xblitz black bird 2.0 gps  – recenzja – test – opinie – cena -fullhd – ceneo

0
4.2/5 - (4 votes)

Sytuacje, z którymi stykamy się na drogach, kierując samochodami mogą być bardzo różne. Nie raz spotkamy się z koniecznością wykonania niebezpiecznego manewru z powodu nieodpowiedniego zachowania innych użytkowników ruchu. Że o ryzyku wypadku nie wspominamy. W takich sytuacjach oczywiście mamy prawo domagać się zadośćuczynienia za wszelkie szkody.

Jednakże wtedy to na nas ciąży obowiązek udowodnienia winy, co nie zawsze jest proste. Dlatego też wielu kierowców decyduje się na zamontowanie w swoim samochodzie stosownej kamerki. Jej zadaniem jest nagrywać tego rodzaju sytuacje, a film jest niezbitym dowodem winy osoby, która wywołała niebezpieczeństwo na drodze.

Ponieważ wybór kamerek na rynku jest bardzo szeroki, dziś postanawiamy przybliżyć bliżej jeden z popularniejszych modeli, jakim jest xblitz black bird 2.0 gps. Jak prezentuje się te rozwiązanie? Na te pytanie odpowiemy w poniższyma rtykule, tymczasem zapraszamy również do zapoznania się z kartą produktu, dostępną na stronie www.domena.pl.

xblitz black bird 2.0 gps  test – fullhd

Na początku przyjrzyjmy się temu, na co wskazuje nam poza jakością fullhd, test xblitz black bird 2.0 gps. Tego rodzaju formę sprawdzenia przechodzi każdy sprzęt dopuszczony do szerokiej dystrybucji. W wyniku tej analizy ustalane są podstawowe parametry techniczne danego rozwiązania i cechy szczególne.

Omawiany produkt prezentuje zatem następujące możliwości:

 1. Niezwykle czuła i precyzyjna kamera o rozdzielczości 12 Mpix w połączeniu z jakością Full HD pozwala na nagrywanie w bardzo wysokiej jakości.xblitz black bird 2.0 gps  test - fullhd
 2. Specjalny system WDR ma za zadanie filtrować otrzymywany obraz, znacznie poprawiając jego jakość.
 3. G-Sensor w połączeniu z trybem automatycznym reaguje na każde nietypowe zdarzenie jak na przykład stuknięcie samochodu.
 4. Moduł GPS pozwala na umieszczenie filmu na mapie, ale również na umieszczenie informacji o prędkości samochodu w trakcie zdarzenia.
 5. Kąt nagrywania rzędu 140 stopni to bardzo szerokie spektrum.
 6. System nagrywania cyklicznego, który automatycznie nadpisuje starsze filmy nowymi.

Analiza powyższych parametrów wskazuje, że jakość fullhd, jak wykazał test xblitz black bird 2.0 gps, to nie jedyna zaleta tego sprzętu. Prezentuje się on bowiem znacznie ciekawiej. Pełne zestawienie parametrów technicznych dostępne jest na stronie www.domena.pl.

xblitz black bird 2.0 gps  opinie – forum

Dokładny przegląd podstawowych informacji na temat osiągów danego urządzenia i parametrów jest niezwykle ważny. To, co jednak powie nam o funkcjonowaniu danego sprzętu zdecydowanie najwięcej, to wypowiedzi użytkowników na jego temat. To bowiem oni mają styczność z danym rozwiązaniem w trakcie codziennego użytkowania.

Jakie są więc opinie o xblitz black bird 2.0 gps na forum, wśród użytkowników tego produktu? Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma tego typu wypowiedziami.

Ocena: 5/5

Jak dla mnie rejestrator ten to jeden z lepszych na rynku w tym przedziale cenowym. Dobre jakości, nagrywa przyzwoicie w dzień i w nocy. Funkcja rejestracji GPS warta uwagi, czasem z niej korzystam. – dzonny00

Ocena: 5/5

bardzo dobry wideorejestrator, tak się składa że kupiłam go mężowi na urodziny. Ma świetną rozdzielczość, dobrze nagrywa, nawet GPS ma wbudowany i dyktafon. – anilana

xblitz black bird 2.0 gps  opinie - forumOcena: 5/5

daje 5 z plusem ma wszystko co powinna mieć kamera i jeszcze gps w cenie 299zł ! miazga -dzięki, dziekujemy

Powyżej zaprezentowaliśmy niektóre opinie o xblitz black bird 2.0 gps pojawiające się na forum poświęconym temu produktowi. Wyłania się z nich obraz rozwiązania niezwykle ciekawego i bardzo dobrze się sprawującego. W oparciu o te wypowiedzi, w połączeniu z własnymi spostrzeżeniami, skonstruowaliśmy krótki przegląd zalet i wad tego sprzętu.

