navitel r1000  – cena – fullhd – ceneo – opinie – recenzja – test

0
3/5 - (2 votes)

Kamerki samochodowe zyskują coraz bardziej na popularności w ostatnich czasach. Wynika to z faktu, iż dzięki nim zdecydowanie uproszczony jest proces dochodzenia należności za wszelkiego rodzaju uszkodzenia samochodu lub proces ustalania sprawcy wypadku. Jest więc to forma ochrony przed wieloma niekorzystnymi sytuacjami.

Jak jednak dobrać odpowiednie urządzenie do swoich potrzeb? Dziś przeanalizujemy model navitel r1000 – wierzymy, że nasz przegląd pozwoli na ocenę we własnym zakresie, jak sprawuje się te rozwiązanie. Ze specyfikacją techniczną tego sprzętu zapoznać można się na stronie www.domena.pl. A my zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem.

navitel r1000  test – fullhd

Każdy sprzęt dostępny w powszechnym użytku, musiał przejść najpierw stosowny sprawdzian jakości, który pozwolił na ustalenie podstawowych parametrów danego sprzętu, ale przede wszystkim cech wyróżniających te rozwiązanie od innych, dostępnych na rynku. Co ustalił zatem przeprowadzony test na navitel r1000? Okazuje się, że fullhd to najważniejsza opcja ustalona w jego wyniku, bez której nie można sobie w ogóle w dzisiejszych czasach wyobrazić takiego sprzętu jak kamerka.

Pozostałe parametry prezentują się w skrócie następująco:

 • szybkość nagrywania na poziomie 30 klatek na sekundę,
 • kąt widzenia obejmujący aż 165 stopni, navitel r1000  test - fullhd
 • specjalny G-Sensor ma za zadanie reagować na uderzenie lub nagły manewr,
 • specjalna aplikacja na Androida w oparciu o sieć Wi-Fi, pozwalająca na przegląd w czasie rzeczywistym nagrań i zapisywanie filmów na urządzeniu,
 • czytnik kart microSD i microSDHC do pojemności 64 GB
 • detektor ruchu, czujnik grawitacyjny odbiornik GPS, funkcja automatycznego startu i wiele innych dodatkowych rozwiązań zwiększających funkcjonalność urządzenia.

Jak widać, test navitel r1000 oprócz jakości fullhd wykazał szereg bardzo innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalności, które zdecydowanie pozytywnie wpływają na jakość danego urządzenia. Mamy więc do czynienia z dobrym i profesjonalnym sprzętem. Pełen przegląd parametrów technicznych jest dostępny oczywiście na stronie www.domena.pl.

navitel r1000  opinie – forum

Parametry techniczne danego urządzenia zawsze ustalane są w oparciu o testy w kontrolowanym środowisku. Nie oddają zatem funkcjonalności danego sprzętu w normalnych warunkach jego funkcjonowania. Żeby zatem poznać jakość danego sprzętu, musimy zapoznać się z wypowiedziami użytkowników na jego temat.

Jakie są zatem opinie o navitel r1000 na forum, wśród osób użytkujących te rozwiązanie? Przyjrzyjmy się tego typu wypowiedziom.

Ocena: 5/5

Kupiłem ten rejestrator po obejrzeniu wielu testów bardzo wielu różnych rejestratorów na YT. Jeżdżę z tym już ponad dwa miesiące. Magnetyczny uchwyt jest genialnie prosty i jak do tej pory absolutnie niezawodny. Nie potwierdzam złych opinii dotyczących jakości nagrywania czy to w dzień, czy to w nocy. Transfer danych na smartfon mógłby być rzeczywiście szybszy ale jeżeli chcę szybko przejrzeć pliki z nagraniami to wkładam kartę pamięci do czytnika w komputerze. Wadą jest niemożność skasowania niepotrzebnych plików z poziomu komputera. Urządzenia używam tylko w jednym samochodzie i nie przeszkadza mi montaż bazy na stałe. Zaletą też jest bardzo szeroki kąt widzenia obiektywu 165 st. co w moim samochodzie oznacza, że kamerka umocowana przy lusterku widzi nawet obydwa słupki boczne przedniej szyby. – maxi

Ocena: 5/5

Kupiłem tydzień temu i jestem mega zadowolony. Mnóstwo przydatnych funkcji, stosunkowo niska cena jak za urządzenie z wifi i gps. – Truco

navitel r1000  opinie - forumOcena: 5/5

Wi-Fi działa sprawnie i szybko można się połączyć ze smartfonem. Jakość nagrań jest w porządku, rewelacyjny uchwyt magnetyczny. – Kevin88

