż mówią nam, jak dany sprzęt zachowuje się w warunkach codziennego stosowania. Zapraszamy zatem do zapoznania się z kilkoma takimi wypowiedziami.

Ocena: 5/5

Zastanawiałem się, jak sobie poradzi mio w sytuacji kiedy na dworze jest mgła i widoczność jest ograniczona. Ludzie mają problem z widzeniem a kamera ma nagrać coś dobrego? a jednak to urządzenie dało sobie radę i ładnie wybrnęło z ciężkiej sytuacji. Wiadomo, że parametry nie ma lustrzanki ale ładny materiał z tego wyszedł. Gdybym musiał go użyć to bez problemu dałby sobie radę. – mesuperboi

Ocena: 4,5/5

Na samym początku zaskoczony byłem opakowaniem i tą dbałością, starannością producenta o dobry pierwszy efekt w moim przypadku mu się udało. Pięknie zapakowane, aż nie chcialo się psuć tego opakowania. Oprócz tego zadowolony jestem z bardzo dobrej jakości nagrań.Wyświetlacz natomiast jest bardzo czytelny, mały ale czytelny. Mio doskonale trafiło w mój gust i potrzeby. – zdrojkowski

Ocena: 4,5/5

Systematycznie zostaje informowany kiedy zbliżam się do fotoradarów to dla mnie bardzo duży plus tego sprzętu, jestem też pod generalnym wrazeniem jakosci nagrań, bo kamera chociaz niepozorna to nagrywa całkiem całkiem. W skrócie polecam wszystkim szukającym czegoś niekoniecznie drogiego ale z wysokiej półki.  – Andrzej

Powyżej zacytowanie opinie o mio mivue 751 na forum wskazują na bardzo dużą jakość tego sprzętu. Najwięcej wypowiedzi wskazuje przede wszystkim na bardzo wysoki poziom nagrań za pomocą tej kamerki. mio mivue 751  opinie - forum

W oparciu o przegląd tego rodzaju wypowiedzi w różnych źródłach, dołączając do tego również własne spostrzeżenia wypracowane w drodze wewnętrznych testów, stworzyliśmy swoistego rodzaju zestaw zalet i wad, który ułatwia porównywanie tego sprzętu i jego analizę. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nim.

ZALETY:

 1. Najwyższa, dostępna na rynku jakość nagrań oparta o Quad HD gwarantuje realizację nagrań w niespotykanej jakości.
 2. Szeroki kąt nagrywania, wynoszący aż 140 stopni.
 3. Bardzo szeroki zestaw czujników, alertów i trybów pozwala na monitorowanie trasy, prędkości, włączonych świateł, zmęczenia kierowcy i wiele inny aspektów, co bardzo wydatnie poprawia komfort pracy z urządzeniem.
 4. Wykrywanie fotoradarów z dostępem do bezterminowej aktualizacji bazy.
 5. Niezwykle intuicyjne sterowanie oparte o przejrzysty HUD.

WADY:

 1. Czasami może brakować modułu Wi-Fi.

Jedyną, drobną niedogodnością, jaką udało nam się wykazać, to brak modułu Wi-Fi. Takie rozwiązanie stało się ostatnio popularne, choć nie wnosi zbyt wiele do samej jakości nagrań oraz prostoty obsługi i jest raczej formą przyciągania klientów niż bardzo ważną funkcjonalnością. Niemniej część użytkowników zwracało uwagę na to, więc chcąc być rzetelnym recenzentem, ujęliśmy również tę informację.

mio mivue 751 cena – ceneo – allegro

Pozostaje nam zatem przeanalizować wszystkie opcje zakupu danego urządzenia, w celu wybrania najlepszej z nich. Czy warto jednak sprawdzać, jaka jest cena mio mivue 751 na allegro lub ceneo?

Okazuje się to sprawą dość wątpliwą. Przyjrzyjmy się bowiem bliżej obu opcjom.

Zakup mio mivue 751 na allegro, to zły pomysł, zresztą jak zakup każdego sprzętu AGD lub RTV. Jest to bowiem platforma głównie wykorzystywana przez sprzedawców sezonowych, nie zaś profesjonalistów. Oznacza to, że najczęściej znajdują się na niej oferty nie spełniające podstawowych wymagań – podróbki oryginalnego sprzętu, sprzęt bez gwarancji, bez dostępu do serwisu itp. Zakupy w tym miejscu to zawsze zły pomysł.

mio mivue 751 cena - ceneo - allegroZ kolei cena mio mivue 751 na ceneo może być jedną z najlepszych w sieci, jednakże warto zwrócić uwagę na fakt, że również istnieje ryzyko podobne jak na allegro.

Czyni to z tego portalu wybór neutralny.

Najlepiej od razu zdecydować się na profesjonalnego i wykwalifikowanego dostawcę, jakim jest operator www.domena.pl. To gwarancja niskiej ceny, wynoszącej zaledwie 674,33 zł, profesjonalnej obsługi, sprzętu najwyższej jakości oraz dostępu do różnych świadczeń gwarancyjnych oraz serwisowych. A jeśli chcesz poznać inne modele kamer samochodowych kliknij w ten link 

mio mivue 751 instrukcja – ustawienia

Choć ustawienia mio mivue 751 są bardzo mnogie, instrukcja dołączona do produktu dość wyraźnie je opisuje i w prosty sposób opisuje pełną obsługę sprzętu. Analizując wszystkie dostępne opcje i ustawienia, jakie prezentuje instrukcja mio mivue 751 można dojść do wniosku, że obsługę sprzętu z jednej strony łatwo zautomatyzować, z drugiej zaś dzięki obfitości opcji można bez problemu dostosować do indywidualnych wymagań. Zajrzyjcie też na ranking wideorejestratorówmio mivue 751 instrukcja - ustawienia

Dokumentacja do produktu załączona jest również na stronie www.domena.pl

mio mivue 751 recenzja

Powyżej zaprezentowana recenzja mio mivue 751 miała za zadanie przybliżyć nieco te rozwiązanie oraz oferowaną przez nie jakość przygotowywanych materiałów. Okazuje się, że mamy do czynienia z bardzo wysokiej jakości sprzętem, oferującym dużą funkcjonalność, a równocześnie będącym atrakcyjnym wyborem ze względu na cenę. Dlatego też nasza recenzja mio mivue 751 ma dość pozytywny wydźwięk, a na sam koniec zachęcamy gorąco do zakupienia tego rozwiązania. A inne modele wideorejestratorów znajdziecie tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here