xblitz go se  – cena – fullhd – test – recenzja – opinie – ceneo

0
3.7/5 - (8 votes)

W dobie intensyfikacji ruchu drogowego, rzetelne dokumentowanie wszelkich zdarzeń jest niezwykle ważne. Do tej pory bowiem sytuacja w której ktoś uszkodził nasz samochód w nocy, podczas postoju na parkingu, jest sytuacją patową – niemożliwe jest bowiem wykrycie sprawcy. Jeśli jednak zastosujemy nowoczesne urządzenie jakim jest kamerka samochodowa, problem znika. Warto również posiadać taki sprzęt podczas standardowej jazdy samochodem, dzięki czemu będziemy mieli zawsze ujęcie ze wszystkich konfliktowych i kolizyjnych sytuacji.

Dziś przeanalizujemy xblitz go se – jedno z popularniejszych rozwiązań w ostatnich czasach. Wierzymy, że ten przegląd ułatwi decyzję przed zakupem. Pełna specyfikacja techniczna tego sprzętu dostępna jest na stronie www.domena.pl.

xblitz go se  test – fullhd

Przed pełną dystrybucją danego rozwiązania, musi ono przejść gruntowny sprawdzian swojej jakości, który ma na celu dokładną identyfikację wszystkich parametrów technicznych oraz znaków szczególnych i cech charakterystycznych dla danego modelu. xblitz go se przeszedł test, i obok jakości fullhd nagrywanych materiałów, udało się ustalić kilka innych, dodatkowych wyróżników.

Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi parametrami technicznymi:

 1. Rozdzielczość 12 Mpix dla wykonywanych zdjęć.
 2. 4 krotny zoom optyczny.
 3. Specjalny uchwyt samochodowy, gwarantujący stabilność umocowania.
 4. Długi czas nagrywania (do 10 godzin). xblitz go se  test - fullhd
 5. Obiektyw szerokokątny, na 170 stopni.
 6. System nagrywania cyklicznego, w kawałkach po 2,3 lub 5 min.
 7. Automatyczny start nagrywania i jego zakończenie, w zależności od załączenia lub wygaszenia silnika.
 8. Zestaw czujników i detektorów, automatyzujących pracę urządzenia.

Jak zatem wykazał test xblitz go se, jakość fullhd nagrywanych materiałów to nie wszystko, co ma do zaoferowania ten sprzęt. To przede wszystkim intuicyjne sterowanie wyposażone w szereg bardzo ciekawych funkcjonalności. Dzięki temu sam komfort stosowania tego sprzętu jest bardzo wysoki, zaś nagrane materiały dobrej jakości. Pełna specyfikacja techniczna tego urządzenia dostępna jest na stronie www.domena.pl.

xblitz go se  opinie – forum

Przegląd wszystkich ważnych aspektów technicznych sprzętu elektronicznego jest niezwykle ważny, gdyż pozwala na oszacowanie możliwości danego rozwiązania. Jednakże równie ważne są analizy, które pozwolą nam na ocenę, czy dany sprzęt w trybie normalnego jego stosowania zdaje egzamin. Parametry techniczne ustalane są bowiem w wyniku testów laboratoryjnych i nie zawsze oddają w pełni użyteczność urządzenia. Dlatego też zbadamy obecnie jakie są opinie o xblitz go se na forum, wśród użytkowników tego produktu. To one powiedzą nam zdecydowanie najwięcej o funkcjonalności danego rozwiązania.

Ocena: 5/5

No muszę powiedzieć że spodziewałem się wiele po następcy Xblitz GO i dostałem to czego oczekiwałem. Na plus szeroki kąt nagrań, a sama ich jakość jest bardzo dobra. Małe rozmiary, nagrywanie cykliczne – chyba najważniejsze plusy. Polecam. –wojciuu

Ocena: 5/5xblitz go se  opinie - forum

Posiadałem Xblitz Go byłem z niego mega zadowolony ,teraz zakupiłem do drugiego auta Xblitz Go SE i jak na razie jest super .Widać różnicę w jakości nagrania. – Marek

Ocena: 5/5

Jak na tą cenę to kamerka dobrej jakości, nagrania nocne wyglądają przyzwoicie. Dobry pomysł na prezent dla kierowcy (takim właśnie sposobem jestem jej właścicielem). Sprzęt warto zakupu. – Jurek

Dokonując przeglądu tego, jakie są opinie o xblitz go se na forum, należy dojść do jedynego, słusznego wniosku, że nawet użytkownicy tego rozwiązania wskazują na jego wysoką jakość, ciekawe wykonanie i dużą funkcjonalność. Opierając się jednak o tego typu wypowiedzi, wzbogacając je dodatkowo własnymi testami, przygotowaliśmy zestawienie zalet i wad danego sprzętu. Ich przegląd pozwoli na pełniejsze poznanie kamerki i wierzymy, że zdecydowanie ułatwi decyzję zakupową.