Zapraszamy do zapoznania się z nim.

ZALETY:

 1. Bardzo wysoka jakość materiałów filmowych – nagrywanie z jakością Full HD, przy 30 klatkach na sekundę.
 2. Wbudowany moduł GPS, umożliwiający mierzenie prędkości samochodu i wskazanie miejsca nagrania.
 3. System czujników ruchu oraz G-Sensor wykrywających nietypowe zdarzenia jak hamowanie czy uderzenie.
 4. Automatyzacja procesu nagrywania.
 5. System WDR znacznie poprawiający jakość nagrań i w dzień i w nocy.
 6. Kąt nagrywania wynoszący aż 140 stopni.

WADY:

 1. W pewnych momentach zachodzi wolniejsza reakcja modułu GPS.

Jedyna wada, która znalazła się dotyczy wolnego wyłapywania sygnału GPS w pewnych momentach. Jest ona raczej drobną niedogodnością i jest tożsama z większością urządzeń wykorzystujących moduł GPS – po prostu system ten wymaga jeszcze dopracowania. Nie jest więc to pełnoprawna wada, ale należy o niej wspomnieć przy rzetelnej analizie.

Wiecej testów znajdziesz na tej stronie.

xblitz black bird 2.0 gps cena – ceneo – allegro

Pora na wybór najlepszego miejsca na zakup omawianego sprzętu. W tym celu sprawdzimy, jaka jest cena xblitz black bird 2.0 gps na allegro lub ceneo.

xblitz black bird 2.0 gps cena - ceneo - allegroZakup xblitz black bird 2.0 gps na allegro to zawsze bardzo zły pomysł. Najczęściej z tej platformy korzystają tzw. sprzedawcy sezonowi. Wykorzystują oni chwilowy trend na rynku i sprzedają dany produkt bez jego znajomości. W efekcie, często nawet nieświadomie, oferują podróbki i produkty bez gwarancji. Zakupów w tym miejscu należy więc bezwzględnie unikać.

Na ceneo cena xblitz black bird 2.0 gps jest często bardzo atrakcyjna, gdyż temu właśnie ten portal służy.

“Jednakże dalej zachodzi ryzyko natrafienia na nieuczciwego sprzedawcę, co plasuje te rozwiązanie jako wybór neutralny.”

Najlepszą opcją jest zakup od profesjonalnego dystrybutora, jakim jest operator www.domena.pl. Dzięki zakupom w tym miejscu masz zawsze pewność wysokiej jakości i dostępu do serwisu i innych świadczeń gwarancyjnych. No i koszty zakupu to jedynie 280,81 zł, co stanowi nielada okazję.

xblitz black bird 2.0 gps instrukcja – ustawienia

Ustawienia w xblitz black bird 2.0 gps, jak wskazuje instrukcja tego urządzenia, są bardzo szerokie. Możliwa jest dzięki temu jego pełna automatyzacja, jeśli zdecydujemy się na wykorzystanie opcji standardowych. 

xblitz black bird 2.0 gps instrukcja - ustawieniaMożemy również wydać urządzeniu bardziej precyzyjne polecenie, uzyskując konkretny efekt, jak na przykład pomiar prędkości czy dołączenie mapy do filmiku. Wszystkie możliwe ustawienia opisuje instrukcja xblitz black bird 2.0 gps, dołączona do opakowania lub możliwa do pobrania ze strony www.domena.pl.

xblitz black bird 2.0 gps recenzja

Pora ustalić, jaka jest nasza recenzja xblitz black bird 2.0 gps na podstawie powyższego przeglądu. Dokonując krótkiego podsumowania, musimy stwierdzić, że w postaci tej kamerki otrzymujemy jeden z najlepszych tego typu sprzętów dostępnych na rynku. Bardzo duża czułość i wysoka jakość nagrań to tylko niewielki ułamek pełnych możliwości, jakie oferuje te rozwiązanie.

Jesteśmy przekonani, że owa kamerka spełni wszystkie oczekiwania, dlatego też recenzja xblitz black bird 2.0 gps jest jednocześnie rekomendacją do zakupu, zwłaszcza, jeśli szukamy podobnego rozwiązania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here