mio mivue c380 dual – opinie – fullhd – test – recenzja – cena – ceneo

0
Rate this post

Szukając odpowiedniej kamerki internetowej, nieważne czy z wyższej czy z niższej półki, coraz częściej można natknąć się na ofertę zakupu rozwiązania typu dual. Jest to zestaw dwóch powiązanych ze sobą kamerek, z których jedną umieszcza się za przednią szybą, a drugą za tylną. Z jednego pulpitu można obserwować więc sytuację na drodze z obu stron. Ponadto taka rejestracja znacznie zwiększa bezpieczeństwo, gdyż posiadamy zapis z dwóch stron.

Ponieważ oferta dostępna na rynku jest bardzo szeroka, postanowiliśmy dziś przyjrzeć się bliżej jednemu modelowi. Jest nim mio mivue c380 dual. Jak prezentuje się te urządzenie? Jakiej jakości można się po nim spodziewać? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule. Zapraszamy również do zapoznania się z aktualnym rankingiem wideorejestratorow kliknij tutaj.

mio mivue c380 dual  test – fullhd

Ponieważ jakość fullhd nagrań to podstawa, przyjrzymy się temu co jeszcze wykazał test mio mivue c380 dual. Sprzęt ten bowiem został, jak zresztą każde urządzenie, przetestowany pod kątem oferowanych możliwości oraz podstawowych parametrów.

Co udało się ustalić w jego wyniku? Zapraszamy do krótkiego przeglądu parametrów technicznych:

 1. Nagrywanie w jakości Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę to dziś standard rynkowy.
 2. Kąt nagrywania wynoszący 130 stopni.
 3. System GPS sprzężony z Mapami Google, który pozwala na monitoring trasy.
 4. Czytnik kart pamięci do 128 GB. mio mivue c380 dual  test - fullhd
 5. System ostrzegania i informowania o fotoradarach na trasie czy przekroczeniu prędkości.
 6. Tryb automatyczny i opcje automatyzujące pracę.

Test mio mivue c380 dual wykazał, że obok oferowanej jakości fullhd nagrań, mamy również szeregu ciekawych parametrów i opcji. W zestawie otrzymujemy zatem niezwykle wydajny i skuteczny system wspomagania prowadzenia i monitoringu zdarzeń o bardzo dużej funkcjonalności.

Sam zestaw oferuje znacznie więcej, a z pełnym zestawieniem parametrów technicznych zapoznać można się na stronie www.domena.pl.

mio mivue c380 dual  opinie – forum

Wykaz parametrów technicznych danego sprzętu to jedno, ale pełen obraz jakości uzyskujemy dopiero wtedy, gdy pogłębimy proces oceny i zapoznamy się z wypowiedziami użytkowników sprzętu, testujący go na codzień. Sprawdźmy zatem jakie są opinie o mio mivue c380 dual na forum, wśród nabywców kamerki. 

Ocena: 5/5

Szeroki kąt widzenia i nie powoduje wcale rybiego oka! Optyka zastosowana w tym modelu jest szklana, to bardzo dobrze, ponieważ plastik matowieje przez co obraz jest bardzo niewyraźny po jakimś czasie. W tym przypadku obraz będzie cały czas taki sam. Bardzo dobrze, że w tym modelu jest również baza z fotoradarami, którą można edytować tak jak się chce. Absolutnie polecam zakup tego urządzenia! – alfoba-09

Ocena: 5/5

MiVue C380 to przełomowa, według mnie, kamera, która zapewniła nam możliwość obserwacji tego co dzieje się za pojazdem i przed pojazdem, czego brakowało w poprzednich wersjach. Super jakość dzięki wykorzystaniu matrycy Sony, kamerka stała się tak uniwersalna, że nie raz może posłużyć nawet jako zwykły aparat fotograficzny. Mio ułatwia nam dzielenie się materiałami i zapisywanie ich. – cotte31

Ocena: 4,5/5

Uniwersalna kamerka samochodowa umożliwiająca nam obserwacje pojazdu z przodu i z tyłu sprawuje się nawet w najtrudniejszych warunkach. Wiele ulepszeń jakości nagrywanych filmów i coś co każdy każdy docenia na drodze, czyli ostrzeżenia przed fotoradarami regularnie aktualizowane. Kamerka C380 daje nam możliwość dostosowania jej do naszych własnych potrzeb sprawdza się nawet jako aparat fotograficzny, a wszystko dzięki niezawodnej matrycy od Sony. – staszek

Opinie o mio mivue c380 dual z forum użytkowników, które zaprezentowaliśmy powyżej wskazują na bardzo dużą jakość omawianego rozwiązania. Użytkownicy cenią sobie nie tylko podwójny system nagrywania, ale również dużą jakość samych nagrań oraz ilość dostępnych opcji.