Analizując powyższe opinie o navitel r1000 na forum, możemy dojść do wniosku, że mamy do czynienia z bardzo dobrym sprzętem, z którego nawet jego standardowi użytkownicy są zadowoleni. Na podstawie tego rodzaju wypowiedzi i w oparciu o własne doświadczenia, przygotowaliśmy zestawienie zalet i wad omawianej kamerki. Tym samym decyzja o zakupie powinna być zdecydowanie prostsza. Zapraszamy do zapoznania się z tym zestawieniem:

ZALETY:

 • jakość nagrań Full HD w szybkości 30 klatek na sekundę pozwala nam na przygotowanie naprawdę wysokiej klasy nagrań,
 • uchwyt magnetyczny znacznie upraszcza montaż urządzenia,
 • bardzo duży kąt widzenia kamerki pozwala na znacznie lepsze uchwycenie ważnych momentów,
 • wysoka jakość nagrań zarówno w nocy jak i w dzień,
 • mnogość funkcji dodatkowych, zwiększających funkcjonalność urządzenia,
 • wbudowany czujnik GPS,
 • licencja nawigacyjna na smartfon lub tablet na 12 miesięcy gratis,
 • łatwe sterowanie aplikacją na Androida w oparciu o moduł Wi-Fi.

WADY:

 • drobne niedogodności przy obsłudze karty pamięci i nagrań przez komputer lub smartfona.

Jedyną wymienioną wadą, jest jak sam jej opis głosi, drobna niedogodność związana z tym, że transfer na smarfon z kamerki jest dość niskiej prędkości, co wymaga użycia czytnika kart pamięci na komputerze. Nie jest to więc nawet pełnoprawna wada, ale z uwagi na rzetelność tego przeglądu, należało wspomnieć o tej niedogodności.

navitel r1000 cena – ceneo – allegro

Jaka jest zatem cena navitel r1000 na allegro lub ceneo? Są to bowiem najpopularniejsze portale zakupowe i są analizowane w pierwszej kolejności, jeśli chodzi o możliwości nabycia danego rozwiązania.

navitel r1000 cena - ceneo - allegroOkazuje się, że allegro to zły wybór, a ceneo średni, jeśli chodzi o zakup navitel r1000. Na allegro bowiem niezwykle prosto jest trafić na sprzedawcę nieuczciwego lub nie znającego się na danym sprzęcie. Oznacza to, że kupisz albo sprzęt wadliwy, albo podróbkę, albo nawet sprzęt dobry, ale na przykład bez gwarancji lub dostępu do serwisu.

Ceneo to wybór średni, gdyż te same ryzyko co na allegro jest kompensowane w części bardzo atrakcyjnymi stawkami na zakup danego sprzętu.

Najlepszym wyborem pozostanie mimo wszystko wybór specjalistycznego dostawcy tego rodzaju urządzeń, jakim jest operator strony www.domena.pl. Fachowa pomoc, dostęp do serwisu i świadczeń gwarancyjnych, czy atrakcyjna cena navitel r1000 w granicach 399,00 zł to tylko część argumentów przemawiających za zakupem w tym miejscu.

navitel r1000 instrukcja – ustawienia

Jak wskazuje instrukcja dołączona do navitel r1000, ustawienia urządzenia są bardzo proste do dostosowania i zaprojektowania pod indywidualne wymagania.

Same urządzenie wystarczy podłączyć do źródła zasilania, by samorzutnie zaczęło rejestrację video.

navitel r1000 instrukcja - ustawieniaDzięki prostym przyciskom, jak wskazuje instrukcja navitel r1000, możliwe jest rozpoczynanie i przerywanie nagrywania. Pozostałe ustawienia navitel r1000 są dostępne z Menu głównego i są na tyle wyraźnie opisane, że nie powinno stanowić to najmniejszego problemu, by wybrać interesującą nas opcję. Samą dokumentację pobrać można ze strony www.domena.pl.

navitel r1000 recenzja

Powyżej dokonaliśmy krótkiej charakterystyki navitel r1000. Jaka jest nasza recenzja, w oparciu o ten przegląd? Mając na względzie ciekawy wygląd urządzenia, oraz szereg jego faktycznych zalet, widocznych na pierwszy rzut oka, możemy dojść do wniosku, że w taka atrakcyjnej cenie nie dostaniemy lepszego rozwiązania, oferującego lepsze parametry.

navitel r1000 recenzjaNasze recenzja navitel r1000 zatem może być tylko gorącym zachęceniem do zakupu tego sprzętu, zwłaszcza, jeśli szukasz akurat kamerki dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here