ZALETY:

 • 12 Mpix obiektywu sprawia, że wszystkie nagrania z wykorzystaniem tego sprzętu są naprawdę wysokiej jakości,
 • jakość Full HD nagrywanych filmów,
 • uchwyt samochodowy ułatwia każdorazowy montaż sprzętu,
 • kąt widzenia wynoszący aż 170 stopni pozwala na uchwycenie naprawdę bardzo szerokiej panoramy wydarzeń,
 • zestaw czujników i detektorów ułatwiający zarządzanie pracą danego urządzenia,
 • specjalny system nagrywania cyklicznego ułatwia zarządzanie stworzonym materiałem,
 • specjalny system nagrywania nocnego, wzmocniony pracą na podczerwień oraz diodami LED
 • obecność ZOOM-u optycznego, nawet 4 krotnego jest bardzo ciekawą funkcjonalnością,

WADY:

 • czasami po wyłączeniu urządzenia data ulega aktualizacji.

Jak można zauważyć, sprzęt ma tylko jedną, niewielką niedogodność, którą postanowiliśmy wpisać jako wadę, z uwagi na chęć prezentowania rzetelnych treści. Nie dotyczy to jednak wszystkich modeli i łatwa aktualizacja błąd ten eliminuje. Jest więc to raczej drobna niedogodność, nie zaś pełnoprawna wada.

Z dodatkowymi zestawieniami tego typu zapoznać można się na stronie www.domena.pl.

xblitz go se cena – ceneo – allegro

Sprawdźmy teraz, jaka jest cena xblitz go se w różnych źródłach, takich jak ceneo lub allegro. Tym samym uda nam się znaleźć najlepsze źródło nabycia kamerki, uwzględniając różne parametry.

Trzeba jednakże bardzo uważnie zastanowić się nad wyborem allegro lub ceneo jako źródła zakupu xblitz go se. Portal aukcyjny allegro bowiem to skupisko sprzedawców, którzy często próbują wykorzystać chwilowy trend na rynku i dystrybuują sprzęt bez jego pełnej znajomości. Prowadzi to do często nieumyślnych nawet sprzedaży podróbek oryginalnych rozwiązań lub urządzeń oryginalnych, bez gwarancji i dostępu do serwisu.

“Jest więc to bardzo zły wybór źródła nabycia.”

Wybór portalu ceneo jest wyborem średnim. Z jednej strony możemy trafić na bardzo dobrą ofertę zakupu danego produktu. Z drugiej strony dalej zachodzi ryzyko natrafienia na nieuczciwy sklep, co wiąże się z podobnymi nieprzyjemnościami jak na allegro.

xblitz go se cena - ceneo - allegroNajlepszym wyborem będzie postawienie na profesjonalnego dostawcę tego rodzaju sprzętu. Prowadzi on swój sklep pod adresem www.domena.pl. Cena xblitz go se w tym miejscu to zaledwie 349 zł, co jest tylko dodatkową zaletą zakupów u tego dostawcy.

xblitz go se instrukcja – ustawienia

Obsługa omawianego urządzenia jest bardzo prosta. Standardowe ustawienia xblitz go se, jak wskazuje instrukcja dołączona do tego sprzętu, w zupełności pozwalają na osiąganie zadowalających rezultatów. xblitz go se instrukcja - ustawienia

Wystarczy bowiem kamerkę podłączyć do gniazdka zapalniczki i w momencie rozruchu silnika, następuje automatyczne załączenie się kamerki. Jak opisuje instrukcja, bardziej zaawansowane ustawienia w xblitz go se są dostępne z poziomu menu.

Można zatem ustawić długość bloków nagrań (2,3 lub 5 minut) oraz przejrzeć filmy i dokonać ich usunięcia. Całe sterowanie jest dość intuicyjne i nie powinno nikomu sprawiać problemu. Dokumentacja dostępna jest wraz ze sprzętem lub można się z nią zapoznać na stronie www.domena.pl.

xblitz go se recenzja

Na zakończenie naszego przeglądu, musimy zastanowić się, jaka jest nasza recenzja xblitz go se. Biorąc pod uwagę parametry danego sprzętu, jakość nagrywanego dzięki niemu materiału oraz szereg dostępnych funkcji, musimy dojść do wniosku, że mamy do czynienia z bardzo dobrym i ciekawym rozwiązaniem.

Nasza recenzja xblitz go se jest więc rekomendacją zakupu. Jeśli szukasz dobrej kamerki lub chcesz zrobić komuś prezent – wybór jest niemal oczywisty.

xblitz go se recenzja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here