W oparciu o tego typu wypowiedzi, w połączeniu z własnymi przemyśleniami, postanowiliśmy opracować zestawienie zalet i wad kamerki, które ułatwi podjęcie decyzji zakupowej. Załączamy je poniżej: mio mivue c380 dual  opinie - forum

ZALETY:

 1. Nagrywanie w jakości Full HD przy 30 klatkach na sekundę oferuje bardzo wysoką jakość video.
 2. Bardzo intuicyjne sterowanie, wykorzystujące model HUD ułatwia zarządzanie pracą z wykorzystaniem tego sprzętu.
 3. Kąt nagrywania wynoszący 130 stopni pozwala na uchwycenie wszystkich ważnych momentów.
 4. Obecność dwóch kamer pozwala na poprawę bezpieczeństwa i komfortu jazdy.
 5. Możliwość rozszerzenia zestawu o kolejne urządzenia.
 6. Trzyosiowy czujnik wstrząsów wykrywający dowolne, nagłe zdarzenia – pozwala to na zabezpieczenie nagrania z ważnych zdarzeń i momentów, jak nagłe hamowanie, uderzenie itp.

WADY:

 1. Brak modułu Wi-Fi może wywoływać pewien dyskomfort.

Jak wynika z powyższego zestawienia, jedyną wartą odnotowania wadą jest brak modułu Wi-Fi. Sprawia to, że kamerą nie można zarządzać ze smartfona ani obserwować podglądu w czasie rzeczywistym. Jest to niedogodność bardzo niewielka, gdyż zniwelowana przez intuicyjny system HUD, jednakże będąc rzetelnym należało o tym wspomnieć.

mio mivue c380 dual cena – ceneo – allegro

Będziemy powoli przechodzić do podsumowania naszego przeglądu. Zanim to jednak nastąpi, przeanalizujmy opcje zakupowe dla tego rozwiązania, takie jak allegro czy ceneo oraz to,jaka jest cena mio mivue c380 dual.

Jeśli chodzi o źródła nabycia, to zdecydowanie odradzamy kupowanie mio mivue c380 dual na allegro. Z tej platformy profesjonaliści korzystają niezwykle rzadko, preferując własne rozwiązania. Oznacza to, że najłatwiej jest tu natrafić na sezonowego sprzedawcę, który się zwyczajnie na danym sprzęcie nie zna i chce tylko zarobić na jego sprzedaży w czasie trendu. Może on, często nieświadomie, oferować w sprzedaży podróbki lub rozwiązania niepełnowartościowe, wybrakowane, bez gwarancji oraz dostępu do serwisu.

mio mivue c380 dual cena - ceneo - allegroDlatego rezygnujemy z zakupów na tej platformie. Cena mio mivue c380 dual na ceneo to często najlepsza oferta zakupu w sieci. Zadaniem portalu jest bowiem zbieranie tego rodzaju ofert i szeregowanie ich ze względu na cenę. Dalej jednak zachodzi ryzyko natrafienia na nieodpowiedniego sprzedawcę.

Dlatego najrozsądniej jest zdecydować się na zakup na stronie www.domena.pl. To profesjonalny dystrybutor tego rodzaju sprzętu, który zna się na sprzęcie i zapewnia obsługę na wysokim poziomie. Ponadto koszty zakupu na tym portalu to zaledwie 749,00 zł, co jest jedną z najkorzystniejszych opcji.

mio mivue c380 dual instrukcja – ustawienia

Ustawienia działania mio mivue c380 dual nie powinny stanowić problemu. Instrukcja dołączona do tego sprzętu dokładnie precyzuje wszystkie kwestie i prowadzi krok po kroku przez procesy zmian i edycji opcji. I

nstrukcja mio mivue c380 dual dość dokładnie opisuje wszystkie ustawienia.

Choć sam HUD również jest bardzo przejrzystym systemem, dlatego też nawet metodą prób i błędów da się poznać intuicyjnie działanie tego sprzętu. Stosowne instrukcje i dokumenty można pobrać ze strony www.domena.pl. Więcej znajdziecie na stronie https://elektryczne-rankingi.pl/wideorejestratory/

mio mivue c380 dual recenzja

Nasza recenzja mio mivue c380 dual dobiegła końca. Przeanalizowaliśmy wszystkie aspekty tego sprzętu – od jego parametrów, przez oferowane rozwiązania oraz kwestie zakupu. Wypróbujcie również wideorejestraor mio mivue 752mio mivue c380 dual recenzja

Recenzja mio mivue c380 dual nie byłaby pełna bez krótkiego podsumowania. W jego ramach pozwolimy sobie na stwierdzenie, że mamy w tym przypadku do czynienia ze sprzętem najwyższej jakości i warto szczególnie rozważyć jego zakup. Polecamy także model mio mivue 751

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here